Szkoła

No...muszę Wam powiedzieć, że dziś dorwałem tego gościa co mnie uderzył :evil: Był sam i już tak nie kozaczył...cwaniak jeden...rozwaliłem mu nos. Koleś na nic nie ma dowodów więc jestem czysty i mam go z głowy.
muore il bandito, la mafia vive
Mściwy jesteś :-P u nas bym musiał zaciągnąć do szatni, bo wszędzie kamery.
Hehe, no ja już jutro ferie zaczynam na szczęście, o 12.50. :lol:
A ja pol godziny po Tobie :mrgreen:
Murphy był optymistą.
Rozpoczęliście dość ciekawy temat - od kiedy macie ferie? :mrgreen: Ja dopiero od 16 lutego..., no ale dzisiaj mam święto - dostałem 5 z kartkówki z anglika ;D
Ja już od jakiegoś czasu ciesze się feriami ;-)
Acozz napisał(a):
Mściwy jesteś :-P u nas bym musiał zaciągnąć do szatni, bo wszędzie kamery.


U mnie w szkole też monitoring na full...ale poza szkołą, przy lesie...tam nikogo nie było :-P

No a ja jeszcze jutro się przemęcze i mam też ferie :-)
muore il bandito, la mafia vive
Ja tam już mam ferie :P U nas kamery też są wszędzie, ale nikt nie patrzy do monitorów więc i tak wszyscy robią co chcą :D
Obrazek
U mnie w szkole tez są kamery... tyle że jest ich mało i niektóre miejca pomijają :roll: m.in. na cały korytaż jest jedna kamera, a w dodatku na korytażu są filary ;o

a ferie zaczynam jutro :->
Ja nie chciałbym mieć ferii 16 lutego :mrgreen: Akurat 28 stycznia mam urodziny, więc cieszę się, że mam wtedy ferie :-)
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Akurat 28 stycznia mam urodziny, więc cieszę się, że mam wtedy ferie :-)


:shock: :lol:

omg, kto jeszcze z was urodził się w styczniu :O?
Mi się ferie drugiego lutego zaczynają.

Wczorajsza testówka wypadła naprawdę zaje*iście. Chłopacy eleganccy w garniturach, dziewczyny pięknie w sukienkach. Rozpoczęliśmy polonezem (byłem w pierwszej parze :mrgreen: ), potem marynarki na krzesło i bawiliśmy się nieustannie do samego końca. Skończyliśmy o 22:00 , prawie się zabiłem w domu pod prysznicem tak mnie nogi bolały, dziś za to mieliśmy w szkole taryfę ulgową, np. spałem całą Religię, pani nic nie warczała. Zapowiedzieliśmy że to powtórzymy, jeśli macie warunki też sobie takie coś zorganizujcie, to naprawdę super sprawa.
My na koniec roku też będziemy mieć imprezę, tyle że taką...z DJ itp. ;) Tylko szkoda, że idą wszystkie trzecie klasy...
U nas był nawet fajny sprzęt, kilka kolumn, lasery, światła, strobo, zadymiara, kolo tez się w virtualu bawił.
U nas są tylko dwie trzecie klasy także nie było problemu :-P .
Jak Wam poszły próbne egzaminy? Nam dzisiaj oddali część humanistyczną. Dostaliśmy z niego po dwie oceny: jedną z zadań zamkniętych - ja: bd, 16/20 punktów oraz zadania otwarte (w tym mit) - bd, 23/30 punktów. Po podsumowaniu wychodzi 39, co daje mi 2 miejsce w klasie ex aequo z pewną laską. Największa liczba punktów z mojej grupy to 44!

PS. Kiedy dostaniemy testy do domu to mogę zrobić dla Was kilka skanów ;)