Zlot użytkowników MafiaTown

Nie wiem czy poprzednio były jakieś zloty ale powinniście dawać fotorelacje z takich zlotów...żeby każdy mógł oblukać jakie towarzystwo go czeka (np. może sie okazać że "milusiński1002" to w rzeczywistości obrośniety stary dziad :-F )
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Niestety, nie było wcześniej żadnych innych zlotów. To będzie (jeśli dojdzie do skutku) pierwsze takie spotkanie szerszego grona forumowiczów ;-)
Wiem że to trochę może dziwnie zabrzmi ale, może jeśli rozwiałoby to jakieś wątpliwości to może trzeba zrobić listę użytkowników których DEFINITYWNIE NIE CHCE SIĘ ZOBACZYĆ NA ZLOCIE. Może to coś da. Podejrzewam że zajmę tam miejsce i się z tym nie kryje. Zresztą nie wiem jak jest :))
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Mi zloty kojarzą się z grupą 20-30 osób które spotykają się powiedzmy na rynku,czy w lokalu każdy się przedstawia -rozmawiają na tematy główne czyli to co ich wszystkich łączy . Miłość do...gry, zespołu muzycznego (...)

A czytając ten temat mam wrażenie że to nie zlot użytkowników (których jest dość dużo) tylko spotkanie prywatne kilku osób z forum.
Oczywiście lista "niechcianych" nie powstanie aby nie pokazywać niechęci do kilku osób. Każdy ma z kimś zatargi i wypisywanie nicków nie byłoby dla tych osób dobrą reklamą. :-F
Myślę ze chłopaki dogadają się na pw co do "spotkania" a ten temat pozostawmy do przyszłego roku może w tedy będzie "zlot" bardziej dla wszystkich ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Źle to rozumiesz, robertRobin88. Wstęp na zlot ma praktycznie każdy zainteresowany, prócz (i tu pozwolę sobie wymienić konkretne osoby) założyciela i współtwóców MiastaMafii, VincenzoMafia...i kilku innych delikwentów. Po prostu chcemy, aby nie zepsuli oni zabawy pozostałym "normalnym" użytkownikom MT, dlatego samo przesyłanie informacji o zlocie odbędzie się w sposób prywatny ;-)
Z góry proponował bym zasadę 18 lat rzecz jasna, żeby bydło się nie zleciało. Każdy użytkownik poniżej 18 roku życia powinien się nawet nie wypowiadać, bo wiadomo że nikt nie weźmie za niego odpowiedzialności.


A tak w ogóle to bobek powinien dostać bana.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Dokładnie o tym myślałem, choć lepiej byłoby zmiękczyć zasadę, bo idąc tym tokiem rozumowania, to Gangster nie mógłby przyjechać a przecież chcemy jej tam gangbang xD, żartuję.

Ale faktycznie, selektywnie trzeba podchodzić do zaproszeń, bo nikt nie chciałby się znaleźć w towarzystwie nieznanych, nielubianych czy zdziecinniałych userów.
Obrazek
Ożywiam temat zlotu, wakacje nadchodzą tuż tuż i wypadałoby postawić parę rzeczy jasno. Co ze zlotem?
Obrazek
Może odkopię, ale myślę, że już czas najwyższy by coś zrobić z tym zlotem. Wakacje się już zaczęły. Co w końcu ze zlotem? Żeby nie było tak że znowu nie dojdzie do skutku :-
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Joguś_deFiat napisał(a):
Z góry proponował bym zasadę 18 lat rzecz jasna, żeby bydło się nie zleciało. Każdy użytkownik poniżej 18 roku życia powinien się nawet nie wypowiadać, bo wiadomo że nikt nie weźmie za niego odpowiedzialności.


A tak w ogóle to bobek powinien dostać bana.

Jestem za,ktoś się jeszcze upije czy coś i ktoś z was będzie musiał brać odpowiedzialność. :-F
DOWN:Chodziło mi o nieletnich.
Jeżeli już dojdzie do zlotu, to KAŻDY będzie za SIEBIE odpowiedzialny, to nie jakieś kolonie czy cuś.
Obrazek
Nie wiem co Wam przeszkadzają 17 latkowie np. To nie mają być jakieś bachanalia żeby się upijać czy cuś. Wiadomo, nie będziemy zapraszać jakichś dzieci z podstawówki, czy 1 gimnazjum! Uważam, że jedynymi użytkownikami godnymi zaproszenia są ci umieszczeni w niedawnym spisie imion MT. A co do miejsca, prawdopodobnie cały zlot odbyłby się w jakimś parku lub innym miejscu tego typu. Najlepsza byłaby Łódź albo Warszawa.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Nie przeszkadzają nam 17-nastolatkowie tylko,jeżeli dojdzie do zlotu jak to napisał XtravagenZA:KAŻDY będzie za SIEBIE odpowiedzialny, to nie jakieś kolonie czy cuś,z całym szacunkiem do Ciebie Hades,najlepiej będzie jak na imprezę będą osoby z dowodem bo nikt nie chce brać odpowiedzialności za nieletnich.
organizacja padła tak mi się wydaje... Kolejne pytania co do zlotu to chyba za rok :-/ w tym już nie wypali... chyba że zlot w ferie zimowe? tylko problem z województwami każdy ma w innym terminie . I kolejna sprawa tłoczyć się w pociągach przy -10 stopniach to też nie najlepszy pomysł. Wiec przyszłoroczne wakacje może wypalą..

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Nie chcemy organizować niczego na szybko. To będzie nasz pierwszy zlot, dlatego musimy się dobrze zastanowić nad najlepszymi rozwiązaniami i organizacją tego wszystkiego. Myślę jednak, że już możecie odliczać czas do przyszłego roku, bo, jeśli chodzi o mnie, to właśnie wtedy zorganizujemy sobie to nasze pierwsze spotkanie.

Wiem, że do 2013 jeszcze sporo czasu i może się jeszcze wiele zdarzyć, ale chciałbym się zorientować nieco w liczbach. Czy są tutaj użytkownicy pewni co do tego, że w przyszłym roku przyjadą na zlot?
cron