Premiera zwiastuna

Acozz, 15

Jesteśmy po premierze zwiastuna, zaprezentowanego na trwającej właśnie konferencji PC Gaming Show. Oprócz materiału filmowego, mogliśmy posłuchać również wywiadu z Hadenem Blackmanem - CCO Hanggar 13. Najnowszy zwiastun do obejrzenia poniżej, odwiedzimy z nim miejsca które doskonale znamy jednak pokazano kilka nowych rzeczy jak choćby jazdę na motorze. Warto zwrócić uwagę na pełną detali ulice Lost Heaven. Wprawne oko dojrzy mieszkańców na schodach przeciwpożarowych, puste stanowisko pucybuta czy przechodniów robiących zakupy na ulicznych straganikach. W kadrze można dostrzec również psa, najprawdopodobniej oczekującego na kończącą zakup właścicielkę. Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami i spostrzeżeniami w komentarzach!

Komentarze

Ten materiał jest starszy niż 2 miesiące. Nie możesz dodawać pod nim nowych komentarzy.
Awatar użytkownika Patryk
Patryk
15 czerwca 2020, 10:26
No jak widać z tą zmianą wyglądu bohaterów i głosów to kwestia bardzo mocno subiektywna. Pod różnymi kopiami trailera na YouTuba część osób pisze, że ta zmiana im się nie do końca podoba. Najczęściej zmiana ta nieprzypadła do gustu starym wyjadaczom, co przeszedli grę po kilka lub nawet kilkanaście razy, choć jak jedna z takich osób trafnie zauważyła, to może wynikać ze zbytniego przyzwyczajenia do oryginalnych wersji. Oczywiście to też nie jest reguła, bo są osoby co przechodziły grę wielokrotnie, a mimo to mogą woleć nowe wersje. Moim zdaniem te nowe wersje nie są złe, aktorzy też mają ładne głosy i dobre umiejętności aktorskie, choć z racji, że należę do grupy właśnie starych wyjadaczy, to mimo wszystko wolałbym klasyczne wersje. Co do osób piszących o tym, że chcieli by stary wygląd postaci, to rozumiem że można się z tą opinią nie zgadzać, kwestia gustu, ale przecież wiadomo, że tym osobom nie chodzi o to, aby skopiować na żywca stare kwadratowe postacie, tylko odtworzyć stare z większą liczbą poligonów, szczegółów. Przecież tutaj choćby w przypadku Tommego mamy zupełnie inny owal twarzy, kształt nosa, a nawet kolor oczu. Jakby jakiś stary fan nie wiedział o tym remaku i pokazać mu te nowe zdjęcie Tommego, to najprawdopodobniej nawet by się nie skapnął, że to on. Jak najbardziej dałyby się stworzyć nowe, nowoczesne modele 3D jednocześnie przypominające mocno stare, ale widocznie nie takie było zamierzenie twórców. Ja jako stary fan uważam zmianę wyglądu i głosów postaci za pewien minus, ale nie jakoś strasznie duży. Najważniejsze, że jednak wbrew wcześniejszym plotkom metro nadziemne, mandaty i kończenie się paliwa nie będą skasowane.
Awatar użytkownika Trojan98
Trojan98
14 czerwca 2020, 23:21
Zwiastun owszem wygląda całkiem nieźle ale jakoś brakuje mi głosu Michael'a Sorvino użyczającemu głosu Tommy'emu z mafii 1 z 2002 roku poza tym jestem bardzo ciekawy czy faktycznie hangar13 przyłożył się do remake mafii 1 czy to kolejna przereklamowana gra która się okaże porażką bądź grą jednorazówką ale cóż nic na tą chwile nam nie zostało nic tylko czekać na premierę
Awatar użytkownika Snejk
Snejk
14 czerwca 2020, 21:42 *
Jasne :D Jak spojrzałem na Salieri'ego to od razu wiedziałem ,że to on :D :D :D A Tommy i Paulie normalnie tacy jak w oryginale :D Cudownie :D (IRONIA)
Awatar
Xeno (gość)
14 czerwca 2020, 16:09
Nowe modele są w porządku. Nie wiem czemu ktoś chciałby je wyemnić na stare tylko dlatego ze nieco się różnią od gry która ma ponad 20 lat...
Awatar użytkownika Snejk
Snejk
14 czerwca 2020, 15:55 *
Nie chodzi tutaj od twarze żywcem wyjęte z M1 tylko wymodelowane na nowo i przygotowane pod motion capture..
Awatar
jakbaj (gość)
14 czerwca 2020, 14:41
Tym bardziej ze cutscenki są nagrywane przy pomocy motion capture wiec próba otworzenia tych kwadratowych pozbawionych mimiki twarzy były po prostu niewykonalna
Awatar użytkownika Emylio
Emylio
14 czerwca 2020, 14:33
Ale wy pierdolicie głupoty... przecież jedyna niepodobna postać do swojej to jest po części Sam i Morello "Senior".
Awatar
jakbaj (gość)
14 czerwca 2020, 14:26
Dlatego ze to remake i sa wzorowane na nowej obsadzie i nie było sensu bawić się w odtwarzanie starych twarzy
Awatar
Mick (gość)
14 czerwca 2020, 14:20
Nie rozumiem czemu twarze są pozmieniane. Aktorów nie da się na siłę przekonać, ale nie można było odwzorować twarzy z 1?
Awatar użytkownika Snejk
Snejk
14 czerwca 2020, 10:30 *
Bo to jest żerowanie na oryginalnej historii.. Jak dowiemy się sporo więcej o całej mechanice gry, która może nie została bardzo zmieniona np. fizyka pojazdów i do tego tryby gry w mało zmienionej formie,to gra będzie tylko dobra, ponieważ nie ma tu prawdziwego Tommy'ego i pozostałych bohaterów. Hangar 13 powinien przysiąść dobrze po premierze, spiąć tyłek i wymodelować dobre postacie, bo te są średnie i pasują raczej do nowej historii niż do prawdziwej MAFII z 2002r.
Awatar użytkownika jakbaj
jakbaj
14 czerwca 2020, 10:04
Dlaczego średnio? Remake nie polega na tym zeby byc kalka oryginału...
Awatar użytkownika Snejk
Snejk
14 czerwca 2020, 09:57
W sumie na takim silniku mogliby wydać M4 właśnie w latach 30 i inne miasto z nową historią i bohaterem. Wtedy bym był uradowany, a tak to średnio to na razie wygląda jak na Remake.
Awatar użytkownika Igor
Igor
14 czerwca 2020, 00:46 *
Fajnie to wygląda. Ale mam nadzieję że nie będzie tylu błędów ile było w M3. I że nie spieprzą z optymalizacją.
Awatar użytkownika Acozz
Acozz
13 czerwca 2020, 23:52
Samolot przelatuje w scenie na moście.
Awatar użytkownika Witek
Witek
13 czerwca 2020, 22:06
Shut up and take my money