Wasze ulubione seriale

Blitzkrieg1410 napisał(a):


Nie rozumiem? Nie oglądam tego "czegoś" :->
muore il bandito, la mafia vive
Zacząłem oglądać "24 Godziny". Przyznam się że na początku zainteresowałem się nim, tylko ze względu na moją ukochaną Elishe Cuthbert, jednak serial naprawdę mi się spodobał. Polecam.
Acozz napisał(a):
Zacząłem oglądać "24 Godziny". Przyznam się że na początku zainteresowałem się nim, tylko ze względu na moją ukochaną Elishe Cuthbert, jednak serial naprawdę mi się spodobał. Polecam.


Również polecam. Aktualnych odcinków na Polsacie nie oglądam, gdyż to powtórka :-) Zdążyłem obejrzeć już wszystkie puszczane przez TV części. Każdy odcinek trzyma w napięciu.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Każdy odcinek trzyma w napięciu.


Dokładnie, i ten zegar idealnie wszystko podsyca. Na Polsacie 3 sezon emitują, będę się musiał na jakiejś aukcji rozejrzeć i kupić poprzednie.
1.Skazany na śmierc
2.Detektyw monk
3.Pierwsza miłośc
4.Ranczo
5.Doręczyciel
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
CSI:New York/Miami
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Det. Monk
MASH

No i Polskie
Dom, Zmiennicy, Alternatywy, Czterdziestolatek :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Ja tam lubie Zagubionych, niestety oglądałem całe 1 i 2 sezon oraz "niecały" 3 (wszystko sie już cholernie mieszało). Poza tym to jeszcze CSI: Miami, NY, czasem Las Vegas. Kiedyś jeszcze oglądałem czasem Skazanego na śmierć. Alteratywy 4, no i M jak Miłość ftw.
Obrazek
Daleko od szosy wymiata :-D
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Polecam wszystkim nowy serial na AXN - Joan z Arkadii.

Tu macie zarys fabuły z Wikipedii:

Joan to normalna nastolatka. Życie zmusiło jej rodzinę do przeprowadzki do Arkadii. Jej brat, Kevin, miał wypadek samochodowy, w wyniku którego został sparaliżowany i musi poruszać się na wózku. Ojciec Joan, Will, jest policjantem; jej matka, Helen, pracowała jako nauczycielka sztuki. Dziewczyna ma jeszcze młodszego brata, Luke'a, który jest geniuszem. Joan nie ma najlepszych kontaktów z rodziną, dodatkowo musi przeprowadzić się do nowej miejscowości, gdzie nie ma przyjaciół, ani znajomych. Jej życie komplikuje się jeszcze bardziej, gdy pewnego dnia spotyka chłopaka, który wie zaskakująco dużo na jej temat i twierdzi, że jest Bogiem. Mówi, że specjalnie przybrał postać jej rówieśnika, by móc z nią swobodnie rozmawiać. Joan staje się narzędziem w Jego rękach. Bóg spotyka się z główną bohaterką pod różnymi postaciami. Joan otrzymuje od Niego zadania do wypełnienia, które nie zawsze są dla niej w pełni jasne, z czego wynika jej niechęć do ich wykonywania. Z czasem uczy się, że zadania mają sens, a dzięki ich realizacji może pomóc nie tylko swoim bliskim, ale również obcym osobom. Dzięki zadaniom, które poleca jej Bóg, Joan doprowadza m.in. do pojednania brata i ojca, ratuje życie koleżance, wyzwala w innych ich najlepsze, skrywane cechy. Wkrótce Joan aklimatyzuje się w Arkadii, polepsza swoje relacje z rodziną, rozwija przyjaźnie i buduje własną osobowość.

Serial bardzo przyjemny, pokazuje młodzieżowe problemy, rozwiązywane z mądrą, Boską puentą.
Ja oglądam "Wszyscy nienawidzą Chrisa"
Ja też przygotowałem krotką notkę (oczywiście z wikipedii):
Młody Chris kończy 13 lat i ma nadzieję, że rozpoczyna prawdziwe życie nastolatka. Jako najstarszy z trójki rodzeństwa wkrótce przekonuje się, że dorastanie na Brooklynie w Nowym Jorku, szczególnie we wczesnych latach 80. XX wieku, nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać.
Na Wspólnej... nie ma to jak interesujący serial. Polecam! (serio)
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Serial, a właściwie mini-serial, który aktualnie zacząłem oglądać z DVD to "Kompania braci". Wstyd się przyznać, że wcześniej widziałem tylko same urywki :oops: Wracając do samego filmu - wbija w fotel...dosłownie. Każdy odcinek jest pełen napięcia. Parę godzin temu skończyłem oglądanie 3 odcinka. Z ciekawostek dowiedziałem się, że użyto w nim więcej fajerwerków, niż przy całej produkcji Szeregowca Ryana ;-)
Zmiennicy po raz enty.
Lubie seriale w latach 70-80-90 ;D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
serial dokumentalny "Doktor G - lekarz sądowy"
"Czterdziestolatek"
"Przyjaciele" - dla mnie serial komediowy nr 1
Obrazek
cron