Wasze ulubione seriale

Może ten serial nie jest nigdzie emitowany, ale ostatnio odświeżyłem serial "Rome" opowiadający o czasach starożytnego Rzymu. Polecam jeśli ktoś lubi takie klimaty.
Od niedawana (jakieś 2 tygodnie) pod namową kumpla z klasy (notabene maniaka seriali) zacząłem oglądać Dextera. Wkręcił mnie ten serial i to mocno, w ciąga mniej więcej 2 tygodni zdążyłem obejrzeć już 3 sezony, może dzisiaj zdążę rozpocząć 4 :-P
Dodatkowo raz na tydzień oglądam Ekipę z New Jersey. Niezłą bekę można pocisnąć z głupoty amerykańców, ale też z ich zajebistych żartów. Polecam :-)
Obrazek
Kości
Dr House sez. 1,2,3,4
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Dawno temu oglądałem serial Miodowe Lata. Po długiej nieobecności serialu,niedawno zaczeli nadawać na polsacie Miodowe Lata o 14:00. Po każdym odcinku dosłownie zwalam się z krzesła :-D


1.Cobra 11 Odział Specjalny
2.Miodowe Lata
3.Knight Rider
Obrazek
Świat według Kiepskich
Ranczo
Cobra 11
Wzór
Miodowe lata
Hitch
Moja wielka grecka wycieczka

@up Cobrę również kiedyś oglądałem
Powinienem teraz skopiować ostatni post RG :-) Też ostatnio zacząłem Dextera, jak na razie jestem w połowie pierwszego sezonu, no i serial super ;]
Oglądam też Czas Honoru, no i dzisiaj premiera drugiego sezonu Zakazanego Imperium
Aktualnie oglądam pierwszy odcinek szóstego sezonu Dextera.Po za tym oglądam 5 sezon Teorii Wielkiego Podrywu.Sheldon zawsze mnie rozśmiesza ;)
Ja w ten weekend ogarnąłem wszystkie odcinik Blue Mountain State. Wyczekuję 8 sezonu Housa, a także liczę na to, że w końcu dokończę 5 sezon Dextera, żebym mógł zabierać się za 6 :-P A no i za godzinę kolejny odcinek Ekipy z New Jersey :-)
Obrazek
Namiętnie oglądam serial Dr. House - dzięki Partii, nie oglądałem go jak zaczęli emitować parę lat temu, dzięki czemu mogę teraz oglądać po kolei, nie czekając na kolejne :D
Poza tym skończyłem Californication, Rodzina Soprano jakoś nie może mnie wciągnąć - a ponoć to taki dobry serial :-/.
Mam jeszcze wszystkie odcinki Simpsonów, to puszczam sobie czasami.
Chciałbym sobie obejrzeć starych, świetnych Nowojorskich Gliniarzy ale nie idzie ich znaleźć...
Obrazek
1. "Przepis na życie"
2. "How I met your mother"
3. " The Big Bang Theory"
4. "Rodzina Borgiów" (lub, jak kto woli, "The Borgias")
5. "Prawo Agaty".

Generalnie pierwszy z wymienionych przeze mnie seriali zaczyna się powoli robić nudny, ale póki co jeszcze czekam na nowe odcinki z zaciekawieniem ;)
Znaczenie snów w www.sennik.biz, horoskop na każdy dzień w horoskop.sennik.biz
Dzisiaj kończę piąty sezon Californication, naprawdę świetny serial, oglądam na bieżąco grę o tron i w najbliższym czasie zacznę oglądać How I Met Your Mother :)
Mordor, przyznaję rację, perypetie Hanka Moody'ego nigdy nie przestają nudzić, choć serial zaliczył tendencję spadkową, szczególnie czwarty sezon, mimo wszystko zdecydowanie polecam, a HIMYM musisz koniecznie zobaczyć, świetna komedia obyczajowa :)
- Kiepscy
- Rodzina Soprano (już nieemitowana)
- Dr. House
jest jeszcze dużo gangsterskich ale nie chce mi się wymieniać :P
HIMYM już dość dużo odcinków widziałem na Comedy Central, ale teraz zamierzam obejrzeć wszystko po kolei. A ostatni odcinek Californication ciekawy, choć końcówka trochę mnie zdziwiła. Teraz seriale na które najbardziej oczekuję to Dexter i Californication, trzeba przyznać, że Showtime świetnie się spisuje w kwestii seriali
a) House M.D.
b) dr.Quinn (niestety dla mnie, nieemitowana juz na TVP, ale regularnie ściągam odcinki)
c) Bonanza
d) wszystkie serie CSI
e) polskie sitcomy (kiepscy, miodowe lata, synowie, itp. )
f) Czterdziestolatek
g) 07 zgłoś się
h) Kości

To na razie tyle :)
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
cron