Zlot użytkowników MafiaTown

To dla Was :*******
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Jutro wykupuję czas antenowy w Polsacie. Będą to puszczać cały dzień.
Fajnie by było, gdybyśmy spotkali się w tym roku nawet mniejszą grupką. Myślę, że panowie daliście impuls do tego, żeby w końcu się zmobilizować i chociaż w parę osób spotkać się w jakimś neutralnym punkcie na chociażby jeden dzień. Od lipca jestem gotów gdzieś wyskoczyć, gdybyście mieli jakieś propozycje, muszę tylko najpierw uporać się z sesją :D
Jeśli wymyślicie miejsce gdzieś od Pomorza do Wielkopolski (uwzględniając Kujawy) to się na to pisze nawet w te wakacje tylko nie zaraz na początku bo jadę nad morzę :-D jednak później myślę, że będę dostępny bez problemu. Pozostanie jedynie problem mojego samochodu, który obecnie jest u mechanika ale myślę, że to da się załatwić bez problemu.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Wypadałoby się w końcu spotkać, tym bardziej, że dawno mnie tu nie było, zatem mamy sporo zaległości do nadrobienia.
Bazę mam w Łodzi, ale jest wielce prawdopodobne, że będę też w Lubniewicach i Ustce, więc obszar w obrębie tego magicznego trójkątu mi pasi.Kupię polską kartę SIM i będę śledził wasze plany odnośnie miejsca spotkania.
Obrazek
Kiedy wracasz do Belgii? Ja do pazdziernika w Holandii..
O, jak fajnie, że będziesz w pobliżu! Mam nadzieję, że prędko wrócę do Brukseli, bo już nie wyrabiam w Łodzi. Jak rozumiem, będziesz w Koningrijk Nederland przez cały wrzesień i od października ma Cię nie być? Co jak co, będę mógł przyjechać pociągiem jeżeli nie jesteś zbyt daleko, to się zwąchamy i będziemy "studiować życie" jak to się u nas mówi :-F No, jak chcesz, to daj na siebie namiary w Holandii na PW i zobaczę co da się zrobić.
Pozdrawiam!
Obrazek
Może trochę odbiegnę od głównego wątku, ale czy któryś z forumowiczów wybiera się na tegoroczny Przystanek Woodstock? Jak tak, to chcę zaznaczyć, że ja właśnie się wybieram i fajnie by było na takim festiwalu spotkać kogoś z MT :-) To już może być takie mini-spotkanie w Kostrzynie :-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
To kiedy? :) Ogarniajta się! Muszę wiedzieć, kiedy wolne wziąć :)
Obrazek
Proponuję zlot na premierze mojego filmu :-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No ja wpadam :D
Będzie to najprawdopodobniej pierwsza połowa lutego. Jeśli chcecie wejść na samą premierę to będziecie musieli dostać zaproszenia imienne, bo nie ma wstępu wolnego. Później można coś porobić :) Jeśli chodzi o samą organizację to na razie ciężko cokolwiek powiedzieć, bo jeszcze nic z dniami i godzinami nie mam ustalone. Ale miło by mi było jakby kilka osób z forum wpadło, a przy okazji się spotkać wzajemnie :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Na mnie nie liczcie, nawet gdybym chciał (a chcę!) to w pierwszej połowie lutego nie ma takiej możliwości ;) W tym okresie akurat kalendarz jest pozasrywany wszelkimi egzaminami i zapewne także poprawkami (:D), więc się nie wyrwę nawet na jeden dzień.

Ale co do samego pomysłu to przyklepuję, zlot jako taki raczej nam nie wyjdzie, ale żeby spotkać się mniejszą grupką przy jakiejś okazji jak najbardziej tak. Najpierw spotkać się w grupce nawet 3-5 osób, a następne przedsięwzięcia same się będą nakręcać. Przy następnej okazji i trochę dogodniejszym terminie zrobię wszystko żeby się wyrwać :)
A ja jednak proponuję się spróbować spotkać w większym gronie gdzieś w wakacje.
W wakacje, jak widziałem wcześniejsze wpisy, to tych wakacji było już całkiem sporo i nic nie wynikało z nich. ;-)
Obrazek
cron