Wasze ulubione seriale

Ja najbardziej lubię amerykańskie seriale które lecą na Comedy Central min "The King of Queens"
Moje ukochane serialik :

1. Świat według kiepskich
2. 1920 Wojna i pokój
3. M jak Miłość
4. Plebania
5. Barwy Szczęscia (żadko ale się zdarza )
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Obecnie oglądam:

1. Boardwalk Empire - za jedno z moich głównych zainteresowań czyli kryminałów o latach 20-stych i 30-stych.
2. Ranczo - mam sentyment do tego serialu.
3. 1920 - Wojna i miłość - badziewie, ale oglądam ze względu na to, że uwielbiam historię.
a)1920-Wojna i Miłość-całkiem fajny
b)LOST-nic z tego nie czaję,więc fajne :-D
c)Duch Eleny-leci na Pulsie
d)Klan-zmulone,uspokaja
"Gniew jest krótkim szaleństwem"-Horacy ;-)
Ostanio Dr. House w TVP 2.
Na BBC Top Gear, na Polsacie "Świat Według Kiepskich", na TVP2 Dr. House.
Czasami oglądam na Cartoon Network ciekawe kreskówki :)
Ewentualnie Klan.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Jeszcze nie ulubiony, ale z niecierpliwością czekam na "Grę o tron".

Obrazek

Siedem rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Polityczne i seksualne intrygi są na porządku dziennym. Pierwszorzędne role wiodą rodziny: Stark, Lannister i Baratheon. Robert Baratheon, król Westeros, prosi swojego starego przyjaciela, Eddarda Starka, aby służył jako jego główny doradca. Eddard, podejrzewając, że jego poprzednik na tym stanowisku został zamordowany, przyjmuje propozycję, aby dogłębnie zbadać sprawę. Okazuje się, że przejęcie tronu planuje kilka rodzin. Lannisterowie, familia królowej, staje się podejrzana o podstępne knucie spisku. Po drugiej stronie morza, pozbawieni władzy ostatni przedstawiciele poprzednio rządzącego rodu, Targaryenów, również planują odzyskać kontrolę nad królestwem. Narastający konflikt pomiędzy rodzinami, do którego włączają się również rody Greyjoy, Tully, Arryn oraz Tyrell, prowadzi do wojny. W międzyczasie na dalekiej północy budzi się starodawne zło. W chaosie pełnym walk i konfliktów tylko grupa wyrzutków zwana Nocną Strażą stoi pomiędzy królestwem ludzi, a horrorem kryjącym się poza nim.


Myślę, że będzie to następna bardzo dobra produkcja HBO.
Jak wiecie bardzo lubię klimaty fantasy, lubię także Władcę Pierścieni, a w "Grze o tron" zagra Sean Bean, który grał Boromira we Władcy. Postać ta bardzo mi się spodobała, Sean wg. mnie zagrał wspaniale, jestem rad, że będę mógł go znów zobaczyć w takiej roli.
Mam nadzieję, że serial uplasuje się gdzieś w czołówce wśród moich ulubionych seriali :)

Edit: Obejrzałem pierwszy odcinek, nie zawiodłem się, jak na razie zapowiada się rewelacyjnie, nie mogę się doczekać następnego odcinka.
Z seriali oglądam:

-M jak miłość
-Barwy Szczęścia
-Świat według kiepskich
-Ranczo

I jeszcze wiele których aktualnie nie puszczają w telewizji:

-Miodowe Lata
-13 posterunek
-Bulionerzy
-Dom
-Zmiennicy
-Pitbull
Ja teraz czekam na tę zapowiadaną "Grę o tron" - zapowiada się ciekawie, a tym bardziej, że to produkcja HBO.
@Up: Jeśli lubisz klimaty fantasy i średniowiecza to jest serial dla Ciebie. Ja już oglądałem, serial jest bardzo ciekawy, nie mogę już doczekać się następnego odcinka.

Ostatnio dowiedziałem się o serialu "The Borgias"

Obrazek

Serial opowiada o losach rodziny Borgiów. Jako że jedną z moich ulubionych gier jest seria Assassin's Creed nie mogłem przejść obok tego serialu obojętnie, Borgiowie są bowiem naszymi głównymi wrogami. Co prawda jeszcze nie zacząłem oglądać, ale wiem, że to będzie następny dobry serial wśród moich ulubionych :)
Ja ostatnio zacząłem oglądać:
-M jak Miłość
-Na dobre i na Złe
Same nudziarstwa :mrgreen:

30 Post!Jak ten czas szybko leci :))

Bardzo. Jak napiszesz 1000 post to się przypomnij - wypiję za ciebie - M.
"Gniew jest krótkim szaleństwem"-Horacy ;-)
Mordor napisał(a):
Serial opowiada o losach rodziny Borgiów. Jako że jedną z moich ulubionych gier jest seria Assassin's Creed nie mogłem przejść obok tego serialu obojętnie, Borgiowie są bowiem naszymi głównymi wrogami. Co prawda jeszcze nie zacząłem oglądać, ale wiem, że to będzie następny dobry serial wśród moich ulubionych :)



Widziałem pierwsze dwa odcinki (http://borgias.pl/poisoned-chalice-oraz-assasin-czyli-pierwsze-dwa-epizody-the-borgias-juz-online/) i naprawdę świetny serial. polecam gorąco. Świetny następca Tudorów. ;)
Obrazek
Ja właśnie zaczynam grę o tron, jestem już po prologu, za chwilę pierwszy odcinek jak da radę to obejrzę jeszcze drugi :-D
Prolog narobił mi smaku, nie zaprzeczę :-)

Edit
No i udało się obejrzałem pierwsze 2 odcinki. Jakie skutki? Już nienawidzę Lannister'ów :-)
Obrazek
Ja oglądam z seriali:

Pierwsza Miłość

Na wspólnej

:-D
Obrazek
Moje seriale:
-Rodzinka.pl - ekstra serial, polecam, z początku trochę przymulony się wydawał
-Ranczo - chyba każdy go zna, Masterpiece!!
-Jeszcze czekam na IV sezon Czas Honoru (nie wiem czy się doczekam, bo nie ma żadnych inf o kręceniu IV sezonu)
cron