Co was najbardziej denerwuje w mafii ?

Mnie tam psy nie przeszkadzają w znaczącym stopniu, a już dużo szybciej ruch uliczny i to jak tamci * jeżdżą :!: dlatego 100 mam rzadko.
Trochę głupio, że poza miastem ograniczenie prędkości jest takie same jak w mieście - 60km/h.

Czasem znajdzie się tam jakiś przejeżdżający radiowóz... Skoro poza miastem, to dopuszczalną granicę powinny zwiększyć, chociaż do 100km/h :-|
Za miastem nie ma misiaczków, chyba, że mówisz o fabule to się zgodzę.
??? napisał(a):
Za miastem nie ma misiaczków, chyba, że mówisz o fabule to się zgodzę.


U mnie są O_o

A nie używam żadnych modów...
Jeżeli masz wersję z KK, to wszystko jest możliwe :-P Ja takowej nie posiadam i tereny za miastem są u mnie czyste.
muore il bandito, la mafia vive
Kiedyś miałem zainstalowany ten mod: http://mafia.scorpions.cz/index.php?clanek=122
Ale już go usunąłem :-P

Czy to możliwe, że zmienił mi "strukturę gry" i spowodował, że policja (gangsterzy nie) jeździ poza miastem?
Paziu napisał(a):
Mnie w dzisiejszych czasach drażnią te textury budynków. Strasznie słabej jakości.



A ja Wam powiem że... jak dla mnie ta gra jest kwintesencją tego co powstało w tamtych czasach, gra w konkursie prowadzonym przez program telewizyjny "Hyper" wygrała pod kątem grafiki. Ale gdyby był to konkurs ogólny, żadna, ale to żadna gra z tą nie miała by szans. Gra która przenosi nas w lata kiedy świat gangsterski, świat mafii w której jeden jej członek jest niczym brat dla drugiego, i oddał by za niego życie, zasługuje na to by mówić o niej to, co najlepsze. Do dziś gra urzeka mnie swoją fabułą, znam ją bardzo dobrze, grafika budzi u mnie szacunek dla ludzi którzy tą grę stworzyli. A my, gracze którzy doceniamy to wszystko stworzyliśmy cały ogrom dodatków, modów, pathów itp, żeby gra sprawiała nam jeszcze większą przyjemność...

Bo powiedzmy sobie szczerze czy lepszy jest Need for Speed Most Wanted, czy Mafia, z dodatkiem padającego śniegu, ośnieżonych aut, i asfaltu przedzielonego białymi pasami śniegu który nie został rozjechany. W zimowy wieczór, z gorącą czekoladą ?
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Mnich napisał(a):
Jeżeli masz wersję z KK, to wszystko jest możliwe :-P Ja takowej nie posiadam i tereny za miastem są u mnie czyste.

Ja mam wersję z KK a nie ma psów poza miastem.I dobrze.
Krystian napisał(a):
Kiedyś miałem zainstalowany ten mod: http://mafia.scorpions.cz/index.php?clanek=122
Ale już go usunąłem :-P

Czy to możliwe, że zmienił mi "strukturę gry" i spowodował, że policja (gangsterzy nie) jeździ poza miastem?


Bardzo możliwe, ja mam wersję z play'a i mi mod Cartnell city nawet po usunięciu pozostawił ślady w misjach. :->
Może to głupie, ale chyba najbardziej irytują mnie w mafii same pierdoł.

1) Bak możliwości używania kierunkowskazów (wiem, że teraz są na to jakieś mody, przez wiele lat jednak nie było).

2) Brak możliwości np. schowania broni w Tramwaju, na lawecie itp. (Nie pytajcie nawet czemu było mi to potrzebne - ale irytowało mnie bardzo często. Tym bardziej, że w takich momentach miasto stawało się mniej realne i "żywe").

3) Oczywiście nie pierdoła - Brak Multiplayera. I irytuje mnie to z perspektywy wszystkich tych "śladów" po MP w plikach gry. Oraz przez wszelkie obietnice, że MP z pewnością się pojawi (dawno, dawno temu).
Obrazek
- M a f i a P B F -
TommyTheGun napisał(a):
Może to głupie, ale chyba najbardziej irytują mnie w mafii same pierdoł.

1) Brak możliwości używania kierunkowskazów (wiem, że teraz są na to jakieś mody, przez wiele lat jednak nie było).



Da się, gdy stoisz nieruchomo samochodem, wciśnij lewą lub prawą strzałkę na maxa. ;-)
...

Ameryki nie odkryłeś, chłopie. Co nie zmienia faktu, że bez modów nie da się normalnie z nich korzystać w trakcie jazdy. A wydawało mi się oczywiste, ze o to mi chodzi.
Obrazek
- M a f i a P B F -
mnie wkurzją goście ze strzelbami z 60 kroków potrafią heda dać nawet przy takim rozrzucie jak ma strzelba
madafucker napisał(a):
goście ze strzelbami z 60 kroków potrafią heda dać nawet przy takim rozrzucie jak ma strzelba


To dobrze, że tak jest. Dzięki temu gra nie staje się zbyt łatwa :-P

Gdyby nie trafiali, to przeszedłbyś grę za jednym podejściem i miałbyś z tego mniej satysfakcji.
Policja...nie.Ona mi się podoba.

Denerwują mnie "lewitujące samochody",oraz momentami mały ruch oraz puste parkingi.Wiem,że jest jakiś mod który "pobudza" Lost Heaven,ale ja nie umiem instalować modów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ