Szkoła

Matematyczno-Przyrodniczy - 32 (Drugi wynik w klasie :-D )
Angielski - 33 (Drugi wynik w klasie :mrgreen: )

Humanistycznego jeszcze nie oddali
Za tydzień "oczekiwany przez wszystkich" egzamin gimnazjalny. Mam taką ogólną prośbę do wszystkich trzeciogimnazjalistów. Napiszcie wasze wyniki z próbnego, czego się dokładnie uczycie i z czego się uczycie.

Oto moje jakże zacne wyniki:
Humanistyczny: 34p
Matematyczno przyrodniczy: 37p
Angielski (nasza szkoła pisała w październiku): 43p
Angielski(ten z lutego, który zrobiłem sam): 40p

Ja się uczę wszystkiego (prawie) czyli chemii, fizyki, biologi, geografii (nie zbyt dużo bo głupia baba zrobił nam test z trzech lat, ale dostałem 4 8-)), historii (tylko najważniejsze daty), matmy (wzory i twierdzenia) i polskiego. Uczę się z tych repetytoriów http://www.adamantan.pl/p,pl,abc,abc+ucznia+seria+tom+abc.html Moim zdaniem są one warte polecenia. Są napisano luźno, bez zbędnych regułek i tym podobnych.
To chyba wszystko, ale jak sobie coś przypomnę to dopisze.
Obrazek
Ja się wgl. nie uczę i z każdego miałem zawsze coś ok. 35 (4 razy mieliśmy próbne) to co by było jakbym się pouczył :mrgreen: .
No ja mam podobnie, ale potrzebuje 80 punktów z egzaminów, bo będzie ciężko się dostać do wybranego liceum.

Wiedziałem że o czymś zapomnę. Moje urodziny wypadają w dzień egzaminu matematyczno przyrodniczego czyli
23 kwietnia
I bądź tu szczęśliwym
Obrazek
A ja mam w ten sam dzień imieniny... Może jakiś bonus nam przysługuje? xD
OMG też mam urodziny na matematyczno-przyrodniczym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A ja mam urodziny 3 dni po testach :D Z angielskiego jestem zwolniony, z Polaja liczę na 40zgroszem, z mat-przyr 30zgroszem. I pozwolę sobie się z Wami nie zgodzić w kwestii nauki... mi zawsze gorzej wychodzi, gdy się pouczę. :D
"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść,
Czeluść zaczyna patrzeć w Ciebie." - Fryderyk Nietzsche
Acozz jak jeszcze powiesz ze urodziłeś się po 19.00 to cię chyba bratem bliźniakiem nazwę
Obrazek
Nie wiem :P, ale urodziłem się w Gdańsku, a ty?

Angielski ogólnie łatwy test, tylko nagrania jakieś dziwne mają.
W Katowicach. I jestem z tego dumny!!!

Zastanawiam się czy nie zrobić przypału i na sale z cuksami wejść. I poczęstuje tylko moją klasę :evil: Nie no joke.
Obrazek
bananmaciek napisał(a):
Acozz jak jeszcze powiesz ze urodziłeś się po 19.00 to cię chyba bratem bliźniakiem nazwę


no to już drugi taki przypadek na tym forum ;P
pewne inne 2-e osoby urodziły się 18lipca, z odstępem czasowym trzech godzin >.>

btw.
http://matma.wetpaint.com/page/***+Paradoks+urodzinowy

:O
I jak pierwszy egzamin? Ja nie liczę na wiele, bo nawet sama teza rozprawki zbytnio nie podobała mi się...
Nie był taki zły. Za kilka godzin się dowiemy, bo na interi bedzię.
Obrazek
Sam w sobie był bardzo przyjemny i prosty, nie doczekaliśmy się na szczęście sprawdzenia znajomości lektur które tak zapowiadano. Co do tezy to faktycznie, gorszego tematu nie mogli wymyślić.
"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść,
Czeluść zaczyna patrzeć w Ciebie." - Fryderyk Nietzsche
Przeje*ane z tą rozprawką. Napisałem jeden dobry argument z tego testu, drugi napisałem na odpierdol, żeby praca miała więcej niż pół miejsca na to, a trzeciego nie napisałem. Ale reszta myślę, że dobrze mi poszła.

Odpowiedzi już są.
http://fakty.interia.pl/raport/egzamin- ... ej,1294515

Już liczę punkty :mrgreen:

15 pkt. za zamknięte :-?
~ 7 pkt. za otwarte (nie licząc wypracowania)

22 pkt + min. 5 pkt. za wypracowanie = 27 pkt :-(

Ku*wa mać!
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
cron