Oficjalne wymagania

Acozz, 3

Po wielu "wyciekach" i spekulacjach doczekaliśmy się zaprezentowania oficjalnych wymagań sprzętowych Mafii:DE. To jak, pójdzie? ;)

wymagania

Komentarze

Ten materiał jest starszy niż 2 miesiące. Nie możesz dodawać pod nim nowych komentarzy.
Awatar użytkownika Kamiloxin
Kamiloxin
16 września 2020, 22:07
Ja to na PS 4 ,także elegancko :)
Awatar użytkownika Patryk
Patryk
15 września 2020, 23:14
Ja mam Windowsa 8.1, ciekawe czy na tym pójdzie – czy tak jak w przypadku innych aplikacji będzie pisało okienko, że brakuje jakiejś biblioteki DLL, którą wystarczy sobie dokiopiować do SYSTEM32 i wtedy normalnie się włącza, czy jednak dali jednak jakąś permanentną blokadę na starsze systemy. Nie chce mi się aktualizować do 10, ponieważ ten system ma beznadziejne aktualizacje, które bardzo ciężko wyłączyć i które często coś psują, np. u mnie w pracy ostatnio Windows 10 pomimo wyłączenia tej opcji w panelu sterowania, sam się bez zgody użytkownika zaktualizował i przestały dyski sieciowe działać, a ja musiałem marnować kilka godzin, żeby to naprawić.

Ja osobiście na razie mam laptopa z 2015 roku z kartą AMD Radeon R5 M200 1GB, więc raczej na tym nie odpalę tego remaka. Myślałem, żeby zainwestować wreszcie w stacjonarkę, ale teraz jest najgorszy możliwy moment na taki zakup, trzeba poczekać aż będą premiery tych nowych kart od Nvidi, wtedy to wszystko znacznie stanieje. Zagram w tego remaka pewnie z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

Trochę głupio, że teraz wydawcy często rezygnują z fizycznej dystrybucji gier. Dystrybucja po sklepach w całym kraju mogła się mało opłacać finansowo, ale mogli by chociaż dać w formie możliwości zamówienia w swoim sklepie online takiej wersji, oczywiście byłaby ona troszkę droższa od samej cyfrowej, bo koszt nośników, wypalenia, pudełek i nadruku. Ja osobiście z racji, że mieszkam na wsi mam internet mobilny z limitem pobierania 200GB na miesiąc i jak go przekroczę, to mam lejek 1MB/s i strasznie ciężko się wtedy z internetu korzysta, więc wolał bym sobie to z płyt zainstalować zamiast marnować 1/4 miesięcznego transferu.
Awatar użytkownika bona21
bona21
15 września 2020, 19:13 *
Lekko na ultra ;)