W co teraz grasz?

A ja niemal popłakałem się ze szczęścia kiedy po kilku godzinach zabawy z ustawieniami, obniżaniem opcji graficznych, ręcznym edytowaniem plików odpowiedzialnych za renderowanie udało mi się odpalić na mojej maszynie w komfortowych 30 FPS Wiedźmina 3: Dziki Gon. Grafika wygląda przez to obniżanie brzydko ale mam to w nosie, gra jest tak kosmicznie dobra od strony fabularnej i technicznej, że słaba grafika wcale mi nie przeszkadza. Trzecia część przygód Geralta to klejnot w koronie chłopaków z CDP, wzięli wszystko co było zajebiste w dwóch poprzednich częściach, dołożyli to czego w nich brakowało i poprawili to co było w nich słabe i wyszedł chyba najlepszy komputerowy erpeg w jakiego przyszło mi grać. Wielki, otwarty świat (naprawdę wielki), zatrzęsienie zadań pobocznych, rzeczy do odkrywania i co najważniejsze znów genialna fabuła. Bardzo podoba mi się fakt, że cała historia i ogólny setting gry jest dużo mocniej powiązany z sagą książkową, to jest to czego mi brakowało w jedynce i dwójce. Powiększony został też bestiariusz o potwory, które pojawiały się w sadze, a których w grach brakowało. No i znów kapitalny, bardzo dynamiczny i intuicyjny system walki. Naprawdę ciężko wymienić wszystkie elementy, które sprawiają, że ta gra jest tak wspaniała. Cieszę się, że mam teraz wakacje i mogę grać w Wieśka bez niemal żadnych ograniczeń - za mną 50 godzin gry a czuję, że przede mną przynajmniej drugie tyle :-)
No proste, że w GTA:SA. Trzeba było rzucić Mafię, która mi się znudziła po wielokrotnym przechodzeniu i odkrywaniu tych samych ciekawostek.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Ostatnie czasy dla rozluźnienia lubię sobie pograć w Mafię II oraz Lost Heaven Multiplayer.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
W wolnych chwilach naginam ostatnio w L.A. Noire, które kupiłem na zimowej wyprzedaży na steamie za niecałe 20 zł. Gra strasznie wciąga, fabuła bardzo ciekawa, przesłuchania podczas śledztw miażdżą system, do tego świetna mimika twarzy, która zwala z nóg. Dodatkowo czasem lubię popykać w DiRT Rally, świetna gra rajdowa od Codemasters, którzy w końcu wzięli sobie do serca prośby graczy o zrobienie gry rajdowej z prawdziwego zdarzenia.
W ostatnich chwilach spokoju rzuciłem się z pełną parą na Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered. Mimo, że gra nie jest już w języku polskim jak jej pierwowzór z 2005 roku to i tak ten klimat i zapomnienie prawie całości fabuły aż przyciąga jak Jedi Sitha :D
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Ostatnio gram w Star Wars Jedi Knight III Jedi Academy, TES V Skyrim, AC Unity
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Ogólnie w wolnych chwilach to chyba tradycyjnie w fife, a tak, to jak znajomy pożyczy jakąś ciekawą gierkę, ostatnio Assassin’s Creed
Ostatnio ukończyłem GTA V, a teraz pogrywam w Tropico 5 i od czasu do czasu biegam w DayZ.
Obrazek
Ostatnio, z racji sporego wolnego czasu od zajęć, odpalam kilka gierek, głównie gram w tryby multiplayer w grach Battlefield 3 i GTA V, ale coraz bardziej wciąga mnie F1 2014, do którego powróciłem po prawie 2 letniej przerwie.


Grisha napisał(a):
Ostatnio ukończyłem GTA V ...


Masz może oryginałkę? Od jakiegoś czasu gramy z Jogusiem w multi siedząc jednocześnie na Team Speak'u, zabawa przednia, także zapraszamy do wspólnej gry :P
Grałem na wersji "demonstracyjnej" ;-)
Obrazek
Obecnie czekam aż będę mógł położyć ręce na Mafii 3, ale chyba jeszcze nie tak prędko mi się to uda :)
Teraz ogólnie ciężko z czasem ale tak to Mafia i CS :)
cron