Wasze ulubione seriale

UP: Disney Channel FTW ! ...

Moje? Jedyny i niepowtarzalny - SUPERNATURAL
Gat. Horror/Sci-fi
Kod:
Serial opowiada o dwóch braciach , którzy od dziecka szkoleni przez ojca do walki z każdym cholerstwem które czai się w mroku, walczą z demonami, wampirami, duchami i innymi niewytłumaczalnymi rzeczami. Przemierzają cały kraj w Impali 67' po drodzę wykonując pracę i.... nieźle się czasem zabawiając. Dziewczyny w tym serialu są awesome!


Wcześniej był Prison Break, ale tak jakoś się skończył i poszedł w zapomnienie.
Tom Angelo napisał(a):
1.Aaron Stone
2. Nie ma to jak statek
3.Czarodzieje z Wavery Place
4.Hannah Montana
5.Nie ma to jak hotel
6.Jonas
7.Słoneczna Sonny :lol:

o stary. Mój brat ma 11 lat i jego top seriale wyglądają podobnie. Daje ci max 12 lat ^^
Obrazek
Na dzień dzisiejszy oglądam Świat według Kiepskich :mrgreen:
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Hannah Montana , Jonas , ale także polskie hity : Alternatywy 4 , Zmiennicy.
Salieri Cię dorwie
Polecam serial Breaking Bad. Naprawdę świetny. ;-) Ostatnio obejrzałem całe 3 sezony, a tak to polskie kultowe seriale jak Alternatywy :-) .
Orion właśnie kończe 3 sezon Breaking Bad, naprawdę dobry serial, mi się bardzo spodobał. Polskie seriale to
Obrazek
Mam nadzieję, że chodziło Ci o polskie seriale tworzone przez ostatnie parę lat ;-) Bo na przykład Alternatywy 4 to coś genialnego. Oglądam z wielką chęcią, jeśli akurat na nie natrafię. A moje ulubione seriale to Californication (zwłaszcza pierwszy sezon), Friends, Scrubs (oprócz nowej serii) i How I Met Your Mother. Lubię jeszcze kilka innych seriali z CC - zwłaszcza Wszyscy nienawidzą Chrisa, Wszyscy kochają Raymonda czy 8 prostych zasad.
Nie oglądam za dużo seriali ale jak coś oglądam to na na Comedy Central:
Moje ulubione to:
On, ona i dzieciaki,
8 prostych zasad,
i Hoży doktorzy

Co do polskich seriali nie nazwałbym ich gó**em, to tylko kwestia gustu.
np. Zmiennicy czy wspomniane Alternatywy 4 to coś pięknego jak dla mnie
Adam Sz napisał(a):
Mam nadzieję, że chodziło Ci o polskie seriale tworzone przez ostatnie parę lat ;-) Bo na przykład Alternatywy 4 to coś genialnego. Oglądam z wielką chęcią, jeśli akurat na nie natrafię. A moje ulubione seriale to Californication (zwłaszcza pierwszy sezon), Friends, Scrubs (oprócz nowej serii) i How I Met Your Mother. Lubię jeszcze kilka innych seriali z CC - zwłaszcza Wszyscy nienawidzą Chrisa, Wszyscy kochają Raymonda czy 8 prostych zasad.


Identyczne typy jeżeli o mnie chodzi. Pomijam te z CC, bo CC nie oglądam.

Dorzuciłbym jeszcze South Park, kiedyś Skins się katowało.
Obrazek
- M a f i a P B F -
w zasadzie dla mnie nie ma nic ciekawego teraz. Najlepiej wspominam "Kompania Braci" rewelka.
Z House'a zrobiono tasiemca.
Ale a propo polskich seriali:Warto wspomnieć o Miodowych Latach, naprawdę rewelacyjnie zagrany i autentycznie śmieszny. No i stare odcinki ŚWK te z Waldusiem :-)
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
czapel007 napisał(a):
Z House'a zrobiono tasiemca.

Rozumiem, że pojęcia 'tasiemiec' można użyć mówiąc o serialu, w którym poszczególne odcinki są ze sobą połączone. Ten sam wątek, ta sama akcja - wiadomo. Ale w Housie, odcinki nie są ze sobą połączone, w każdym jest inny przypadek i inny wątek. Więc nie wiem dlaczego uważasz, że z House'a zrobił się tasiemiec. Z Prison Breaka - owszem, tu się zgodzę, bo chyba nie mieli pomysłu jak to sprawnie zakończyć.

Co do moich ulubionych seriali, to już się tu wypowiadałem, ale powiem, że ostatnio obejrzałem jeden odcinek serialu 'Bez skazy' i strasznie mnie wciągnął, oglądam go teraz na TVN-ie. Gorąco polecam.
1.On, Ona i Dzieciaki
2.Świat według Kiepskich
3.Nie ma to jak Statek :D <lol>
1. Dexter
2. Detektyw Monk
3. Californication
Moje ulubione seriale to:
-Złotopolscy( nie wiem czy jeszcze w telewizji są ale dawniej oglądałem )
-Biały Kieł(mało znany ale przeze mnie lubiany ) :-)

To będzie chyba tyle.
1. Czterej Pancerni i Pies
2.Przygody psa Cywila
3.Stawka większa niż życie
4.Świat według Kiepskich
+Mafia 2