Wasze ulubione seriale

Móje ulubione to :
- Świat według kiepskich
-Daleko od noszy
-patrze czasem na M jak miłość :mrgreen:
Obrazek
A po za tym:

- CSI Miami
- CSI New York
- Lost
- Dr. House
Z seriali to namiętnie oglądałem tylko Prison Break, jak pamiętam nigdy nic innego mnie tak nie wciągneło.
Z nie-seriali polecam obejrzeć "jestem legendą", ciekawy pomysł mieli na film no i całkiem udany im wyszedł
Opowiedziałbyś o czym ten film. Ja w mojego nie udanego sylwestra na tvp 1 obejrzałem cudowny film - "Pretty man, czyli chłopak do wynajęcia" żadna tam Hollywoodzka wysokobudżetowa produkcja, ale film bardzo mi się spodobał. Główna bohaterka wynajmuje faceta aby pojechał z nią
na ślub siostry. Chce tym facetem wzbudzić zazdrość u byłego chłopaka. Świetna komedia romantyczna która oczywiście kończy się happy endem polecam.

(może by tak założyć nowy temat o filmach?)
Acozz napisał(a):
Opowiedziałbyś o czym ten film.

Telewizji nie oglądasz? :D Tam co jakis czas leci intro o co chodzi w filmie. Nie będę zdradzał całej fabuły bo naprawdę warto to obejrzeć, ale na skutek pewnych działań liczba ludzkości na ziemi spadła do kilku milionów (tytuł filmu i zapowiedź w TV mogą być trochę mylące, bo na początku myślałem że na całym świecie ostał się tylko jeden człowiek). Wszystko jak to zwykle kończy się dobrze, ale jak - zdradzać nie będę ;-)
Acha o to chodzi, po prostu nazwy nie skojarzyłem, po feriach jadę do kina może się na to skuszę, albo na piłę pójdę :p
Kto z was oglądał America Pie :mrgreen: ?
Obrazek
A obejrzało się American Pie.
W jedynce ciekawy i interesujący kawałek był na łóżku :mrgreen:
Obrazek
A oglądał ktoś thriller erotyczny Miłosne Opętanie?
ziom
Prison Break ale głównie pierwszy sezon, dalej, to już tylko lanie wody.
Odwróceni IMO jeden z lepszych seriali polskich.
I ostatnio klan zacząłem oglądać :shock:
Obrazek
Ja niestety (albo na szczęście) nie oglądam seriali. No dobra, niech wam będzie, czasem zerkne na Kiepskich:D
Crunk Ain't Dead, Ho!
A ja tam lubię komediowe takie jak Świat według Kiepsich i Bundych, Daleko od noszy itp. Podobają mi się także seriale typu Prison Break czy Lost :)
Kevin napisał(a):
Lost


Taaak , oglądasz 4 sezon? Pierwszy i drugi był superowy 3 średniawy 4 znowu super
4 nie oglądam ale może kiedyś ;) Rzeczywiście - 1 i 2 był naprawdę dobry :)
cron