W co teraz grasz?

Aktualnie gram w CS-GO (Global Offensive) Tak jak za 1.6 nie przepadałem, grałem raz czy 2 u kuzyna, tak ta wersja przypadła mi do gustu. Ostatnio gram też dużo na niedawno zakupionym tablecie w najróżniejsze zręcznościówki.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wiedźmin II

Trochę za krótki jak dla mnie :-/
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ja gam w Skyrima a konkretnie w DLC Dawnguard, przeszedłem już ścieżkę wampirów i zabieram się za Straż Świtu.
Hitman Rozgrzeszenie
Mafia 2 + Przygody Joe, wstyd się przyznać, ale w przygody Joe jeszcze nie grałem, do tego obcykam Dodatki Jimmiego.
Obrazek
Aktualnie gram w :
- Far Cry 3 (3 część z serii , w którą chętnie gram)
- Mafia TCOLH (małe zabawy w modding i przechodzenie)
- I Am Alive (coś w moim guście)
Obrazek
- Mafia II
- Alien Shooter
- CS-GO
- Minecraft
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
-Euro Truck Symulator 2
-GTA IV
- Black Ops 2
- Assasin 3
- Far Cry 3 (serdecznie polecam )
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Mafia II, Men of War: Oddział Szturmowy i ArmA II.
-Hitman Absolution
-Minecraft
Obrazek
Warcraft III
Fifa 10 (czasami zagram parę meczyków :P)

To chyba by było wszystko.
Mimo że nie mam ostatnio czasu na gry, w wolnych chwilach męczę Star Wars Battlefront.
muore il bandito, la mafia vive
Aktualnie:
Deus Ex Human Revolution - kupiłem za 3 euro w promocji na steamie, nie żałuję.
Battlefield 3 - fajnie się gra xbowem z aftermath, sam dodatek mniej mi się podoba
Flight Simulator X Acceleration - wymieniłem się z kumplem za ETS2 do którego miałem 2 klucze(rekompensata od CDP za opóźnioną dostawę kolekcjonerki)
potem sobie jeszcze ściągnę ponownie SWTOR'a, którego musiałem wywalić w wyniku 3 zmian systemu w ciągu 2 tygodni.
Obrazek
Jak wracam z uczelni to dla rozluźnienia lubię sobie pograć w Mafię II.... Ewentualnie jeszcze w Minecrafta(ale tylko na creativie - tak dla zabawy ;-) )
Obrazek They never fight alone...
Zacząłem pykać w Cities XL Platinum i spodobała mi się internetowa gra Traffic Slam 3, bo to istna rozpierducha :D
Ja gram w :
- Mafia 1 i 2
- San Andreas MultiPlayer
- Dawn Of War SoulStorm
- Counter Strike 1.6
- Call of Duty 1 , 2 , MW2
Pozdrawiam :).
cron