'Znienawidzona' misja

O jednej rzeczy tutaj nie napisałem.

Nienawidzę tego zadania od Lucasa, gdzie musimy przewieźć rannego do lekarza... z jednej strony trzeba się spieszyć, bo rannemu ucieka życie, tylko że z drugiej strony - zaczyna nas gonić wtedy policja (przekroczenie prędkości).
Uderzają w samochód, więc ranny traci życie i ogólnie - to jest jakiś absurd! :lol: :-P
Dlatego trzeba zachować spokój i jechać zgodnie z przepisami :-) Unikniesz stłuczek i policji :-P
muore il bandito, la mafia vive
Jednakże ta misja jest na czas :-P
Fakt że jadąc szybciej niż należy ma się większą gwarancję dotarcia na czas, ale to nie oznacza, że masz jeździć jak psychopata :-) Może Wam sprawia to trudności...dla mnie nie ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Dlatego trzeba zachować spokój i jechać zgodnie z przepisami :-) Unikniesz stłuczek i policji :-P


Nawet jak zwolnisz, to i tak na złość zaczną gonić za przejechanie na czerwonym świetle... I co wtedy? :-|
Przyspieszasz i narażasz zdrowie pasażera, kiedy oni będą Cię taranować :-/
Należy wypatrywać czy nie jedzie jakiś patrol, jeżeli tak to wystarczy zwolnić.
muore il bandito, la mafia vive
Albo jeździć po jakichś miejscach, w których nikt nie jeździ...


Mnich napisał(a):
Należy wypatrywać czy nie jedzie jakiś patrol, jeżeli tak to wystarczy zwolnić.


No to jest ten właściwy sposób :-) A i najlepiej thorem lub Lasisterem to zrobić
ja do tej misji uwielbiam Arowa. Albo fletchera jak kto woli.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Może i bardzo stary temat, ale też mam takie znienawidzone misje:

• Czysta gra - Z tym wyścigiem mam zawsze problemy :(
• Szczęściarz - Ta część w porcie, koszmar....

Kiedyś jeszcze nie lubiłam misji "Odwiedziny u bogaczy" ale teraz już nawet lubię ją przechodzić
Wg mnie to najgorsze misje, ale i tak dobrze, że są ;) inaczej byłoby zbyt łatwo.
Obrazek
Temat stary, ale zawsze można go rozruszać:) Dla mnie wszystkie misje w Mafii są fajne, jedynie czysta gra, konkretnie sam wyścig. Ale to pewnie dlatego, że nie lubię żadnych wyścigów na komputerze i dlatego trochę się męczyłem. Znałem kiedyś paru co przez tą misję nie mogli przejść Mafii. Zatrzymywali się na tym i ani rusz. Później dopiero zrobili łatkę, która ustawiała poziom wyścigu. W moich czasach nie było takich opcji:D
Obrazek
Zdecydowanie jedna !
Port.
Nie ma dla mnie gorszej misji resztę uwielbiam :D
Co do Gangstera :
Kiedyś w 03 r miałem Mafie nie było tam możliwości regulowania poziomy a więc mój brat nie dał rady tego przejść..
Ja 6 latek przeszedłem to za którymś tam podejściem ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Znienawidzona misja...

Czysta Gra w 1.0 i pierwsza część Uciekiniera

Jak grałem pierwszy raz w Mafię to mi brat pożyczył, no i graliśmy sobie ja na swoim on na swoim kompie. Oczywiście kto przejdzie pierwszy ten jest dobry :D Ja doszedłem do Czystej Gry, męczyłem się całą noc ale i tak jej nie przeszedłem. Na następny dzień przyszedłem do brata w ładny sobotni dzień, akurat grał w tą misje co trzabyło przerobić bolida. Potem mu mówiłem że wyścigu nie przejdzie bo jest słaby itp :D No i za którymś tam razem udało mu się fartownie :P Ja się zdenerwowałem i poszedłem do domu grać xD Oczywiście z nerwów bardziej mi się nie udawało i jeszcze bardziej się denerwowałem xD Ehh... Dawne czasy :D
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Fair Play, nie powiem na poczatku wyscig sprawial mi duza trudnosc. Myslalam ze mnie szlag trafi jak tuz przed meta na ostatnim okrazeniu sie rozbilam :p teraz to juz pikus, ale wtedy przebrnac przez wyscig to byl hardcore.
No i duze obawy wzbudzal we mnie port, teraz idzie latwo to przejsc, ale zaluje ze tym sposobem sobie portu nie pozwiedzam
Ja nie nawidziłem:
Wyścigu w misji czysta gra.
Dziwka. W hotelu i na dach zostawało mi tylko 20 zycia
I pościg za morello jr
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Ja nielubiałem misji w porcie do czasu,gdy znalazłem na nią sposób,wystarczy wziąć ciężarówke i rozjeżdżać wszystkich,a później wystrzelać niedobitków.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
cron