W co teraz grasz?

Ja po pracy czasami pogrywam sobie w Brothers in Arms: Hells Highway.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
GTA III, Chicken Invaders: Revenge of the York i Ford Racing 3
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
GTA San Andreas, TES V: Skyrim, Mafia II, Tony Hawk Pro Skater 4. Jakoś tak powróciłem do drugiej i trzeciej pozycji.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Gram w... link w spoilerze.

ze względu na łudzące podobieństwo do serii gier Mafia ;P
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Ja się muszę pochwalić :3 Popylam sobie w Wieśka dwójkę na full detalach. Taka celebracja nowego kompa :-D
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Baaaardzo wolny powrót do serii Mafia, PAYDAY The Heist, Monaco. Jakoś tak ostatnio chce sobię postrzelać i "poheistować".
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Chicken Invaders: Cluck of the Dark Side
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
- Life for Speed (Polecam tym , którzy lubią solidne symulatory jazdy)

- Dragon Ball HD Collection (taki powrót do wspomnień , gdy się miało PS2)

- Wolfenstein 3D (niedawno poznałem >< , ale szybko mi się spodobało zabijanie nazistów)
Obrazek
Od dzisiaj gram w długo wyczekiwany przeze mnie tytuł : Dragon Ball Xenoverse. Jest moc.
muore il bandito, la mafia vive
This War Of Mine - bardzo przyjemna Polska gierka. Jednym z większych plusów jest wydanie. Wśród wydań bez instrukcji, co jest często spotykane, tu dostajemy i instrukcję, i nawet plakat.
Mafia II - chyba nie trzeba jej przedstawiać
The Elder Scrolls III Morrowind - trzecia część serii The Elder Scrolls. Trafimy w niej do Vvardenfel. Gra jest bardzo rozbudowanym erpegiem. Po prostu trzeba zagrać.
IcyTower - fajna gra zręcznościowa. Niby tylko skakanie do góry, ale wciąga.
Plants vs. Zombies - strategiczny hit ze smartfonów, złapany na promocji na Steam
Assassin's Creed II - jak ja dawno nie skakałem po Italii
Grand Theft Auto Liberty City Stories - gra ze sławnej serii GTA na PSP.
I to by było na tyle.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Z racji tego, że mam wolne, to pogrywam sobie w kilka gier.
Just Cause
Sniper Elite
GTA Vice City
Jade Empire
Far Cry
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Crusader Kings II, Sims 4, Minecraft xD :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Ja właśnie po raz drugi przeszedłem trylogię Mass Effect. Łącznie około 130 godzin genialnej komputerowej rozrywki. Ilość możliwości, sposobów na przejście gry, zadań pobocznych, masa genialnych charakterów i ciekawie zbudowany świat powodują, że chce się do tej trylogii wracać jak najczęściej, ja już przeszedłem ją drugi raz, ale pewnie za jakiś czas spróbuję ponownie. Bardzo polecam.
Obecnie męczę od 5 lat Gran Turismo 4 :-F + od niedawna GT Legends, TrackMania United i TM Nations Forever.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Dopóki nie zepsuła mi się karta graficzna, to grałem w Alana Wake, który w zasadzie jest kiepską grą oraz DayZ, nie nacieszyłem się nią niestety zbyt długo a ta jest ekstra! Teraz zbieram na nową kartę...
Obrazek