Co was najbardziej denerwuje w mafii ?

Mi wygląda na 30-35
Gdy jedziemy z Pauliem do banku (w misji "Robota a boku"), przeprowadzamy z nim rozmowę w kolejce miejskiej i mówi nam, że ma dwadzieścia kilka lat.
Grisha napisał(a):
Kevin napisał(a):
Paulie ma 20 lat


A skąd, to wiesz? bo nie wyłapałem tego w grze?

On mi wygląda na jakieś 40-45lat.



Podczas misji w której napadamy na bank podczas wstępnych oględzin kiedy jedziemy kolejką miejska Paulie mówi coś o swoim wieku, o ile dobrze pamiętam, że ma nie więcej niż 20 lat. Oczywiście mogę się mylić ;)

PS. Mafioso był szybszy :)
A tak, zapomniałem, mówi także że po misji zakończy działalność i otwiera knajpe.
Mnie najbardziej denerwuje ruch. W niektórych momentach samochody zachowują się dziwnie (np. samochody przy pętli tramwajowej w Works Quarter zachaczają o słup i robią korki, w Central Island na jakimś skrzyżowaniu pojazdy jadą na czerwonym itd.
Mnie denerwuje to, że ona nigdy sie nie nudzi, ile razy chce zagrać w jakąś inną grę to Mafia już leży w DVD i aż żal ją wyciągać :D XD

A tak na poważnie... to że nie da się wyjechać/wyjść poza "niewidzialne ściany" tak jak np w metrze nie da się pojść jego trasą, albo przy przejeździe kolejowym pojechać w pole :D ja lubie być niczym nie ograniczony:D a twórcy jak stawiają jakies ograniczenia to powinni to jakoś pokazać a nie kończyć mapę... niczym
Mnie w niej nic nie denerwuje to jest extra gra w którą można grać w nieskończoność
Mnie wcale nie denerwuje policja - wręcz odwrotnie, bo jak mam Brubakera 4WD to fajnie się przed nimi ucieka :-) . Chociaż, w jednym zadaniu od Luckasa, w którym mamy przewieść rannego gościa do lekarza (więc musimy się śpieszyć :evil: ) stają się bardzo upie...wi i "nielogiczni" :-/ , a uciekać się za bardzo nie da z rannym...
Mi sie policja w mafii straaasznie podoba. Robi to real gre a nie jak gta kurna ide z bazooka a ci nic xD

A irytuje mnie to ze nie ma zadnego budynku otwartego we Fri Rajd // sorry za bledy :D
"Lepiej umrzeć młodo..lecz z grubą forsą w kieszeni "
Thompson1920 napisał(a):
A irytuje mnie to ze nie ma zadnego budynku otwartego we Fri Rajd // sorry za bledy :D


Jak chcesz gdzieś wejść do ściągnij moda...po to właśnie one są.
I pisze się Free Ride ;-)
muore il bandito, la mafia vive
eee dobrze wiem jak sie pisze a poza tym to MOD to MOD nie ma tego od początku bo ktoś nie ma neta to jak moda sciagnie ?? pomyśl..
"Lepiej umrzeć młodo..lecz z grubą forsą w kieszeni "
Pomyśl...
Prosze bardzo :-)
Mogę Ci teraz wymieniać tysiące sposobów, ale dam tylko jeden.
Można iść do kolegi który ma neta.Prosisz go i nagrywasz na CD.
Później wgrywasz do kompa i masz moda.
Proste??
muore il bandito, la mafia vive
nie.. bo jesli nie masz takiego kolegi ? ... albo jeśli chcesz grać bez modów..
"Lepiej umrzeć młodo..lecz z grubą forsą w kieszeni "
Thompson1920 napisał(a):
nie.. bo jesli nie masz takiego kolegi ? ... albo jeśli chcesz grać bez modów..


To idziesz do kafejki, szkoły czy gdzieś gdzie jest dostęp do neta, a jak ktoś nie chce grać bez modów to już jego sprawa.
Thompson1920 napisał(a):
bo ktoś nie ma neta to jak moda sciagnie ?? pomyśl..


Ale ciężko się z tobą gada...przed chwilą powiedziałeś ''jak ktoś nie ma neta to jak ściągnie''?

A teraz mówisz ''albo jeśli chcesz grać bez modów''

:shock: :shock: :shock:

Zastanów się co piszesz.
muore il bandito, la mafia vive
cron