Co was najbardziej denerwuje w mafii ?

Jak w temacie, co was najbardziej denerwuję/irytuję w Mafii?
ziom
Najbardziej wkurza mnie upierdliwa policja no i oczywiście ci *** (hi hi ) tramwajarze no weś stoisz sobie on tylko trąbi i wiedzie w ciebie taki tramwaj i po misji :/
Mnie też wkórza policja nieważne jakie auto byś miał oni zawsze są szybsi ale tak jest w większości gier niestety :(
No oczywicha że gliny .
Taki tam gwizdacz na ulicy co se chodzi to nie problem ale jak autkiem gonią to wiadomo trudno sie ucieka :mrgreen: .
Obrazek
Głupie jest to, że policja ściga za bieganie z bronią na wierzchu po mieście, przekraczanie prędkości czy przejeżdzaniem na czerwonym świetle, a za jeżdzenie po trawnikach czy chodnikach już nie. Nie czepia się też innych "ludzi" popieprzającymi z gnatem na widoku.
nikczemny stole napisał(a):
Głupie jest to, że policja ściga za bieganie z bronią na wierzchu po mieście, przekraczanie prędkości czy przejeżdzaniem na czerwonym świetle


Dzięki temu gra jest bardziej realna

nikczemny stole napisał(a):
Nie czepia się też innych "ludzi" popieprzającymi z gnatem na widoku.


No to wkurza no ale tez wymagać tyle nie można od samej gry
Acozz napisał(a):
nikczemny stole napisał(a):
Głupie jest to, że policja ściga za bieganie z bronią na wierzchu po mieście, przekraczanie prędkości czy przejeżdzaniem na czerwonym świetle


Dzięki temu gra jest bardziej realna

:roll: Czytałeś całego mojego posta czy tylko częściowo? Owszem, jest realizm, ale jakoś można swobodnie jeździć po chodnikach, trawnikach czy pod prąd i policja ma to gdzieś.
Czytałem całego posta :mrgreen: ale wymieniłem rzeczy które dodają realizmu, wogule nie chciałbym aby policja karała za jadę po trawnikach czy chodnikach było by to już za bardzo wkurwiające i przeszkadzało w wykonywaniu misji.
60km/h to o wiele zamało ze 90 by dali :-?
Obrazek
Na początku 60km/h wystarczyło ale z czasem wychodziło nowe szybsze samochody to pod koniec gry mogło się odblokować 90km/h
No nie tak pod koniec w połowie gry już trzeba było zapiepszać
Obrazek
Mnie denerwuje w pewnym sensie fabuła gry, zbyt szybko zaczynają się kłopoty "rodziny", 2-3 początkowe misje normalne dalej już tylko naprawiamy, to co zbroiliśmy. Oczywiście fabuła i tak jest jedna z lepszych w świecie gier, ale jakoś ubolewam nad tym faktem.
Obrazek
Mnie denerwuje (tylko się nie czepiajcie) to w Mafii, że jak gość wsiada lub wysiada to ręka lub noga wystaje z drzwi samochodu.

PS. Przepraszam, że jestem aż tak szczegółowy.
Obrazek
Ale w 2002 to i tak była zaje**** technologia ;) Mnie znów denerwują małe niedoróbki fabuły, np. to że Paulie ma 20 lat (wygląda na 30 lub więcej), a Tommy jest nawet od niego młodszy! To co? On jest w moim wieku? Nie sądzę ;)
Kevin napisał(a):
Paulie ma 20 lat


A skąd, to wiesz? bo nie wyłapałem tego w grze?

On mi wygląda na jakieś 40-45lat.
Obrazek