Co was najbardziej denerwuje w mafii ?

Acozz napisał(a):
Sam zginąć?? Nieee. Poprostu był już stary, kiedyś zrobiłby tak jak zawsze, schował się za coś, i rozpoczął ostrzał, który zakończył by się wygraną. Stary Tommy po tylu spokojnych latach co miał odpowiedzieć?


rewolwer miał pewnie w szufladzie w domu, nawet nie zdąrzył by wyciągnąć

Acozz napisał(a):
. Stary Tommy po tylu spokojnych latach co miał odpowiedzieć?


że to pomyłka... miał jeszcze dzieci, żonę, pewnie wnuki...
Uuu... Najbardziej wkurza to, że max. prędkość to 60 km/h... Wystarczy pojedziesz 61km/h i już policja zaczyna Cię gonić. Skąd oni wiedzą ile Ty jedziesz, przecież w tamtych czasach ludzie mieli IQ poniżej przeciętnego, nie wliczając Tommy'ego oczywiście ;)
Obrazek
Nom, milionerów wtedy nie było... xD
ale włąnie, skąd oni wiedzą, z dokładnością do 0,5 km ile jedziesz? na oko mogli jeszcze ocenić, jak ktoś jechał 80-250 km... ale 61??!!

PS: mój setny post :mrgreen:
Blitzkrieg1410 napisał(a):
Nom, milionerów wtedy nie było... xD
ale włąnie, skąd oni wiedzą, z dokładnością do 0,5 km ile jedziesz? na oko mogli jeszcze ocenić, jak ktoś jechał 80-250 km... ale 61??!!

PS: mój setny post :mrgreen:


tak naprawdę, to powinni nawet ścigać przy np. 58km/h... przecież nie można wtedy dokładnie ustalić, czy rzeczywiście przekroczyło się prędkość, czy też nie...

zresztą... skoro ograniczenie jest od 60km/h, to według was, od ilu powinni ścigać? :-P

zawsze przecież będzie tak, że po przekroczeniu pewnej prędkości o 1km/h policja dopiero zacznie nas gonić... załóżmy chociażby, że goniliby dopiero od 65km/h, jeśli przekroczysz tą prędkość o kilometr, to już cię zaczną ścigać...
Krystian napisał(a):
Blitzkrieg1410 napisał(a):
Nom, milionerów wtedy nie było... xD
ale włąnie, skąd oni wiedzą, z dokładnością do 0,5 km ile jedziesz? na oko mogli jeszcze ocenić, jak ktoś jechał 80-250 km... ale 61??!!

PS: mój setny post :mrgreen:


tak naprawdę, to powinni nawet ścigać przy np. 58km/h... przecież nie można wtedy dokładnie ustalić, czy rzeczywiście przekroczyło się prędkość, czy też nie...

zresztą... skoro ograniczenie jest od 60km/h, to według was, od ilu powinni ścigać? :-P

zawsze przecież będzie tak, że po przekroczeniu pewnej prędkości o 1km/h policja dopiero zacznie nas gonić... załóżmy chociażby, że goniliby dopiero od 65km/h, jeśli przekroczysz tą prędkość o kilometr, to już cię zaczną ścigać...


W tamtych czasach ludzie nie mieli takiego wysokiego IQ jak w dzisiejszych ((teraźniejszość)), więc skąd policja może wiedzieć z jaką prędkością porusza się nasz pojazdy ? Wtedy też nie było takich specjalnych urządzeń do pomiaru prędkości...
Obrazek
To jest gra, a nie LIVE. Też mnie denerwują niektóre rzeczy, ale gdyby nie to to gra by była za łatwa. Poza tym co za różnica czy policja goniła by cie za wykroczenie 1 km czy za przekroczenie 5 km, ustawili to na 60 i już , jakby miało byc od 65 to by cie scigali za to ze jedziesz 66.
A mnie denerwuje to że jak gangster strzela do policjanta to policjant stoi bezczynnie :| a jak ja strzele do gliniarza to odrazu alarmuje :/
Woda i jak ona jest zrobiona (zmieniające się klatki) :-P
Mnie też glina przecież wtedy nie było kwlikwitator czy coś takiego nie naprawde nie wiem jak to sie nazywa ale jak szybkie autko sie ma to fajny pościg wtedy hehe jadą na lampy mury tak jak gangsterzy
oskar napisał(a):
kwlikwitator


eee... kwilikwitator? WTF?
Jemu chodzi o o ''suszarkę'' policyjną?
to coś co pokazuje jaki ma być za wykroczenie mandat o to mi łazi
aaa... taryfikator mandatów. I wszystko jasne :->
Następnym razem pisz trochę bardziej zrozumiale ;-)
jasne koniec of topu
w mafii drażni mnie wszystko oprócz fabuły, ale nikt nie wymyślił nigdy mniej drażniącej gry niż mafia :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Mnie w dzisiejszych czasach drażnią te textury budynków. Strasznie słabej jakości.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]