Co was najbardziej denerwuje w mafii ?

Mnie w mafii TCOLH irytuje (oprócz policji oczywiście) otępienie Pauliego i Sama-zwłaszcza gdy wsiadają do samochodu. Kręcą się, biegają w kółko, a czasami nawet zdarza się, że biegną gdzieś 20 metrów dalej, po czym wracają i wsiadają do samochodu.

Panom, autorom 4-10 postów wyżej proponuję założyć osobny temat np: ''Porównanie: Mafia i GTA'' bo się się zrobił przeciąg dyskusji odbiegającej od tematu.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tommy ma racje to jest denerwujące ale mnie denerwuje coś jeszcze coś bardzo ale to bardzo wkurzającego. Przechodnie. Jedziesz sobie 120 km/h po chodniku i trąbisz a oni i tak zamiast odskoczyć tylko dziwnie oddalają się do tyłu machając rękoma. Masakra.
Mówię oczywiście o Mafii TCOLH
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
A czy widziałeś aby w prawdziwym życiu jakikolwiek przechodzień zdążył odskoczyć przed samochodem jadącym 120 km/h po chodniku? :lol: Taki przechodzień miałby szczęście, gdyby w ogóle się zorientował, że pędzi na niego samochód, żeby odskoczyć musiałby mieć refleks samuraja :-P
Ale gdyby szedł sam i dobrze widział w słoneczny dzień auto pędzące, to na pewno by zauważył.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
No ale to wyglądało tak, że ja nie pierwszy raz jechałem tym chodnikiem i prawie zawsze widziałem tych samych ludzi i zawsze nie zdążyli odskoczyć chodź to już któryś raz wpadli pod koła mojej rozpędzonej gabloty. Byli w szpitalu na ostrym dyżurze to powinni się już nauczyć, że ten chodnik jest z dużych liter "NIEBEZPIECZNY"
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Ujmując sprawę w wielkim skrócie: SI przechodniów nie jest na tyle rozwinięta, żeby uciekali przed rozpędzonym samochodem - ot cały sekret ich kalectwa. :-P
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Niesamowite tępo biegania Sama na końcu gry , heh
no sam na koncu biega jak na maratonie i lepiej. policja tez jest za szybka. ale najdziwniejsze ze ludzie jezdzacy autami po ulicy nie wiedza nic, kompletnie nic o wstecznym. tylko policjanci i gangsterzy kiedy probuja nas gonic wiedza cos o erce.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Szczególnie denerwująca jest policja która swoim radiowozem osiąga niebotyczne prędkości, i nie sposób uciec jej nawet najszybszym pojazdem ;)
Czasami też zawodzi mechanika gry, np. gdy jakiś skrypt się nie wczyta i nasi przeciwnicy dziwnie się zachowują.
Żeby tylko policjanci takiego speeda mieli to pół biedy, jeśli zaatakujemy gangsterów w wozie, oni również osiągną prędkość startującego promu kosmicznego.
Obrazek
Na nich najlepszą bronią są słupy stojące koło drogi :mrgreen:
Gorsze jest liczebność policji i jak gangsterowi się trafi obrzyn. Wtedy strzela serią.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Policja, która goniąc mnie, wyciąga nieziemskie prędkości.
Mafia to moja ulubiona gra, choć ona również ma swoje wady. Jedną z nich jest moim zdaniem zbyt mała liczba modeli pieszych w Lost Heaven, jest ich około 40, a to za mało. W pierwszych misjach przechodnie na ulicach są dla nas obcy, czyli tak jak powinno być, później ich zapamiętujemy i przez to przez cały czas widzimy tych samych, dobrze nam znanych ludzi. Dodatkowo skrypt odpowiadający za ich generowanie jest trochę niedopracowany, gdyż zdarza się, że pojawiają się obok siebie dwa identyczne przechodnie. Na pewno, gdyby kiedyś powstawał oficjalny remaster tej gry, to należałoby to poprawić. Z tym problemem poradziło sobie Rockstar, gdyż w GTA IV jest tak dużo modeli pieszych, że grając przez całą grę nie miałem w ogóle wrażenia ich powtarzania. Ciekawi mnie ile modeli pieszych dostępnych jest w GTA IV, obstawiam że paręset. Niestety, nie udało mi się znaleźć w Google dokładnej liczby, choć bardzo mnie to ciekawi. Kolejnymi niedopracowaniami Mafii, które już tutaj zostały wymienione jest to, że policja nie reaguje na przestępcze zachowania innych ludzi oraz to, że samochody w ruchu ulicznym nie potrafią wymijać przeszkód. Akurat te dwie rzeczy zostały poprawione w Mafii II.