Mafia: DE - z klasycznym poziomem trudności

Acozz, 6 Udostępnij

Oryginalna Mafia w dniu swojej premiery nie należała do najłatwiejszych pozycji. Zwycięskie ukończenie wyścigu przed wydaniem patcha graniczyło z cudem. Jednak właśnie ten wyśrubowany poziom trudności czy wielce niesprzyjające realia świata (nieustępliwa policja) dla wielu są częścią uroku tej gry. Właśnie dla takich osób twórcy remaku przygotowali klasycznym poziom trudności. Na czym dokładnie będzie on polegał? Za jego sprawą trudność gry nie wystrzeli niebotycznie, gra nie będzie frustrująca jednak wiele ułatwień takich jak przymykająca oko policja czy asystent jazdy będą wyłączone. Wrogowie będą bardziej agresywni, zadając przy tym więcej obrażeń oraz oraz nie będą wybaczać potknięć. Automatyczne przywracanie zdrowia działa tylko do 20 % paska, a apteczki przywracają mniej życia. Tryb będzie można swobodnie zmieniać. Wygląda na to, że twórcy rzeczywiście chcą wpasować się w jak najszerszą gamę graczy. Na jakim trybie odświeżycie swoje wspomnienia?

Źródło: MafiaGame.com

Komentarze

Musisz wypełnić wszystkie pola. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Awatar
dalbiev (gość)
26 sierpnia 2020, 16:11
O matko... przygotujcie się na downgrade:
https://www.youtube.com/watch?v=9DMP360DhsQ&t=0s
Awatar użytkownika Patryk
Patryk
21 sierpnia 2020, 10:45
No właśnie przecież nie było, to będzie nowość jeśli to wprowadzą. Grałem w Mafię w wiele razy i pamiętam, że za to policja nie karała, bo nie było to zaprogramowane. Sprawdziłem jeszcze przed chwilą dla pewności w Swobodnej Jeździe jeżdżąc odwrotnym pasem ruchu pod prąd i policjanci na chodniku i w autach w ogóle na to nie reagują.
Awatar użytkownika Kempol
Kempol
20 sierpnia 2020, 22:40
Nie no, w oryginale chyba też był mandat za jazdę pod prąd? Czy się mylę?
Awatar użytkownika Patryk
Patryk
20 sierpnia 2020, 10:30
Super, że będzie się dało wyłączyć wyświetlanie tych kretyńskich trapezów z liczbą kilometrów do celu. Mam nadzieję, że to samo będzie dotyczyło także wyświetlania non stop polecenia misji, że to także będzie się dało opcjonalnie wyłączyć, aby nie zaśmiecało ekranu. Niektóre ułatwienia „uwspółcześniające rozgrywkę” robią z gracza debila i dobrze, że będzie się dało je powyłączać.

Tak samo na plus możliwość wyłączenia wyświetlania wrogów na minimapie, to przesadne i nierealistyczne ułatwienie.

„Po przegapieniu zakrętu zastanawiasz się nad niebezpiecznym manewrem, aby wrócić na właściwą drogę do celu? Uważaj – na klasycznym poziomie trudności gliniarze nie wybaczają takich naruszeń, tak jak ich koledzy na innych poziomach.” – czyli w klasycznym poziomie trudności policja będzie ścigała za jazdę pod prąd? Jeśli tak, to udoskonalili system policji względem Mafii I i II, bo tam takie coś nie było zaprogramowane.
Awatar użytkownika bona21
bona21
19 sierpnia 2020, 21:12
Super informacja czyli poziom dla mnie idealny ????????????????
Nie może być za łatwo . Trzeba czerpać radość z gry tak jak z oryginalnej części Mafii ☺️☺️☺️
Awatar
Kempol (gość)
19 sierpnia 2020, 20:37
O tym nie wspomnieliście, ale powróci również utrata całego magazynka po przeładowaniu, jak w jedynce