Informacje o pierwszej Mafii z Mafia: Trilogy - data premiery, screeny i zwiastun! [Aktualizacja]

Maf, 9

Na stronie sklepu Microsoft (już usunięta) pojawiły się nowe informacje na temat Mafia: Trilogy, a dokładniej o samej pierwszej części, nazwanej tutaj Mafia: Definitive Edition. Możemy się tutaj dowiedzieć, że gra została zbudowana od nowa, od podstaw na nowym silniku, z nowymi modelami postaci i pojazdów oraz całkowicie odświeżonym Lost Heaven. Producentem gry jest Hangar 13. Oto jaki opis widniał na, już usuniętej, stronie produktowej:

Pierwsza część sagi przestępczej Mafia – lata 30. ubiegłego wieku, miasto Lost Heaven. W tej grze, odtworzonej od podstaw, pnij się w górę mafijnej hierarchii w erze prohibicji i zorganizowanej przestępczości. Przypadkowo wplątany w sprawy mafijne Tommy Angelo wkracza do świata zorganizowanej przestępczości. Początkowo nie chce mieć nic wspólnego z rodziną Salieri, ale zyski wydają się być zbyt duże, by można je było zignorować.

Zagraj w filmie gangsterskim: Wciel się w postać przestępcy okresu prohibicji i pnij się w górę hierarchii mafijnej. Lost Heaven, IL: Drobiazgowo odtworzone miasto lat 30., pełne międzywojennej architektury, samochodów i kultury.

Odtworzony klasyk: Wiernie odtworzona, z rozszerzoną fabułą, rozgrywką i oryginalną muzyką, to Mafia jaką pamiętasz... i wiele więcej.

Zdobądź grę Mafia: Edycja Ostateczna, aby odblokować garnitur i taksówkę Tommy’ego w Edycjach Ostatecznych Mafii II i Mafii III.

Datę premiery wyznaczono na 28 sierpnia 2020 roku. Na stronie produktu umieszczono również screeny.

Mafia: Definitive Edition - Remaster

Mafia: Definitive Edition - zremasterowana Mafia

Mafia: Definitive Edition - zremasterowana Mafia

Mafia: Definitive Edition - zremasterowana Mafia

Mafia: Definitive Edition - zremasterowana Mafia

Mafia: Definitive Edition - zremasterowana Mafia

Mafia: Definitive Edition - zremasterowana Mafia

Mafia: Definitive Edition - zremasterowana Mafia

Dzięki za cynk IgorPrałat!

--

Aktualizacja: Wyciekł krótki zwiastun Mafia: Definitive Edition. Wynika z niego, że Tommy Angelo, główny bohater, przemawia nowym głosem.

Komentarze

Ten materiał jest starszy niż 2 miesiące. Nie możesz dodawać pod nim nowych komentarzy.
Awatar użytkownika Patryk
Patryk
17 maja 2020, 13:57 *
Ja jestem za dodaniem nowej zawartości pod warunkiem, że zostanie to zrobione w przemyślany sposób – przecież jest wiele amatorskich modyfikacji, które taką zawartość dodają i są one ciekawie zrobione, np. Mission Pack 1.2, który opowiada historię Tommego po masakrze w galerii. Natomiast misje z oryginału powinny być jak najwierniejsze pierwowzorowi – oryginalne te same dialogi itp. Fajnie jakby dodali możliwość zbierania playboyów i listów gończych. No i ciekawe co zrobią z problemem przechodniów, bo w Mafii I i Mafii II strasznie się powtarzali, bo było za mało modeli zrobionych. Nie wiem jak w III, bo jeszcze nie grałem.
Awatar użytkownika kubala102
kubala102
14 maja 2020, 19:41 *
ja liczę na nowości, przecież original nikt nam nie zabierze a w tej historii na prawdę można jeszcze wiele poprawić
Awatar użytkownika mammix
mammix
14 maja 2020, 19:27
"z rozszerzoną fabułą" - oj, to mi się nie podoba. Chyba, że to będzie dodanie kilku misji do Lucasa itp.
Liczę na to, że zachowają oryginalne głosy - nie żyje Salieri, ale resztę powinno dać się skusić do nagrania kwestii na nowo. W sumie to wystarczy tylko je odświeżyć...
Awatar użytkownika jimmen17
jimmen17
14 maja 2020, 19:24
aaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAA!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
TAAAAAAAAAAAAAAAAAK!
Awatar użytkownika kaj
kaj
14 maja 2020, 14:41
Moim zdaniem może to być Paulie - jest w szarym płaszczu (mniej przekonujący powód), a tutaj jest głos Williama Demeo, czyli aktora, który mu głos podkładał w wywiadzie z 2018 roku brzmi bardzo podobnie : https://youtu.be/qbLlpQ1NR7I
Awatar użytkownika kubala102
kubala102
14 maja 2020, 13:42
Nie wiadomo jeszcze czy to głoś Tommego. Akurat aktorów głosowych jakos mi nie szkoda, dubbing pierwszej gry raczej nie był jakis wybitny i można zrobic z tego cos znacznei lepszego
Awatar użytkownika Patryk
Patryk
14 maja 2020, 13:35
Bardzo dobra wiadomość, te screeny wyglądają rewelacyjnie. Jedyny minus, że aktorzy głosowy będą zmienieni. Głos Tommego brzmi jak Jimmiego Vendetty z DLC Mafii II.
Awatar użytkownika kubala102
kubala102
13 maja 2020, 21:44
Bez przesady w tej historii można dużo dodać, poprawić, Original nikt nam nie zabierze wiec mam nadzieje ze gra pozytywnie mnie zaskoczy
Awatar użytkownika Hades
Hades
13 maja 2020, 21:40
Rozszerzona historia — tego właśnie się boję. Doskonałości się nie rusza.