W co teraz grasz?

W jakie gry obecnie gracie?

Ja gram w:
* The Witcher (Wiedźmin)
* Ojciec Chrzestny (ostatnio rzadko)
* Mafia
* Still Life
Ja w mafię i nfs pro street - świetna gra o wiele lepsza od carbona ale moim skromnym zdaniem nie przebija most wanted
Ja gram w : Mafia, GTA SA,Tonz Hawk AW,Gothic3.

PS. Wiedźmin mi nie pali :(
Obrazek
Najwięcej gram w Enemy Territory, czasem jeszcze w Deus Ex, Morrowind, Sudden Strike 2, IL2 Sturmowik no i w Mafię.
Aha ja jeszcze gram w soldat nawet temat o nim jest ;-)
Obrazek
Multi w Hidden & Dangerous 2: SS, Boiling Point oraz Kameleona.
Obrazek
Animal Crossing: Wild Word, Super Mario 64 DS, Cooking Mama, wszystko naturalnie na Nintendo DSa
Crunk Ain't Dead, Ho!
Teraz ogólnie pocinam w Runaway 2: The Dream of the Turtle, IMO pierwsza część była lepsza, ta mi zbytnio nie wchodzi, ale już ją ukończę.
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=5123

Drugą gra, to też przygodówka; Necronomicon: The Dawning of Darkness
Kocham tą gre, pierwszy raz przechodziłem ją w 2005 roku, ale nie udało mi się jej ukończyć, teraz robie drugie podejście i będę tak długo ją męczył, aż przejdę.
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=1069

Uwielbiam przygodówki, mam już sporo tytułów za sobą i zapewne sporo przed sobą, ostatnio zakupiłem antologię Syberii, będzie w co pocinać.
Obrazek
Oj tak, Syberia. Przeszedłem obydwie części (druga była trudniejsza). To były czasy...
A co powiecie o Assassin's Creed? Będziecie w nią grać? Według mnie dobrze się zapowiada, tylko ten komp...
Ja za takimi grami nie przepadam, chodzi mi tu głównie o lokacje czyli arabskie miasta itp. Tak samo przejadły mi się te wszystkie gry z Wietnamem w roli głównej, wolę realia II wojny światowej, czy też coś na wzór ściśle związanego ze światem Gothica.
Obrazek
Ja teraz to nie gram bo piszę tego posta, ale jak skończe to włączę albo LOST Via Domus, Call of Duty 4, Enemy Territory albo Mafię;) No chyba, że na pasjansa najdzie mnie ochota:D
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
aj ja gram: Test Drive Unlimited ,Mafia, NFS Pro Street, NFS Carbon,Battlefield 1942 + dodatki,Driver Parallel Lines,i jeszcze Delata Force Helikopter w ogniu
Pozdro all
Ściągnąłem sobie trackmanie nations forever, jak na darmową gierkę jest bardzo fajna, no i ten tryb multi rządzi. Jak ktoś chce się pościgać w necie, to niech ściąga.
Obrazek
Ja ostatnio zacząłem "łupać" w Colin McRae 4 :) Fajna, klimatyczna gierka tak jak 2 i 3.
cron