W co teraz grasz?

Ja gram w Batman Arkham Asylum :) Wkróce kupuje sobie Batman Arkham City, a więc w Arkham Asylum trzeba zagrać. Ba nawet to jest obowiązek :)
Obrazek
Trzeba odkopać stare gry. Obecnie gram w pierwszą Mafię, StarCraft, dodatek Brood War, później postaram się jeszcze ogarnąć Warrior Kings : Battles.
muore il bandito, la mafia vive
Ja instaluję sobie Wieśka. Pierwsza część, dosyć długa. Czytając sagę jakoś mnie naszło. :P

Grand Theft Auto: The Lost and Damned. Ostatnio powróciłem do tej gierki, rozwiązując przy okazji problemy z grafiką. Miło się gra na multi. :)
Obrazek
Wajsiti!!!

Genialna gra, a mam dużo modów ulepszających grafę, część własnej produkcji więc jest git.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Obecnie gram w:
Pro Evolution Soccer 2012
Two Worlds
Twierdza
GTA Vice City
PES 2013 DEMO
Sumotori Dreams
Sumulator Farmy 2011
- Silent Hill 1 (przez emulator)
- GTA SA-MP
- GTA Chinatown Wars
- Mafia 2 (przechodzę 5 raz)
Obrazek
- Mafia (robię tekstury w lepszej rozdzielczości)
- GTA III
- Sleeping Dogs
- Happy Wheels :mrgreen:
To chyba wszystko :k
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ostatnio zakupiłem grę Max Payne 3.Jest to kontynuacja bardzo znanej serii Max Payne.W TEKŚCIE MOGĄ WYSTĘPOWAĆ MAŁE SPOJLERY
Opis fabuły:Gra rozpoczyna się na początku 2012 roku w Brazylii.Kumpel Maxa z uczelni:Passos załatwił Maxowi prace jako ochroniarz rodziny Branco.Jednak te płatne wakacje szybko zamieniają się w koszmar.Porywają żone naszego Pracodawcy a Max wraz Passosem jako ochroniarze muszą odbić porwaną.W grze zwiedzimy Fawele,słoneczną(jak cała Brazylia) Panamę,oraz New Jersey.

Znajdźki:W grze znajduje się system znajdziek które są sprytnie ukryte.Zaliczają się do nich:ślady czyli rzeczy(może być to także krótki dialog) które mówią nam trochę o fabule,warto je zbierać(też dla trofeów 8-)) i złote bronie.

Grafika-Fizyka:Grafika jest bardzo dobra,większość filmików jest in-game.Fizyka jest świetna,nie chcę kłamać ale to jest chyba ten sam silnik fizyczny co przy RDR.

MultiplayerW grze znajduje się tryb multiplayer który jest bardzo dobrze wykonany,ale po kolei.
W grze znajduje się kilka trybów: Deathmatch,Team deathmatch,Wojny Gangów i Payne killer który jest najciekawszy.
Wojny Gangów to nie jest tryb na kilka minut,tryb ten składa się z 5 rywalizacjii w których mamy coś bronić,przenieść lub zaatakować.Payne Killer to tryb który zaczyna deathmatch'em gdzie ten kto jako pierwszy lub drugi zabije przecziwnika ten jest Maxem lubPassosem.W grze jest również tryb arcade gdzie powtaerzamy poziomy z kampanii dla jednego gracza.Arcade dzieli się na trzy tryby:Atak na wynik,W mgnieniu oka i tryb Hardcore w mgnieniu oka.
To tyle z mojej strony.
GTA IV. Myślałem, że to potworne gówno, ale po przejściu części misji i zwiedzeniu miasta, uważam że jest lepsza od Mafii II
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ja sobie odświeżyłem Assassin's Creed 2. Zaraz może Risena zainstaluję :) I też troche w niego pogram.
Obrazek
Aktualnie gram w Sid Meier's Civilisation V oraz The Saboteura, a konkretnie wykonuje zlecenia, za które nie zabrałem się w trakcie trwania głównego wątku fabularnego.
Hades napisał(a):
GTA IV. Myślałem, że to potworne gówno, ale po przejściu części misji i zwiedzeniu miasta, uważam że jest lepsza od Mafii II



Boże coś Polskę.. :~

Obecnie z ogromną przyjemnością gram w najnowszego Wolfenstein'a..
Śmigam sobie w oczekiwaniu na ETS2 w Scania Truck Driving Simulator. Oraz codziennie pogrywam sobie w chociaż jedną rundkę Mann vs. Machine lub średniowiecze w TF2. Maksuję Just Cause 2(mam jakieś 54 procent). A na L.A. Noire strasznie się zawiodłem. Wciągnęła mnie na parę misji, ale brak innowacji zniechęcił mnie do gry. I ta monotonność..
Obrazek
Aktualnie gram w Medieval II Total War i Polską i Hiszpanią przejąłem już pół Europy:) Czasami zagram sobie w Mafie ale wiadomo wszystko sie po jakimś czasie nudzi ale niekiedy najdzie mnie ochota na gre. Dawno nie zaglądałem do Twierdzy Krzyżowiec chyba sobie troche pogram:) A też niekiedy zagram sobie w Airfix Dogfighter taka mała gierka o samolotach na wojnie(aczkolwiek troche pomniejszone bo wojna odbywa sie w domu i samoloty są wielkości zabawek). Lubie też niekiedy wrócić do mojej jednej z ulubionej gry z dzieciństwa czyli kangurek kao:) Jak byłem młodszy i dostałem pierwszy komputer to była jedna z moich ulubionych gier dlatego lubie sobie do niej niekiedy wrócić. I musze sobie załatwić Heroes 3 bo też dawno w tą gre nie grałem a też jest jedną z moich ulubionych:)
Jak mawia Liroy – sztuką jest żyć
A prawdziwym arcydziełem – żyć i nie zejść na psy
To mądra myśl, bardzo mądre słowa
Niech każdy z nas je w pamięci zachowa
Pomyśl o tym, nim pociągniesz za spust

Karramba - A gdzie była policja
Ja sobie od kolegi pożyczyłem Sagę Gothic :D Więc gram w oba Gothici, ale siostra zamówiła mi na allegro Max'a Payne"a 3 i DiRT 2 więc pewnie dla tych gier odłoże Gothic'a ;-)
Obrazek