Co was najbardziej denerwuje w mafii ?

Policja bo np w misji Smietanka na kawie ochroniarze Morello strzelaja do mnie i polcja nic a jak Paulie strzela to policja mnie goni!I jeszcze brak sandboxa.
Obrazek
Sorka za OT, ale nie gonią Cię za przekroczenie prędkości?
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Gonia tez za przekroczenie predkosci
Obrazek
Czarek, uważaj na cut-scenkach, ok? Policja nie goni Morello i jego ludzi, gdyż z nim współpracują (czy jakoś tak). W którejś misji to było wyjaśnione.
Ja pamiętam że w mafia classic mod deluxe (w modzie żecz jasna) w pierwszej misji byli gliniarze którzy gonili mafiosów morello (tzn. tych co gonią toma) co prawda było to tak zbugowane że z jednego radiowozu nagle wyjechały trzy ale do nas (uciekających) nic niemieli
Osobiście do policji nic nie mam - kierowcę zawsze, ale to zawsze da się w prosty sposób wsadzić na latarnię czy wrzucić do wody.

Irytuje mnie tylko fakt, że gangsterzy i policja, niezależnie od twojego samochodu, jest w stanie cię dopaść, jeżeli pościg toczy się po prostej drodze.
Następny brak to ograniczenie możliwości driftu, nawet prototypami, czy wyścigówkami. Strasznie szybko wytracają prędkość na asfalcie.

W zasadzie tyle, z resztą umiem się jakoś "dogadać" i wyjaśnić sobie pewne nieścisłości.
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
mnie wkurza ten chłop Ralph
MAFIA II
Wkurza mnie to , że gdy ktoś wysiada z samochodu , a ja wjadę w ten samochód to jemu nic się nie stanie , a ja prawie schodzę na tamten świat od uderzenia. Tak samo jest ze stojącym tramwajem.
Denerwujące jest to , że gdy Tommy wpadnie do wody od razu umiera. Równiez to , że opony przebijają się tylko wtedy , gdy się strzeli w nie albo przejedzie po kolczatce. Powinny przebijać się od czasu do czasu , gdy się jedzie ,tak jak jest w rzeczywistości.
Salieri Cię dorwie
Najbardziej denerwuje mnie wszędobylska policja. :lol:
Rzecz która mnie denerwuje najbardziej to pościgi z policją czy gangsterami we Free Ride ponieważ nie ważne jakie mamy auto(nawet HotRod) to i tak nas dogonią i wjadą nam z impetem w kufer
To że jak kogoś gonimy i przekraczamy 60-siątkę to policja czepia się nas a nie tych których ścigamy.
Obrazek
Mnie denerwuje wiadomo policja (ale nie te rygorystyczne przepisy tylko ich "dokładność"), gangsterzy itd.
Ale nie wiem czy wam to przeszkadza (mi bardzo) SI przeciwników. Wiadomo, że gra była robiona w 2002 roku, ale jest to irytujące podczas rozgrywki.
Np. ja trzymam w rękach Thompsona z pełnym zapasem amunicji, a jakieś dwa głupki z Coltem Detectivem biegną wprost na mnie i nie boją się pistoletu maszynowego mając 5-6 naboi do rewolweru, tylko biegną naprzód....czasami jest mi ich żal...

PS: Nie wiem czy to tak ma być, czy to może jest bug, ale zdarzają się sytuacje (stosunkowo rzadko), że nasi przeciwnicy zaczynają po wystrzeleniu całej amunicji (bądź z "braku sił") uciekać przed nami nawet z bronią w ręce. Takie sytuacje mają miejsce w misjach "Sarah", "Lepiej do tego przywyknij" i pamiętam, że czasami w porcie i innych misjach. :-)
Obrazek
To nie jest bug. Postacie po prostu mają takie skrypty, że atakują za wszelką cenę, nawet gdy skończy się im amunicja.
A co do tematu, to czasem denerwuje mnie zbyt mała pojemność magazynków. Strzela się cudownie ale chwile później trzeba lecieć do sklepu po zapas amunicji. Dobrze że można modyfikować grę i dodawać nieco więcej ammo.
muore il bandito, la mafia vive
Nie denerwuje mnie policja ale to że zawsze cię dogonią i ich dokładność np.przekroczysz prędkość o jeden kilometr i od razu mandat a przecież nie mają radaru.
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
Policja - tylko i wyłącznie. A szczególnie to, że mnie nawet za małe przekroczenie tych 60 km/h i za czerwone światła. No i oczywiście fakt, że praktycznie zawsze mnie doganiają. Dobrze, że to naprawili w dwójce.
cron