Wasze ulubione seriale

Obrazek

Jak poznałem waszą matkę

Moje ostatnie odkrycie. Serial jest emitowany na Comedy Central (<3).

Krótko o fabule:
"How I Met Your Mother" to telewizyjny serial komediowy, opowiadający o (nie)szczęśliwych próbach "zdobycia" odpowiedniej narzeczonej przez Ted'a (Josh Radnor'a), głównego bohatera.

Serial klimatem przypomina nieco "Przyjaciół". W żeńskiej obsadzie gości Alyson Hannigan znana wszystkim fanom American Pie oraz piękna:

Obrazek

...ale mniej znana Cobie Smulders. Z części męskiej przedstawię tylko Neila Harrisa

Obrazek

jest on moją ulubioną postacią z którą po części mogę się utożsamiać. Za jego sprawą serial zdobył nominację do nagrody Emmy, w sumie serial ma 4 nominacje i 4 statuetki tejże nagrody, z ważniejszych wyróżnień można wymienić dwie (w tym tegoroczna) nominacje do złotych globów.

Do oglądania codziennie o 15:20 i 15:45
Miodowe lata
Obrazek
Angel of Death
1. Dexter
2. Supernatural
3. Świat według Bundych
Lubię "Anioły w Ameryce" z Alem Pacino i Meryl Streep, "Rodzinę Soprano" lubię też "Świat według Kiepskich" i "Ekstradycję" (wszystkie części, Kondrat, Dębicki, Kolberger świetni, Pakulnis jako Nadieżda Tumska zagrała wybitnie, podobał mi się też Jakubowski w roli Struny oraz Żentara w roli Sumara; rzecz biorąc-bardzo dobry polski serial, polecam).
ja najbardziej lubie w11 wydział , daleko od noszy 2 i 1 , świat według kiepskich i miodowe lata. :))
House MD ;) Co tydzień oglądam, ale z przymrużonym okiem :lol:
Obrazek
Dr. House w swojej domowej kolekcji mam sezony 1 - 6 :-) (czekam, aż wydadzą sezon 7 na płycie).
The Walking Dead, nie mogę się doczekać 2 serii, bo 6 odcinków jak na pierwszy sezon to trochę mało :-/
Teraz zaczynam oglądać Zakazane Imperium - polecam wszystkim, fanom Mafii zwłaszcza powinna się spodobać ze wzgladu na czas rozgrywania się akcji ;-)
Chyba tyle.. jak widać nie ma tutaj ani jednego polskiego serialu, ponieważ uważam, że polskie seriale, to jest totalne dno.
Obrazek
Ktoś ogląda "Pamiętniki wampirów" ?

mnie ostatnio ten serial zaciekawił, i obecnie jest to jedyny który oglądam :))
-allo allo - najlepszy serial
-gotowe na wszystko -nie wiem czemu ale to oglądam...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Świat według Kiepskich :)) i dr.House.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Od początku (tzn kiedy zaczęli emitować go na Polsacie) przypadł mi do gustu serial Skazany na śmierć. Jest świetny, obejrzałem wszystkie odcinki. I tylko szkoda, że nie ma ich więcej...
Obrazek They never fight alone...
ja uwielbiam
1. Cobra 11 Oddział Specjalny ( te Pościgi :)) )
2. Komisarz Rex
3. Legendy Prl (Na TVN TURBO o pojazdach PRL-u)
4. Szymon Majewski Show :mrgreen:
Obrazek
Do mojego zbioru ulubionych seriali muszę jeszcze dorzucić "Lie to me" :-)
Polecam wszystkim.
Obrazek
Bardzo lubię :

-Titanic
-Britannic
-Czterej Pancerni i Pies
-Stawka większa niż życie
-Komisarz Rex
-Zmiennicy
-Legendy Prl
-Alternatywy 4
-Miodowe Lata

Chyba wszystko :-)
Obrazek
Skandal! Cyfrowy polsat (tempe ch*je) zdjął z anteny kanał BBC, nie mam więc jak oglądać Top Gear :evil: Więc jak na razie oglądam sobie Family Guy i czasem Simpsonów.

@Edit: Nareszcie udało mi się obejrzeć Zakazane Imperium :-) Naprawdę dobry serial, chyba zajmuje w tej chwili nr 1 na mojej liście, polecam wszystkim

Post niżej był i jest zbędny, usuwam //dosia92
cron