Sklep Żółtego Pete'a

Mafia: The City of Lost Heaven

Kevin,

W ekwipunku każdego, chcącego jeszcze trochę pożyć, gangstera na pierwszym miejscu powinna znaleźć się broń. W trybie "Swobodna jazda" możemy zdobyć ją zabijając policjantów, gangsterów lub nawet zwykłych obywateli. Istnieje jeszcze jeden sposób na uzyskanie jakiejś zabawki. Otóż wystarczy zarobić kilka (ew. kilkaset) zielonych i udać się do sklepu Żółtego Peta. Niżej macie opisany dojazd, spis asortymentu oraz wszystkie ceny.

Dojazd

Sklep znajduje się w Hoboken, na "opuszczonej" drodze, tuż przy budowie.

Budowa bloków w Hoboken

Mieści się on w dość charakterystycznym budynku, a mianowicie w starym kinie Twister do którego przylega niewielki parking.

Stare kino Twister

Mapa dojazdu do sklepu Żółtego Pete'a

Aby dostać się do właściwego lokalu musimy wejść bocznymi drzwiami od strony wcześniej wspomnianego parkingu.

Drzwi wejściowe do sklepu Żółtego Pete'a

Następnie ujrzymy przed sobą drzwi, których nie ruszamy, tylko kierujemy się w prawo, a kolejne po lewej, schodami w dół. Aż dojdziemy do miejsca składowania broni. Teraz już można szastać zielonymi!

Sklep Żółtego Pete'a

Cennik

Obok każdego przedmiotu podana jest jego cena wypisana na czarnej tabliczce. Niżej możecie ujrzeć cennik wszystkich możliwych do kupienia boni ułożonych kolejno - od najtańszych do najdroższych.

Nazwa Cena
Kij baseballowy $10
Nóż $10
Colt Detective Special $10
S&W Model 10 M&P $30
Colt 1911 $50
S&W Model 27 Magnum $100
Obrzyn $500
Strzelba $500
Koktajl Mołotowa $1000
Granat $1000
Thompson 1928 $1000
US Rifle M1903 Springfield $2000
Mosin-Nagant 1891/30 $2000

Jak kupować?

Przechodzimy teraz do setna sprawy. Sklep Żółtego Peta jest samoobsługowy. Aby coś kupić wystarczy podejść do wybranej zabawki, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy. Jeśli obok siebie mamy większe "zagęszczenie" to wyświetli się nam która lista wyboru. Pieniądze zostaną automatycznie pobrane z naszego portfela. Życzymy udanych zakupów!