W co teraz grasz?

Pierwszy Gothic. Po paru ładnych latach od jego ukończenia.
Aktualnie gram w XIII. Całkiem fajny FPS wzorowany zarówno fabularnie jak i wizualnie na komiksie o tym samym tytule, autorstwa Jeana Van Hamme.
Ja gram teraz w hitmana (wszystkie części po kolei).
Ostatnio gram w Tropico4-kupione w promocji na steamie. Świetna gra dla każdego wielbiciela strategii ekonomicznych, szkoda tylko że tak mało zmian względem poprzedniej części.
Ja w wolnym czasie gram w Just Cause i Ghost Recon Advanced Warfighter 2.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ostatnio gram w Assassin's Creed Brotherhood, ukończyłem niedawno dla odświeżenia jedynkę i dwójkę. Pojeżdżę trochę po Empire Bay w Zdradzie Jimmy'ego, porobię kawały sąsiadowi w Sąsiadach z Piekła rodem. Czasem nawinie się Morrowind czy Skyrim z Antologii TES'a. No i Pasjans-Pająk dla zrelaksowania... :evil: :arrow: :-D
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Aktualnie gram w Far Cry i zamierzam przejść wszystkie 3 części.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
W wolnych chwilach kiedy udaje mi się przysiąść do kompa przechodzę sobie Fallouta 3. Jestem wielkim fanem klimatów post-apo, więc gra mi się bardzo przyjemnie. Gram w niego od jakichś trzech godzin i z czystym sercem mogę go polecić fanom przeróżnych strzelanych cRPG-ów.
Jeżeli o klimaty postapokaliptyczne chodzi, to proponuję równierz serie S.T.A.L.K.E.R., a zwłaszcza pierwszą część, którą w zeszłym tygodniu ukończyłem poraz -nasty.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
STALKER już kilka razy zaliczony, może powtórzę sobie Zew Prypeci, ale pierwszą pozycją w kolejce po Falloucie jest Metro 2033. Jako wielki fan książki nie mogę się doczekać, by się do niej dopaść ;)
W Metro 2033 też grałem i muszę się z tobą zgodzić: Wciąga o wiele bardziej niż S.T.A.L.K.E.R.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ostatnio wciągnąłem się w zabawną strzelankę multiplayerową. Double Action Boogaloo to gra dostępna za darmo na Steamie stworzona na silniku Source. Generalnie jest to strzelanka FPS/TPS o podobnym koncepcie co chociażby Counter-Strike, ale jest znacznie bardziej rozwinięta pod kątem zabawy. W grze można używać bullet-time'u, czy chociażby rzucać się na boki, do tyłu i do przodu tak jak to miało miejsce na przykład w grze Max Payne. Gra śmieszna, ale i wciągająca, bardzo polecam, tym bardziej, że jest za friko na Steamie.
Aktualnie w wolnych chwilach gram w Call of Duty: World at war. Świetny FPS, który pokazuje okrucieństwo wojny zwłaszcza w Stalingradzie, gdzie wszechobecne są ciała zabitych żołnierzy Radzieckich i na Pacyfiku, gdzie trzeba być czujnym na wypadek ataku Banzai. Bardzo fajna produkcja, która niemal cały czas trzyma w napięciu i która wciągnęła mnie dzięki fenomenalnej fabule.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ostatnimi czasy rozpocząłem przygodę z Metro: Last light. Czasami dla zabicia nudy pogrywam też w Minecraft'a , Red Dead Redemption i Serious Sam'a. Najczęsciej jednak gram w ... Tetris Battle , co bardzo dziwi moich znajomych , ale dla mnie to jest bardzo fajna gierka na myślenie.

Niestety nie gram już tak często jak wcześniej ze względu na szkołę średnią (technikum z wysoką renomą na dodatek).
Obrazek
A mi przypomniała się bardzo fajna i prosta, ale dająca wiele frajdy gra Mad Tracks, poza tym Road to Fame (ale to w szkole, bo tu mi nie działa xD), World Racing 2, czasami na kurniku w Pana (też tylko w szkole). Ostatnio przypomniał mi się też NFS Underground 2, przechodzę go właśnie ;P
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...