Sklep Giuseppe

Mafia II

Kevin,

Logo sklepu Giuseppe

Sklep Giuseppe usytuowany jest w południowo-zachodniej części Little Italy. Oznaczony na mapie został przy pomocy ikony ukazującej trzy wytrychy na niebieskim tle.

Budynek, w którym znajduje się sklep Giuseppe

Mieści się on na pierwszym piętrze niepozornie wyglądającego budynku znajdującego się w bliskim sąsiedztwie stacji benzynowej i warsztatu, tuż przy łuku drogi.

Wejście do budynku, w którym znajduje się sklep Giuseppe

Wejście do niego znajdziemy od strony garaży - są to drzwi oświetlone lampą prowadzące wprost na klatkę schodową.

Wejście do sklepu Giuseppe

Po pokonaniu serii schodów naszym oczom ukażą się drzwi prowadzące wprost do sklepu.

Warsztat Giuseppe

Głównym specjałem są wytrychy - jedna sztuka kosztuje $7. Prócz nich możemy nabyć tam również rewolwery Magnum za $115, a także amunicję do nich w cenie $3,25 oraz koktajle Mołotowa wydając $15.

Wytrychy

Po podwyżkach cen w latach 50. za narzędzie służące do otwierania zamków zapłacić musimy 3 dolary więcej. Ceny Magnum, amunicji oraz butelek z benzyną również poszybowały w górę. Za te towary będziemy zmuszeni zapłacić kolejno $140,50, $4 i $20.

Colt 1911 Special

W rozdziale 11 zyskujemy dostęp do Colta 1911 z pojemniejszym magazynkiem, zwiększoną szybkostrzelnością i dopiskiem Special w nazwie modelu. Jest to prawdziwy majstersztyk wśród broni, która opuściła ten warsztat, tak więc i cena nie jest niska - $270 za broń i $15 za każdy dodatkowy pakiet amunicji.

Koktajle Mołotowa

Prócz wyżej wymienionych rzeczy, Giuseppe jest także wyspecjalizowanym fałszerzem. To właśnie on stworzył dokumenty, dzięki którym Vito nie musi wracać na front.