'Znienawidzona' misja

Witam
akurat co do misji szczęściarz nie mogłem się przyczepić , co prawda trochę myślałem ja dostac sie do magazynu ale zawsze jest cos takiego jak youtube
God Save The Queen!!!
Ja dwóch misji nienawidzę. Pierwszą jest Odwiedziny u Bogaczy oraz Wycieczka na wieś !

Najbardziej lubię 3 misje

1.Świetny interes

2.Szczęściarz

3.Robota na boku :)


POZDRO DLA WSZYSTKICH FANÓW MAFII ;)
Znienawidzona? Hmm... nie ma takiej :lol: Ale jak mam już wybierać to: "Czysta gra", szczególnie wyścig, który przechodziłem miesiąc :] Do teraz tej misji nienawidzę.
Obrazek
ja nienawidzę - Szczęściarza w porcie ( nie dość ,że misja sama w sobie jest wkurzająca to jeszcze to dobijające jest to zadanie od Lucasa) :evil:

A jeszcze gorsza - Chwila relaksu to nawet nie będę mówił bo każdy wie dlaczego jest taka wkurzająca (Pół roku mi zajejła) :evil: :evil:


A najlepsze są - Odwiedziny u Bogaczy i śmietanka na kawie :mrgreen:
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p
Chwila Relaksu? Ja szczerze mówiąc nie wiem czemu miałaby być wkurzająca. Więc proszę o wytłumaczenie? Bo w moim odczuciu to bardzo "klimatyczna" misja.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Na początku nie umiałem omerty przejść jakieś 4 tygodnie nie pamiętam czemu potem przeszedłem ale najtrudniejsza była wtedy dla mnie misja "Szczęściarz" Nie wiedziałem jak dostać się do Morello potem kolega mi powiedział ale ci kolesie w środku kryłem się za kolumnami i wszystkich rozgrabiłem. Taka historia. :-D :-D
+Mafia 2
Mafia nie jest trudną grą, jedynie z czym miałem problem to z misją Czysta Gra, a konkretnie z wyscigem, ale przeszedłem za jakimś 50 razem(to było 8 lat temu) :mrgreen: , teraz ta misja nie stanowi dla mnie żadnego problemu zresztą jak cała gra
TommyTheGun napisał(a):
Chwila Relaksu? Ja szczerze mówiąc nie wiem czemu miałaby być wkurzająca. Więc proszę o wytłumaczenie? Bo w moim odczuciu to bardzo "klimatyczna" misja.


w porcie jest ok ale kiedy już kradniemy skrzynie często się zdarza, że od razu po wzięciu skrzyni zaczną do nas strzelać. A w takcie ucieczki jeszcze policja...

Ale teraz za 50 razem wdaję się łatwa :mrgreen:
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p
Dla mnie ryjąca była misja Odwiedziny u bogaczy, w ten willi, masakra jaki rozkmin tam mialam.. :// ale po 3 tyg sie udalo haha . ; p
Potem wlasnie w porcie ta cala strzelanka..
a najlepsze to te pozostale w sumie. :D
Szczęściarz... Tych snajperów nie lubiłem :D Czysta gra jest łatwa dla kogoś kto umie grać w Need for Speed. Przed zakrętem hamowanie, a potem gaz do dechy.
wiecejxxx napisał(a):
Dla mnie ryjąca była misja Odwiedziny u bogaczy, w ten willi, masakra jaki rozkmin tam mialam.. :// ale po 3 tyg sie udalo haha . ; p
Potem wlasnie w porcie ta cala strzelanka..
a najlepsze to te pozostale w sumie. :D


Odwiedziny u bogaczy to najlepsza misja w mafii! Nie wiesz co mówisz.
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p
A Tobie się chyba coś pomyliło. Niby kim ty jesteś żeby mieć prawo decydowania za innych? Gdyby była najlepsza" i "najgorsza" misja w Mafii i nie byłoby co do tego wątpliwości to nie widzę sensu w zakładaniu i udzielaniu się w tym temacie. Więc odbij, daj się ludziom wypowiedzieć.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Nieznajomy napisał(a):
wiecejxxx napisał(a):
Dla mnie ryjąca była misja Odwiedziny u bogaczy, w ten willi, masakra jaki rozkmin tam mialam.. :// ale po 3 tyg sie udalo haha . ; p
Potem wlasnie w porcie ta cala strzelanka..
a najlepsze to te pozostale w sumie. :D


Odwiedziny u bogaczy to najlepsza misja w mafii! Nie wiesz co mówisz.





Nie wiem co mówię? Mam prawo wyrazić swoje zdanie, tobie ona spasowala, mi niezbyt i mam prawo, by sie wypowiedziec, wiec zadnych sciskow do mnie nie kieruj ;)
Ja nie lubie misji Czysta gra konkretnie wyscig oraz misji Szczęściarz zawsze zabijali mnie w tym magazynie.
A siódmego dnia Bóg stworzyl Google i powiedzial szukajcie a znajdziecie
wiecejxxx napisał(a):
Nieznajomy napisał(a):
wiecejxxx napisał(a):
Dla mnie ryjąca była misja Odwiedziny u bogaczy, w ten willi, masakra jaki rozkmin tam mialam.. :// ale po 3 tyg sie udalo haha . ; p
Potem wlasnie w porcie ta cala strzelanka..
a najlepsze to te pozostale w sumie. :D


Odwiedziny u bogaczy to najlepsza misja w mafii! Nie wiesz co mówisz.





Nie wiem co mówię? Mam prawo wyrazić swoje zdanie, tobie ona spasowala, mi niezbyt i mam prawo, by sie wypowiedziec, wiec zadnych sciskow do mnie nie kieruj ;)


Chodziło mi o to żebyś jeszcze raz przeszedł te misję i spojrzał na nią z innej strony. bo na prawdę jest genialna! Jeśli coś źle ująłem to przepraszam.
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p
cron