Wasze ulubione seriale

Lost jest śmiesznym serialem, oglądałem pierwszą serie, historia jest tak beznadziejnie przeciągana, że aż żal. Myślałem, że to będzie coś w rodzaju przeżyć na wyspie, a tu i kosmici sie pojawiają i jakieś nadnaturalne siły. Słabo.
Obrazek
Grisha napisał(a):
i kosmici


WHAT?!
No nie wiem kosmici, obcy, inni czy jak to oni tam nazywają.
Obrazek
He he , inni czyli inni mieszkańcy wyspy, kosmitów nie ma, a wyspa po za tym ma tylko dziwne właściwości.
Np. jeb*** wózek inwalidzki we wodę i idź Johnie Locku :D
Ja tam oglądam LOST na bieżąco i jestem zadowolony;) A wszystkie 'dziwności' tego serialu sprawiają jedynie, że zyskuje on większą oglądalność. Bo co niby mieli by producenci pokazawyć w Lostach... jak Locke zbiera na plaży muszelki a Sawyer buduje zamki z piasku? :D:D

Z innych seriali to Prison Break też na bieżąco, Włatcy Móch (a jakże:P), Rzym, Odwróceni - o polskiej 'mafii'.

A poza tym to sam się sobie dziwię, że jeszcze Rodziny Soprano nie zacząłem oglądać;)
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
MastaH napisał(a):
a tam oglądam LOST na bieżąco i jestem zadowolony;) A wszystkie 'dziwności' tego serialu sprawiają jedynie, że zyskuje on większą oglądalność. Bo co niby mieli by producenci pokazawyć w Lostach... jak Locke zbiera na plaży muszelki a Sawyer buduje zamki z piasku? :D:D


Witam w klubie

MastaH napisał(a):
Włatcy Móch (a jakże:P),


Też to oglądam tylko nie raz wkurzają mnie te "kosmiczne" odcinki jak gadający glut itp.


Kto oglądał tydzień temu "Ranczo" , było śmiesznie jak czerepach uciekał z własnego domu. Tym bardziej że mój dom jest prawie identyczny - różni się tylko kolorem ścian i dachu ;) . No proszę mój dom w telewizji :mrgreen:
Ja Włatców much nie lubie zbytnio, beznadziejny poziom, wręcz żenujący. Poza tym wiekszości tekstów nie rozumiem, te ich krzykliwe, zniekształcone głosy sprawiają, że nie jestem w stanie zrozumieć o czym oni mówią. W szczególności fafluni ten ludek z mózgiem na wierzchu.

Lubie za, to kiepskich, ale tylko stare odcinki z Waldusiem, poziom też jest słaby, ale serial ten ma jednak więcej zalet niż wad. Ogólnie taki odmóżdżacz, ale w starym, dobrym stylu.
Obrazek
Ostatnio na mtv spodobał mi się serial Greek. Opowiada on o życiu amerykańskich studentów na campusie. Bractwa, imprezy, ładne dziewczyny i seks.
A ja oglądam w internecie, na http://www.milanos.pl/swiat-wedlug-kiep ... id=kiepscy - naprawdę nie wiem jak się nazywa tam strona główna...
Acozz napisał(a):
MastaH napisał(a):
a tam oglądam LOST na bieżąco i jestem zadowolony;) A wszystkie 'dziwności' tego serialu sprawiają jedynie, że zyskuje on większą oglądalność. Bo co niby mieli by producenci pokazawyć w Lostach... jak Locke zbiera na plaży muszelki a Sawyer buduje zamki z piasku? :D:D


Witam w klubie


No to jest nas trzech :)

Ja nie oglądam tak seriali, no chyba że nie mam nic do roboty. Jak już to tylko filmy.
Obrazek
Na AXN rozpoczął się 5 sezon LOST. To już całkiem science-fiction ale mi to nie przeszkadza.

Oprócz tego w poprzednią niedziele (na AXN) został wyemitowany pierwszy odcinek serialu "Internat", oryginalny tytuł to "El Internado: Laguna Negra". Jak już po oryginalnym tytule można zauważyć że jest on produkcji Hiszpańskiej.
Nie jest to jednak kolejna durna telenowela jakich w tv wiele.

Zacytuje tu Wikipedię: Internat - to hiszpański serial łączący w sobie elementy horroru, thrilleru oraz dramatu. Akcja serialu koncentruje się w szkole i tytułowym internacie położonymi w środku lasu, gdzie w przeszłości doszło do makabrycznych zdarzeń. Twórcy serialu nie przywiązywali się do jednego gatunku. Prócz elementów związanych się z horrorem, czy thrillerem w fabułę wplecione są też miłosne perypetie bohaterów.

Odtwórczyni jednej z głównych ról:

Obrazek

Spodobał mi się, pierwszy odcinek trzymał w napięciu od początku do końca, drugi podobnie. Szkoda że stacja emituje go tak wcześnie, nastrój był by jeszcze bardziej wyczuwalny gdyby za oknami było ciemno.

Jakby co, emisja w każdą niedzielę o 17:00.
Twin Peaks
Prison Break

Jak nie oglądaliście Twin Peaks to ściągnijcie przynajmniej pilotażowy odcinek i sprawdźcie to ;-)
Najlepszy serial jaki w życiu oglądałem.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Hmmm a ja:

Czterej Pancerni i Pies
Świat według Kiepskich
Rodzina Zastępcza
CSI

:)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
barth89 napisał(a):
CSI


Jakie twoje ulubione? Moje Miami.