Co was najbardziej denerwuje w mafii ?

pozatym w kturejś tam misj morelo przekupił policję albo coś w tym rodzaju i daltego nie karżą gangsterów a w mafi niepodoba misię to że za karzdy mandat trzeba zapłaćić 1000$ (np. za noszenie broni w ręku zderzeni czy przekroczenie prędkości) i to jest mojim zdaniem najgorsze rozumiem 2 gangsteruw łatwo zabić ale 1000$ za jakiś gópi mandat! oni oszaleli 250$ tyle powino być za przekroczenie prętkości a 100$ za czerwone światła! rozumiecie mnie? :evil:
@Up: Jakbyś napisał po polsku, to lepiej bym Cię rozumiał.

Mnie denerwuje policja. Ich samochody są strasznie wolne, gdy jeżdżę Tommy'm tymi złomami to ledwo mogę osiągnąć 100 km/h, a jak policjanci wsiądą, to jakby mieli zupełnie inny silnik, mkną 150-200 km/h. To jest wkurzające :-P
Mnie trochę denerwuje to, że jak policja chce nas aresztować to musimy, albo ich zabić, albo uciekać. Jeśli goni nas dwóch gliniarzy to w końcu czemu nie mieliby zabrać 400 dolarów?
Ale i tak gra jest świetna, przecież to był 2002 rok. Spójrzcie tylko na system uszkodzeń samochodów.
Najgorsza jest ta sztuczna inteligencja, w misji "Świetny interes", nieźle się namęczyłem, ponieważ bardziej musiałem chronić tych dwóch ciołków, niż siebie , Sam i Pauli sami wbiegają pod lufy.. nie mówiąc już , że pod lufy przeciwników ale też moje. I denerwuje mnie też ale trochę mniej to, że gra jest bardzo liniowa, choć na te lata to i tak jest OK :)
- Wu, proponuje rewanż.
- Myślę, że da się coś załatwić. Co ty na to, Vito ?
- Z chinolem? Dajcie mu taboret i zapraszam.
heh oczywiście że gliny wkurzający są bijesz się z jakimś kolesiem a tu już się do ciebie doczepiają ;/
Właśnie zatrzymałem się na tej misji. Aż się odechciewa dalej grac, jeden z tych pacanów stał przy tych dwóch samochodach i czekał aż dostanie koktajlem. Da się ich jakoś uspokoic żeby tylko stali za mną i czekali aż sam się wszystki zajmę?
@Up: Chyba jedynym sposobem na to jest po prostu ich wyprzedzić i wyczyścić teren ze wszystkich pułapek w jakie mogą wpaść. :)
Obrazek
Obrazek
Najgorsze było w misji lepiej do tego przywyknij, gdy Paulie bije się z tym pierwszym gościem. Tyle z tego bicia wyszło że Paulie miał tylko 60% zdrowia, i musiałem go chronić. Przez co całe serie strzałów na siebie zciągałem.
Obrazek
@Spoon_civic zwiejesz im, jak wybierzesz sobie jakieś auto z prototypów, np. Hot Roda, Black Dragona, Flame Speara albo jak do Ciebie strzelają, to najlepiej jest mieć to auto opancerzone (Black Metal 4WD) - praktycznie niezniszczalne, potrafi rozwalać policyjne blokady, ale jest za to powolne

@Acozz do 90 km/h na godzinę to można spokojnie radiowozem zasuwać, nie wiem jak powyżej 100 km/h
a tak w ogóle to tramwaj nie trąbi, tylko ma taki jakby dzwonek

@Krystian ja do tego zadania z rannym wziąłem Silvera Fletchera i dojechałem bez problemu (zostało mi 30 sekund i 35 HP tego rannego)

@Han27 syrenę włączyć można (ale tylko w jednym radiowozie), mogę Ci napisać na PW jak to zrobić, jeśli jeszcze grasz w Mafię

@Blitzkrieg1410 można obydwa kierunkowskazy włączyć na stałe

@Drk jak uderzysz baseballem w kosz na śmieci i zauważą Cię psy, to też będą chcieli Cię aresztować

@dosia92 Hot Rod rozwija 240 km/h (150mil/h), to jak policja może nas dogonić tym złomem Schubertem ?
Zdecydowanie sztuczna inteligencja,Paulie i Sam w KAŻDEJ misji muszą się wpierniczać komuś pod lufe
Glory Glory ManUtd XD
Właśnie najbardziej jest to denerwujące w misji "Świetny interes" w garażu, gdzie tych gangsterów jest po szyję, a Sam i Paulie latają gdzie chcą, sam nawet gdy grałem, to Sam zakrył mój widok :~
A i co do policyjnych samochodów. Jak już wcześniej wspomniany złom Schubert, to powiem też o Lassiterze V16 Police. Gdy dodałem te auto, by jeździło po ulicach w Lost Heaven, i gdy popełniłem wykroczenie za które idzie się do paki, to Lassiter, przynajmniej mi, wydawał się być... wooo...ooolny. Ale nie przesadzajmy z tym, że Schuberty są szybsze od Hot-Roda. (240 km/h) Choć rzeczywiście, te policyjne "szóstki" w rękach policji są naprawdę szybkie!
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Mnie irytuje fakt, że policja łapie tylko nas za wykroczenia i nikogo innego.
Co do reszty to fakt prowadzenia auta, czasem potrafi wyprowadzić z równowagi. "Zaparkujesz" na lampie i zanim wejdzie wsteczny to np policja zdąży podjechać, wyjść z auta i kończymy grę ze śrutem w twarzy :-
Zostając przy prowadzeniu auta, przy chociażby szybkiej jeździe, bo jak wiadomo gra wymaga od nas tej umiejętności, auto po wjechaniu na krawężnik zaczyna się dziwnie zachowywać, co w skrajnych przypadkach kończy się nieprzyjemnie. No może z krawężnikiem to prawie normalne, ale nie hydrant + duża prędkość = 5 salt
Mnie kiedyś na tym rondku w Oakwood Silvkiem w górę tak wyrzuciło przez ten krawężnik że wylądowałem przy kościele :-F

Wkurza mnie też to że tramwaje są niezniszczalne a jeżeli chcemy uderzyć nawet Black Metalem w samochód do którego ktoś wsiada to on spokojnie wsiądzie i odjedzie a nas w najlepszym wypadku odbije.
W modelu jazdy też denerwujące są te poślizgi występujące przy każdym ruszeniu czy hamowaniu.
Górnik jak zwykle półroczne odkopy... Jak za dawnych czasów.

Co do poślizgów, zauważyłem, że jeśli będziesz używał klawiszy podstawowych (w lewej kolumnie ustawień sterowania), zamiast drugorzędnych (czyli tych po prawej), to poślizgi (także przy zakrętach) redukują się do minimum.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades16 napisał(a):
Górnik jak zwykle półroczne odkopy... Jak za dawnych czasów.

Co do poślizgów, zauważyłem, że jeśli będziesz używał klawiszy podstawowych (w lewej kolumnie ustawień sterowania), zamiast drugorzędnych (czyli tych po prawej), to poślizgi (także przy zakrętach) redukują się do minimum.


Dokładnie tak jest z tym poślizgiem, też to zauważyłem, znacznie poprawia komfort jazdy samochodami ;-)
Najlepsze blogi
cron