Wasze ulubione seriale

No ja to właściwie Dr House'a oglądam bardzo często. Nigdy nie wiedziałem o co chodzi z tym serialem, wszyscy się tak podniecali, ale jak obejrzałem to też go pokochałem. A tak poza tym to CSI: Miami. Uwielbiam postać Horatio. Gość jest takim hmm.. bezwzględnym gliną. Ale skutecznym i mimo wszystko, dającym się lubić.

No a z polskich produkcji to tak niedawno był wyświetlany w TVP mini-serial (nie wiem czy można podciągnąć go do tego tematu no ale) Ogniem i Mieczem. Uważam, że zekranizowanie tego dzieła, było świetną decyzją i wyszło znakomicie. Największym plusem tej produkcji była jak dla mnie świetna obsada. Żebrowski, Zamachowski, Kowalewski, Malajkat, Zborowski, Domogarow i wielu innych. Naprawdę polecam.
Jeferiaz napisał(a):
Na Wspólnej... nie ma to jak interesujący serial. Polecam! (serio)


Ja też to oglądam :D Miałam długą przerwę od tego serialu (parę miechów) i teraz próbuję ogarnąć co się tam dzieje.
"świat według Kiepskich" też lubię. Nie oglądam często tych nowych odcinków, jakoś wolę te stare ;) Wtedy to się można było nieźle pośmiać z kanalii i pasożyta ;D
"Detektyw Monk" i "Dowody zbrodni" to też dobre seriale.
Czasem też najdzie mnie na obejrzenie "M jak miłość", ale już niezbyt to oglądam. Czasami tam jest za dużo szczęścia. Może jestem jakaś inna, ale wolę jak się coś komplikuje, i przynajmniej się coś dzieje, a nie... ;)
Obrazek
Gangster napisał(a):
"Detektyw Monk" i "Dowody zbrodni" to też dobre seriale.

O kurcze zapomniałabym o moim ulubionym serialu "Detektyw Monk":) Uwielbiam.
Dzięki Gangster za przypomnienie. Jakoś o nim ostatnio zapomniałam. Ne wiecie gdzie można ściągnąć ten serial?
Obrazek
A ja polubiłem Bananowego doktora którego oglądać można co środę w TVP 1.
O kurcze zapomniałabym o moim ulubionym serialu "Detektyw Monk":) Uwielbiam.
Dzięki Gangster za przypomnienie. Jakoś o nim ostatnio zapomniałam. Ne wiecie gdzie można ściągnąć ten serial?


Pobrać to nie wiem ale korzystam z oglądania online z tej strony
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Monk wymiata ;-)

Poza tym, lubię Dr. House, niektóre CSI, Everybody hates Chris, Californication, Friends, D jak Dekiel :-P , Baranek Shaun, Owca w wielkim mieście, Szalony kapitan Jack (bajki, ale też mają odcinki ;) ), Without a trace, Gossip, Plus belle la vie, Simpsonowie i takie tam...

Może zacznę oglądać Rodzinę Soprano? - i tak od jutra mam 3 tygodnie wolnego :mrgreen:
Obrazek
Nooo i oczywiście "Włatcy móch" :) Początkowo bardzo sceptycznie byłam nastawiona do tego serialu ale kiedy kupiłam narzeczonemu pod choinkę pięć sezonów to przez całe święta nie odeszliśmy od tv :mrgreen:
Obrazek
Acozz napisał(a):
A ja polubiłem Bananowego doktora którego oglądać można co środę w TVP 1.

Mnie również się spodobał Bananowy Doktor.
Hehe ja z seriali oglądam Pierwszą Miłość i Prison Break'a :mrgreen:
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Przyjaciele i Świat wg Kiepskich :->
Obrazek
Ja oglądam (oglądałem):

- Lost (Zagubieni)
- Prison Break (Skazany na Śmierć)
- Dr. House
Obrazek
Californication(teraz pierwszy sezon bo tylko tego nie widziałem)
Włatcy Móch
South Park 12 sezon
Jeśli chodzi o najlepsze to u mnie na 1. miejscu Rodzina Soprano, całe 6 sezonów stoi ładnie na półeczce ;-) Ogólnie teraz zaciekawił mnie serial Dexter, jakoś wcześniej nie miałem możliwości go obejrzeć, ale już nadrabiam. Dalej to Sons of Anarchy.
"Next time... There'll be no next time"
"Jeśli chodzi o najlepsze to u mnie na 1. miejscu Rodzina Soprano, całe 6 sezonów stoi ładnie na półeczce ;-) " - mam tak samo :) Potem drugie miejsce "Dexter" i to są dwa seriale na które mogę powiedzieć "Arcydzieła" :) Dwa najlepsze seriale świata. ;-)
Obrazek
1.Aaron Stone
2. Nie ma to jak statek
3.Czarodzieje z Wavery Place
4.Hannah Montana
5.Nie ma to jak hotel
6.Jonas
7.Słoneczna Sonny :lol: