Titanic Mod z datą wydania

Acozz, 3

Titanic Mod oraz jego twórca Mr.Robville to bardzo znany temat wśród mafijnej społeczności. Mr.Robville od wielu lat z mozołem pracował nad modyfikacją, która zasadniczo była traktowana jak Duke Nukem Forever wsród modów. Ale z tym koniec ponieważ deweloper zmienił podejście i postanowił wydawać swoje dzieło w częściach. Pierwszy raz na podkład legendarnego statku będziemy mogli wejść już 20 sierpnia. Po tylu latach oczekiwania wreszcie będziemy mogli zagrać w jedną z największych modyfikacji do Mafii w historii, podekscytowani?

Komentarze

Ten materiał jest starszy niż 2 miesiące. Nie możesz dodawać pod nim nowych komentarzy.
Awatar użytkownika mammix
mammix
18 sierpnia 2021, 19:33
@Mr Robville

The time has finally come indeed. On August 20th at 10:00 UTC, or, this friday if you will, Part One of the Titanic Mod will become available here:

https://www.moddb.com/mods/mafia-titani ... t-one-v100

Innymi słowy, 20 sierpnia cz. 1 moda pojawi się pod tym linkiem do ściągnięcia :)
Awatar użytkownika Patryk
Patryk
7 sierpnia 2021, 00:38
Fajnie, że piszecie również o tych nieoficjalnych większych projektach do Mafii. No modyfikacja wygląda bardzo fajnie, choć zastanawiam się czy poświęcenie jej aż 15 lat życia było tego warte. Myślę, że nagram do tej modyfikacji polski dubbing AI. Sam autor także planował użyć oryginalnych głosów do dubbingu, ale obsługa tacotrona2 okazała się dla niego zbyt skomplikowana.