W co teraz grasz?

Właśnie kończę Sleeping Dogs, bardzo fajna giera, momentami lepiej mi się gra niż w GTA IV, którą uważam za mętną grę.
Po szkole dla rozluźnienia lubię sobie pyknąć w DiRT'a 3. Czasem gram też w F1 online - super gra przeglądarkowa, polecam :)
Głównie Arma 3 Alpha, czasami odpalę GTA IV EFLC lub Skyrima z dodatkiem Dragonborn.
Najnowszy Tomb Raider, uwielbiam go <3
Kilka dni temu wróciłem do pierwszego KOTOR'a. Genialna gra.
muore il bandito, la mafia vive
Nie mam czasu na gry, ale jak już to tylko Mafia: The City of Lost Heaven (czyli "jedynka")
Ogólnie kiedyś grałem w NFS (kilka części, bodajże Carbon, Most Wanted, Underground 1 i 2), w GTA III, VC i SA.
W serię gier Harry Potter także. No i to chyba wszystko :-D
Aktualnie, mody do Gothica II NK.
Potem w NosTale[koreańska gra, chcesz się zarejestrować?>>> http://www.nostale.pl/user/register/ ]
Aktualnie gram w Euro Truck Simulator 2. Zainteresowała mnie bardzo ta gierka, fajnie pojeździć sobie TIR - em ;-)
Obrazek They never fight alone...
GTA: San Andreas na PS2 :> Miodzio! :D
Gram sobie w Mirror's Edge, przechodząc 2 raz, oraz GTA Vice City na tablecie, jako rozluźnienie i przerywnik od tworzenia filmu z Mafii II, który niedługo tu na forum ujrzy światło dzienne ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ja podobnie jak Niv, tylko na PC. Drugi raz dobijam do 100% i nie mogę zrozumieć dlaczego wcześniej nie dążyłem do tego by w statystykach widniała okrągła setka. To jednak daje dużą satysfakcję.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Aktualne pełna wersja Army 3, Dead Space 3 w coopie, ArmA II, Call of Duty 4 na modzie Kill the King.
Ja również od jakiegoś czasu męczę San Andreas.
muore il bandito, la mafia vive
Również ostatnio męczę San Andreas, tyle że na PS2. Planuję zrobić je na 100%. W międzyczasie, żeby konsola nie zastygła, odpalę Mafię, tyle że po włosku..
Ja właśnie skończyłem SA. Quatrox, gdzie jest dostępna M po włosku?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron