W co teraz grasz?

Dla relaxu ciupię w Space Hulka. Do tego dzisiaj zainstalowałem Tomb Raider : The Angel of Darkness.
muore il bandito, la mafia vive
Aktualnie, gdy oczywiście mam wolny czas gram w FIFĘ 14. Oczywiście swoją ulubioną drużyną, czyli Borussią Dortmund ;-)
Obrazek They never fight alone...
Mafia, GTA Vice City Multiplayer, GTA San Andreas Multiplayer, Gothic 2, Pasjans, Saper, CS.
Gram w GTA San Andreas Multiplayer i nic więcej :-F

Ej Witek!
Jak tobie działa GTA VC Multi?
sporo tego ostatnio ;)
1, Neverwinter
2,Sleeping Dogs
3,ostatnio wciągnełam się w Mafie I
4,Mafia II
5.TES Skyrim
6.Assasins Creed 3
7,Wiedzminy ;D (trzeba pouzupełniać wiedze przed wyjściem 3)
Długo nie mogłem się do niej zabrać, ale w końcu mi się udało. I jak się zabrałem, tak nie mogę się od niej oderwać. Mowa o The Walking Dead. Powiem szczerze, że długo nie mogłem się przekonać do konceptu swoistego point n' click z elementami gry akcji, ale postanowiłem że spróbuję, bo opinie były naprawdę znakomite ze względu na sposób, w jaki prowadzona jest historia. Mianowicie chodzi o kreowanie rozgrywki poprzez swoje decyzje. Wcześniej występowało to już w różnych grach, ale nie na takim poziomie, tutaj jest zorganizowane to świetnie. Do tego wciągająca historia i postaci z krwi i kości, które często da się bardzo polubić, ale które niestety często muszą zginąć, kiedy musimy wybrać którą z nich uratować (to akurat nie spoiler, bo takich sytuacji w grze jest sporo). Polecam zagrać w tą grę, mnie wciągnęła niesamowicie. Przeszedłem dopiero jeden epizod, ale coś czuję, że kolejne cztery połknę w jeden dzień, góra dwa. Gorąco polecam.
Właśnie skończyłem Risena, jestem zadowolony, choć IMO jest to biedniejsza wersja Gothica (mniej contentu). Ale mimo wszystko jestem zauroczony i już zaczynam ogrywać dwójkę ;-)
Teraz odkurzam Mafię II, konkretnie Przygody Joe, potem biorę się za resztę DLC. W międzyczasie Euro Truck Simulator 2 i ArmA II, ale to standard u mnie :->
Ciągle Mafia :)) Często uruchamiam Swobodną Jazdę, aby sobie tylko pojeździć. Obecnie przechodzę też Portal 2 oraz Hidden and Dangerous jedynkę.
Gram w Gta 5 Online,Heroes&Generals oraz Vietcong :)
"Gniew jest krótkim szaleństwem"-Horacy ;-)
Odkurzam teraz Wiedźmina, potem Wiedźmina 2. Przygotowuję się przed trójką.
Need For Speed Shift,
F1 2013,
Max Payne 3,
Omerta City Of Gangster
oraz Mafię Jedynkę dla zabicia czasu i poszukania czegoś ciekawego. Na razie jednak nie idzie najlepiej. :-(
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
U mnie na tapecie BioShock. Nie rozumiem jakim sposobem tak długo ta gra nie zagościła na moim komputerze. Majstersztyk, klimat jest niesamowity, do tego mechanika również jest bardzo ciekawa, połączenie idei klasycznej strzelanki (lata 50. więc jest TommyGun, rewolwer, klasyczna strzelba wzorowana na Winchesterze etc.) z używaniem supermocy (plazmidy). Gra jest świetna, polecam.
Głównie Dawn of War 2 w trybie multi. Przeważnie Last Stand, level sam się nie wbije :-P A tak to Mafia, albo buduję modzika albo testuję Multiplayera, chociaż ostatnio nawet na to nie mam czasu.
muore il bandito, la mafia vive
Maf napisał(a):
Odkurzam teraz Wiedźmina, potem Wiedźmina 2. Przygotowuję się przed trójką.


U mnie dokładnie to samo :satan:
cron