Co was najbardziej denerwuje w mafii ?

A to dlatego że "pierwsze" sterowanie działa stopniowo. Tak samo jest ze skręcaniem. Jak grałem padem (chwilowo, na próbę) to Tommy nie obracał powoli kierownicą tylko koła od razu były pod maksymalnym kątem. Po prostu zamiast stopniowo dodawać gazu, daje go full i pełnymi obrotami przyspiesza.
Irytująca policja. :roll:
Najbardzej denerwują mnie gliniarze, nie wiadomo co zrobisz i juz do ciebie lecą
"Człowiek, który walczy z potworami musi uważać by sam się nim nie stać"
Mnie denerwuje to: Skoro Paulie mówi w 39' że ma 20 lat to znaczy że kiedy poznał toma w 30' miał 11 lat, co musi być błędem twórców. Trochę było by to dziwne taka mafia z gangsterami z podstawówki :-F

Do tego brak IQ Pauliego i Sama chociaż na podstawówkę nie jest aż tak żle :-F
Denerwuje mnie to że w samochodach nie ma widoku zza kierownicy. No i oczywiście denerwuje mnie misja z wyścigiem.
Wyścig był frustrujący ale teraz wygrywam 100 na 100 prób ale misja w której trzeba zlikwidować gościa uciekającego Lassiterem z motelu doprowadza mnie do szału do dziś...
Mnie najbardziej denerwuje koniec gry... jest smutno, czlowiek sie wczuwa jak tommy umiera, i tu nagle jakis pie*****ny rap sie wtraca, i klimat odchodzi...
Mnie w Mafii absolutnie nic nie denerwuje :-D Gra jest tak starannie wykonana, że to rzeczywiście jest fenomen w stosunku do innych konkurencyjnych gier.
Chociaż może... Nieco przeszkadza mi kodeks prawa obowiązujący w Lost Heaven, w którym za wszystkie przewinienia zawsze odpowiedzialny jest tylko Tommy... Ech, cóż to za pechowy człowiek... Wszyscy mogą sobie legalnie chodzić z bronią na widoku, czy powodować wypadki na oczach policji, a tylko Thomas Angelo za tego typu przewinienia będzie karany :-/
Mnie irytują nasi ukochani czepiający się o wszystko panowie funkcjonariusze policji,Bezmózgi Sam w misji "Świetny Interes" (rzucam granatem a ten imbecyl mi wlatuje pod granat i ginie) oczywiście Tramwajarze.
Mnie także irytują gliniarze.Jakimbyś Lassiterem nie uciekał,to ich Shubert Six i tak cię dogoni.
Wkurza mnie też to,że tylko Tommy'ego się czepiaję np. w którejś misji Sam i Paulie do nich napieprzają,a oni strzelają tylko do mnie.
Mnie najbardziej wkurza to, że w mafii nie ma Multiplayera.
Przecież właśnie jest tworzony.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ba! Nawet są otwarte testy, jeśli nic się nie zmieniło.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie ma już otwartych testów.

Mnie denerwuje gdy gangster wpakuje się pod koła jakiegoś samochodu, wtedy gracz automatycznie staje się jego celem. Nerwowi goście, trzeba przyznać.
muore il bandito, la mafia vive
Mnie najbardziej denerwuje brak misji pobocznych, mogłyby być chociaż króciutkie.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.