Tunel do ukrytej jaskini

Mafia: The City of Lost Heaven

MastaH,

Zapewne wielu z Was o niej słyszało, jednak niektórzy wciąż mogą nie wiedzieć, jak się do niej dostać. MafiaTown chętnie takim graczom pomaga!

Pierwszą czynnością jest włączenie trybu Jazdy Ekstremalnej i udanie się do sklepu Ironmonger's w Hoboken, widocznego na poniższym obrazku (znajduje się on naprzeciwko drogi prowadzącej do Oak Hill).

Ironmonger's w Hoboken

Mapa do Ironmonger's w Hoboken

Następnie podchodzimy do jego drzwi, jednak nie za blisko – musimy podchodzić powoli i z wyczuciem. Kiedy pokaże nam się wykrzyknik, klikamy kilkakrotnie prawym przyciskiem myszy.

Przycisk akcji w Ironmonger's

Kolejnym krokiem jest droga do torów kolejowych, znajdujących się nieco na północ od sklepu znanego nam z poprzedniego punktu.

Mapa do tunelu

Teraz najbardziej skomplikowana część. Wjeżdżamy na wspomniane tory samochodem i cofając, ustawiamy auto tak, aby jego tylna część znalazła się po drugiej stronie szlabanu blokującego dostęp do tunelu.

Odpowiednie ustawienie samochodu w tunelu

Gdy wysiądziemy teraz z pojazdu, powinniśmy znaleźć się po drugiej stronie blokady.

Tommy za barierkami

W tym momencie musimy odnaleźć na prawej ścianie nieoteksturowane drzwi. Pomocny może okazać się wykrzyknik w lewym, dolnym rogu ekranu. Gdy je odnajdziemy, klikamy prawy przycisk myszy.

Przycisk akcji przy ukrytych drzwiach

Otwarte ukryte drzwi

Jeśli wszystko wykonaliśmy prawidłowo, ukryte drzwi stają przed nami otworem! Wchodzimy do tunelu i po chwili okazuje się, że jesteśmy po drugiej stronie twarzy potwora, wydrążonej w skale.

Wnętrze ukrytej jaskini

Niektórzy byli zdania, iż to właśnie tam ukryte jest słynne kasyno, jednak jak widać nie jest to prawda. Jedyne co możemy teraz zrobić, to podziwiać piękne widoki Lost Heaven.

Widok na miasto z ukrytej jaskini