Co was najbardziej denerwuje w mafii ?

Powiedziec wam co mnie denerwuje .? a to ze tak naprawde uwazalem tommiego za lojalnego gangstera ktorego naprawde odrazu polubilem . w misji gdzie mial zabic franka ze zdradzil rodzine nieumial tego przezyc ze jego kumpel moze zdradzic rodzine i wyjechac do europy i wsypac wszystkich .Wtedy jeszcze mial to cos w sobie ahh:D. Ale na koniec sam zdradzil rodzine i tez wyjechal na 2 koniec ameryki do empire bay . Don salieri sadzil ze to wlasnie on jest najbardziej lojanym czlonkiem salieri. a tu sie okazuje ze tommy to tez zdradziecka kupa : (. Sam go rozumiem on przeciez nigdy niebyl stworzony do tej roboty. on mial byc taksowkarzem a nie smieciem co skonczyl z zakrwawniona geba na trawniku w empire bay ktorego zalatwili :Vito Scaletta(spoko gosc) I Joe Barbaro(przeciez to nie gangster!!) . Moim zdaniem najlepsza postacia w mafi 2 jest jimmy z dodatku jimmy vendeta. Bo to jest gosc ktory ma to cos we krwi czego niema vito a co dopiero biedny tommy .Biedny Tommy :(
Ostatnio zaczęła mnie denerwować nieudolność niektórych kierowców w Lost Heaven ;) Nie raz jest tak, że próbuję przejść misję ze 100% zdrowiem, a wyjeżdżał taki frajer zza uliczki i uderzał w mój samochód ;)
Ogólnie w mafii denerwuje mnie policja, gdy nawet niechcący wyjedziesz za sygnalizator na czerwonym świetle to od razu mandat. Dziwnie jest też to że samochody policyjne są "najszybsze" w całej grze , bo nawet jakbyś jechał super-szybkim samochodem (np Trautenberg Model J) to oni i tak cię dogonią :-D .
Głupio jest też zrobiony ruch innych samochodów jeżdżących w mieście. Gdy jedziesz główną ulicą,jakiś inny samochód może ci wyjechać z bocznej uliczki , czyli kierowcy w Lost Heaven nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego :-D . Ale najbardziej denerwujące jest to, że gdy nasz bohater wejdzie na tory
tramwajowe to kierowca tramwaju nawet się nie zatrzyma i zabija po prostu :-D . Ten maszynista to chyba jakiś robot jest :-D
Obrazek They never fight alone...
samochody policyjne musza byc najszybsze , bo w pozniejszej czesci gry kazdy by robil co chcial bo policja by niedala rady a tak przynajmniej mamy iluzje prawdziwego poscigu (bo przeciez w prawdziwym poscigu uciekinier tez uwaza zeby sie nierozwalic przez co niejedzie z najwyzsza predkoscia ) a w grze to przewaznie jedziemy na pelnym gazie i omijamy slalomem majac wycwiczony styl jazdy w grze :) co do wyjazdu z bocznych uliczek to fakt ale tutaj to samo zastosowanie - iluzja . ktos nam nagle wyjedzie musimy ominac wiec mamy poczucie ze niejedziemy w sztucznym miescie niemamy wrazenia ze tylko my jestesmy na drodze a reszta to makiety :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Mnie najbardziej denerwuje pewne zachowanie kierowców np. jedzie sobie jakiś koleś prosto, a tu nagle z lewej strony wyjeżdża jakiś samochód. Pierwszy kierowca są zatrzymuje, ale co dziwne drugi też i wcale nie jedzie! Stoją tak, jakby im silniki zamrożono i z tej całej sytuacji robi się wielki korek uliczny, który blokuje ruch w mieście. Jak coś takiego widzę, to normalnie szlag mnie trafia :evil:
Po prostu ich AI jest równe -100 Obrazek

200 post! Oł jeeeee!
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
-kierowcy (konkretnie - ich bardzo wolna jazda)
-policja (jedziesz 65 km/h i już mandacik...litości...)
"Przyjaźń to gówno"
@UP: Ile według Ciebie powinno się jechać w mieście? 60 km/h to prędkość jak najbardziej optymalna, bo jest zawsze duże prawdopodobieństwo że damy rade wyhamować przed jakąś nie przewidzianą przeszkodą. Co do policji i karania za tą "tramwajową" prędkość to niestety nie da się nic zrobić, bo trzeba by modyfikować silnik gry (czy jakoś tak), a to jak powszechnie wiadomo jest nie możliwe.
Normalnie po miescie powinno sie jezdzic 45-50 no ale to w koncu gra. W Maffi II zrobili to juz troche lepiej, ale w 2002 kiedy Mafia została wydana takie mandaty bardziej ciekawiły i ludzie mówili jaka ta gra jest realistyczna (och, ach :D)
"You die bitch. Try again." - Infinity Ward
Mnie tam wnerwia beznadziejnie mała siła broni i ogólnie strzelanie :evil:
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Ta surowość policji no czerwone śwatło z 10 km/h na liczniku a 100 metrów dalej radiowóz i już mandat :roll: . Ach mam złe wypowiedzenie o policji Lost Heaven , w Empire Bay policja jest łagodna i pożądna po ne uwzieła się na jedną osobe ale i innych przechodniów kierowców.
Obrazek
To co denerwuję większość graczy, czyli reagująca na każde głupstwo policja i jej taranowanie i spychanie podczas pościgów.
Robiłem eksperyment. Jak jechałem przed policyjnym wozem taksówką 60km/h z włączonym ogranicznikiem przez most łączący New Ark i China Town to ten "speed limit" wyłączyłem i... "proszę pokazać dokumenty". A już nie mówiąc o tym, że policja i gangsterzy to prawdziwi zawodowcy za kierownicą! Kiedy skończył się pościg, to taksówka wygląda z tyłu, jakby tego bagażnika nie miała :) Czasami też samochody niektóre, jak walną w słup, to dalej przyciskają gaz do przodu, zamiast cofnąć. A tak na dobre został.
Ale za to wszystko trzeba wybaczyć rokowi wydania tej gry: 2002r.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Czy nie wkurza Was przypadkiem to, że w Mafii zawsze "my" jesteśmy winni. Otóż uciekam sobie samochodem przed gangsterami jadę 50 km/h i się rozpędzam. Policja jedzie sobie koło mnie i nie reaguje, że gangsterzy strzelają. Jak przekroczyłem prędkość 60km/h to policja zaczęła mnie gonić... myślałem, że padnę. Od kiedy to strzelanie w człowieka jest mniej karalne niż lekkie przekroczenia prędkości? :-P
Policja mnie najbardziej wkurza jest nieustępliwa :evil:
Obrazek
A mnie policja nie wkurza. Przepisów sie przestrzega to problemów nie ma. Co mnie denerwuje? Źle zrobione kierunkowskazy. Zanim sie włączy to juz dawno cie nie ma na skrzyżowaniu
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)