Warsztat

Mafia II

RG13,
W Empire Bay często dochodzi do stłuczek, dlatego w każdej dzielnicy miasta znajduje się warsztat samochodowy, gdzie można samochód naprawić, tuningować, przemalować, zmienić, bądź zmienić mu rejestrację lub felgi.

Koszty naprawy zależą od zniszczeń samochodu - do warsztatu można przyjechać z wybitą szybą, bądź też z samochodem, który ledwo co jedzie, bo właśnie brał udział w wielkim karambolu. Cena napraw waha się między 30, a 400$.

W warsztacie również można zmienić felgi. Im droższy model felgi, tym lepsze osiągi samochodu. Do wyboru mamy tutaj, aż 12 rodzajów felg, od najtańszy za 70$ do tych najdroższych, ponad dwu krotnie droższych za 160$Jeśli nasz samochód jest poszukiwany przez policję, to najtańszym sposobem na zgubienie jej jest zmiana rejestracji. Cena zawsze wynosi 80$.


Kolejną możliwością upiększenia swojego samochodu, jest możliwość przemalowania go. Do wyboru mamy 40 różnych kolorów, a dodatkowo udostępniono nam specjalne wzory w, które możemy pomalować nasze auto.


Ostatnią możliwością poprawy osiągów silnika jest tuning. Cena zależy od modelu auta oraz stopnia tuningu.Założycielem sieci warsztatów w Empire Bay jest Carlos "Charlie" Lopez.