'Znienawidzona' misja

wyscig - w wersji mafii gdzie jescze nie bylo do wyboru poziomu trudnosci, próbowałem go przejść osporo razy:)
Nienawidze misji Odwiedziny u Bogaczy i Wycieczka na wieś
Obrazek
"Chwila relaksu" :-P
Odwiedziny u bogaczy.Na początku się nie mogłem domyślić jak dojść do tych dokumentów,ale jakoś doszedłem. :->
Obrazek
Misja ''Dziwka'' Na dachach Okropnie trudna dla mnie jest :evil: Ale mafie przeszlem 4 razy :-)
Nigdy nie miałem "znienawidzonej" misji, ale gdy zaczynałem swoją przygodę z Mafią, to najbardziej męczyłem się z tym wyścigiem. A tak po za tym wszystkie misje lubiłem ;-)
Obrazek They never fight alone...
znienawidzona?
nie cierpię misji uciekinier (tam gdzie trzeba wozić pasażerów) po prostu NIENAWIDZĘ , brr . chyba najdłużej mi zajęły właśnie te misje : / .

EDIT : I odwiedziny u bogaczy .
I want You for Salieri's army !
Jedynie "Odwiedziny u Bogaczy" , zawsze chcę po cichu dostać się bocznym wejściem, nie zawsze jednak udaje to mi się udaje..
"Przyjaźń to gówno"
Mi nie podobała się omerta i dziwka
Zdecydowanie misja "Świetny interes". Nienawidzę jej do dziś. Za każdym razem musiałem próbować ponownie, ponieważ albo mnie zabili albo któregoś z moich przyjaciół. Kiedyś nawet odinstalowałem grę z tego powodu. Po prostu nie podołałem.
Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.
Druga misja Uciekinier. Po prostu mi się nie chciało ich wozić i jeszcze jeden mały błąd to wszystko od nowa .. :-P
Najbardziej znienawidziłem misję "Czysta gra", a dokładniej wyścig. Dodam, że grałem na wersji bez wyboru poziomu trudności.
Nie lubię misji Śmierć sztuki oraz Wycieczka na wieś
Ja nie lubie misji "Szczęściaż" szczególnie w tym punkcie kiedy gonimy go Gaurdianem coupe ,z tą misją w grze najbardziej się trudziłem ,mogę jeszcze dorzucić misje "lepiej do tego przywyknij" jak pierwszy raz rzechodziłem Mafie to zabijali mnie tuż prze przerywnikiem jak tamci uciekają ,ale teraz już nie mam z tym problemu :-D
Obrazek
Ja największe problemy miałem z misją Bon Apettite bo jak miałem zabić tego Carlo to w tym momencie miałem 18hp ale jakoś mi się udało przejść a najbardziej znienawidzona to zdecydowanie Chwila Relaksu
Glory Glory ManUtd XD
cron