Co was najbardziej denerwuje w mafii ?

"Skoncze" wasz offtop i napisze co mnie denerwuje :-D
Mnie wkurza policja i przewrazliwieni gangsterzy dotkieniesz ich auta a oni strzelaja. Jak jakis inny kierowca przypadkiem potroci gangstera to on zacznie do Ciebie strzelac (a nie od goscia co by go zabil) no i to chyba tyle. Ogolnie mafia jest fajna :-)
Murphy był optymistą.
wawrzus napisał(a):
"Skoncze" wasz offtop i napisze co mnie denerwuje


Tak jest, jeszcze jeden post jak zdobyć moda to będzie źle, thompson nie prowokuj kolegów :p

wawrzus napisał(a):
przewrazliwieni gangsterzy dotkieniesz ich auta a oni strzelaja


jak ktoś by dotknął moje auto też bym zaczął strzelać xD, czasami jest zabawnie gonią cię i w pewnym momencie walną w latarnie
A mnie najbardziej denerwują tramwajarze :evil:
Wkurzają mnie tramwajarze którzy przed samochodami się zatrzymują a ludzi rozjeżdzają ;) W swobodnej jeździe wkurza mnie to, że po strzeleniu w samochód gangsterów ruszają jak oparzeni waląc po latarniach, ścianach itd. Jak wariaci :D
Dosyć dawno to odkryłem, ale sam nie wiem czy to zamierzony cel czy może błąd. A chodzi tutaj o ostatni filmik w którym Thomas zostaje zabity. Dokładniej chodzi mi o to że Tommy dostał w zamian za współprace z policją nową tożsamość, lecz gdy podchodzą do niego dwaj gangsterzy, pytają się czy to on nazywa się Angelo, a on to potwierdza.
Mam nadzieje że napisałem to dosyć zrozumiale ;-)
Hmmm...faktycznie, ale niewykluczone jest, że Tommy mógłby się przypadkowo wydać, chociaż mało prawdopodobne po kilku(nastu) latach życia ze mienionym nazwiskiem ;)
heh... a nie uważacie że Tommy chciał... sam zginąć? :P Posłuchajcie sobie co on mówi, po tym jak go zastrzelą :O

@down: właśnie o to mi chodziło ^^
Sam zginąć?? Nieee. Poprostu był już stary, kiedyś zrobiłby tak jak zawsze, schował się za coś, i rozpoczął ostrzał, który zakończył by się wygraną. Stary Tommy po tylu spokojnych latach co miał odpowiedzieć?
Tommy chciał zginąć?! No błagam... Fałszywa interpretacja spowodowana wyrwaniem zdania z kontekstu. :roll:
Proponuję wrócić do tematu chłopaki ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Mi się podoba wszystko, gra jest dosyć stara ale Suuuuper nic mi w niej nie wadzi :) No oprócz tego że zupa jest za słona ;) (żart)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Mafia jest boska (ciekawe xD). Ale najbardziej mnie denerwują gangsterzy, no bo jak choć lekko ich dotkne autem w ich auto to zaczynają mnie gonić xD Ale jest jeden plus - można wtedy zarobić :D
Obrazek
Mnie w Mafii najbardziej denerwuje to, że nie można ''ucinać'' dialogów.
Nie chce mi się po raz setny słuchać <Hey, Tommy> Ralphiego albo Vincenzo
Najbardziej irytujące w Mafii jak dla mnie jest brak możliwości włączenia syreny w radiowozie. To chyba jedyna rzecz, która mnie denerwuje.
http://www.recenzje-gier.net.pl<--- zabrałem się za gry. Wchodźcie i oceniajcie!
Policja, najbardziej denerwuje w pościgach samochodowych.
cron