Zlot użytkowników MafiaTown

Jeśli to będą wakacje a termin ogarnie się nieco wcześniej... myślę że mógłbym jechać nawet na suwałki >.< Jakoś się poświęcę. Fajnie byłoby zobaczyć w końcu wszystkie mordy sprzed paru ładnych lat :)
klocuch12 napisał(a):
[...] KAŻDY będzie za SIEBIE odpowiedzialny, to nie jakieś kolonie czy cuś [...].


Drogi użytkowniku, to trochę takie samolubne, że ktoś przybywa na zlot i od razu witany jest kubłem zimniej wody w postaci: Ty tutaj przyjechałeś, My traktujemy cię jak potencjalnego wroga i jak nie masz nic ze sobą do zrobienia, trudno twoja sprawa.
Obrazek
Bez personalnych wycieczek... i cytowania całego posta - M.
Przepraszam, panie kierowniku. To się nie powtórzy. - T.

A co do zlotu, to też bym się chętnie z wami spotkał, ale raczej nic z tego nie wyjdzie. Praca, rodzina i dziecko w drodze mi na to nie pozwalają. Chociaż kto wie. Może kiedyś... ;-)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Z Hadesem na premierze "Bracia Wojny" :-D

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
:P Gdzie un z tom gitarrą :P

A tak w ogóle to fajnie, mini zlot xD
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Fajnie fajnie, Panowie. Coś się rusza w tym temacie widzę, już jakieś mini spotkania się pojawiają, myślę, że wspólne nasze spotkanie zbliża się coraz większymi krokami. To lato musi być nasze! :P
Ruszcie w końcu dupsko to będzie zlot :-P 9 marca o 18:00 klub Prokultura, Katowice. Acozz ponoć ma się pojawić. Mateło oczywiście też będzie, dawno pyłu węglowego nie wdychał.

U mnie lato odpada, będę na robotach w IV Rzeszy.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Kurczę, przez tą cholerną sesję zapomniałem o premierze "Braci Wojny", a szkoda, bo w połowie lutego i trochę później miałem czas wolny i bym wpadł :-( No cóż bywa czasem tak pechowo... 9 marca w Katowicach? To poniedziałek, w dodatku semestr się rozkręci, także nic z tego, jeśli chodzi o mnie. A co do zlotu, fajnie go by było latem w końcu zrealizować, tylko że ja w wakacje będę miał praktyki i jeszcze może mi dojść wyjazd na Węgry z dziewczyną i znajomymi. Także u mnie jest to jeszcze wszystko do przemyślenia, ale jakby co spotkam się bardzo chętnie :-)

400 post! Yeah!
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Johnny napisał(a):
Kurczę, przez tą cholerną sesję zapomniałem o premierze "Braci Wojny", a szkoda, bo w połowie lutego i trochę później miałem czas wolny i bym wpadł :-( No cóż bywa czasem tak pechowo... 9 marca w Katowicach? To poniedziałek, w dodatku semestr się rozkręci, także nic z tego, jeśli chodzi o mnie. A co do zlotu, fajnie go by było latem w końcu zrealizować, tylko że ja w wakacje będę miał praktyki i jeszcze może mi dojść wyjazd na Węgry z dziewczyną i znajomymi. Także u mnie jest to jeszcze wszystko do przemyślenia, ale jakby co spotkam się bardzo chętnie :-)


tez mam semestr, wbijmy na jeden dzionek, nie ujebią nas za to
Dawaj Johnny, czym więcej osób tym lepiej, może w końcu będzie jako-taki zlot :mrgreen:
Co prawda 4 osoby to nie całe forum, ale zawsze już coś. Zapraszam oczywiście innych, za tym jednym zamachem czy więcej nas będzie tym ciekawiej.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
W sumie pomysł do zrealizowania, ale ten początek tygodnia jednak jest dla mnie trochę niewygodny. Dlaczego nie w weekend? Człowiek nie jest myślami, że jutro rano studia/praca, tylko opierdaling pełną parą. Dla mnie to żaden problem przyjechać do Katowic, wsiadam w pociąg i jadę. No ale jednak ta świadomość, że to dni "robocze", odbiera nieco przyjemności z wyjazdu.

Jakbym się ostatecznie zadeklarował, to fajnie byłoby od kogoś wziąć jakiś szybki kontakt np. numer telefonu, bo ja osobiście nigdy nie byłem w Katowicach, a raczej nie chciałbym się błąkać bez celu w nieznanym mieście.

@EDIT: I wgl co zamierzamy robić w Katowicach i w tym klubie "Prokultura"? Jaki jest plan wypadu?
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
piwo, wódka, co tam chcesz
No i to jest dobry plan :mrgreen: Szkoda tylko, że po przeliczeniu swoich wszystkich ewentualnych zajęć w tym czasie mam za mało czasu, by wybierać się w jakiekolwiek podróże i to jeszcze do Katowic. Weekend - nie ma najmniejszego problemu. Może dla innych to nie problem jechać w środku tygodnia, ale mi to niezbyt pasuje. Jak będą jakieś propozycję mini-zlotów w wolne dni, jestem za :-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Chcieliśmy poinformować, że z nivenerem jako kolejni, rozwijamy temat zlotu MT, postanowiliśmy zorganizować mini - zlot. Z racji tej, że mieszkamy od siebie dość blisko, postanowiliśmy się spotkać i nawalić po raz drugi xD Po raz drugi spotkanie bardzo owocne, tym razem postanowiliśmy uwiecznić je zdjęciem.

Enjoy :P

Obrazek
Na weekend 12 - 14 czerwca wpadam do Warszawy. Można się zmotać na jakieś piwko.
cron