W co teraz grasz?

Ja teraz sobie gram w Imperial Glory, powiem jedno ta gra naprawdę wciąga. Straciłem przy niej prawie cały dzień, a gdyby nie to że kumple wyciągnęli mnie na bilard to pewnie spędziłbym przy niej następny. Od dawna szukałem jakieś fajnej strategi, ale ta mnie zaskoczyła.
Właśnie, co do strategii: grał ktoś z Was w War Leaders: Clash of Nations? Ponoć dość dobra graficznie (i nie tylko) gierka ;)
Przypominam sobie klasyki. Obecnie mam na warsztacie Max Payn'a.
Ja teraz gierze w Mirror's Edge i Call of Duty 4 Online, czasem w Mafie ;-)
Al Capone commonly nicknamed Scarface
Ostatnio zapragnąłem przejść klasyka - Call of Duty. Świetna produkcja! Szczególnie obrona Stalingradu ;) W czasie gry kilka razy żałowałem wyboru poziomu trudności ("Doświadczony") xD
Dzisiaj zacząłem kręcić filmy w GTA IV ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Paziu napisał(a):
Dzisiaj zacząłem kręcić filmy w GTA IV ;-)


Ja sobie dałem spokój po paru minutach, nie czaje tego edytora. I żeby więcej sie nie Obrazek to już próbować nie będę.

A aktualnie gram w Saints Row 2, fajna gra. Trochę niedopracowany silnik i fizyka jazdy aut. Ale gra na +.
Poza tym gram w Mafię, bo pisze parę artykułów.
Obrazek
Z tego co widziałem w filmikach o tym edytorze, to nie wydawał się zbyt trudny w obsłudze. Ale sam go na oczy nie widziałem, w GTA IV grałem jedynie na PS3.
Obecnie gram w Piratów z Karaibów. Gra jest cudna, grałem w nią pierwszy raz w 2004 roku i do dziś grafika jest przecudowna. Piękne wysepki karaibskie, plaże, porty, tawerny coś cudnego. Polecam wszystkim tym którzy lubią gry typu Gothic czy Oblivion. Gra ma już swoje lata, ale zapewnia, że graficznie nie odstępuje grom wydanym choćby w 2008 roku.

Obrazek
Obrazek
Ja obecnie Gram w Call of Juarez

Obrazek

Żeby się zbytnio nie męczyć z wymyślaniem własnej opinii (nie mam głowy do takich rzeczy), podam tekst z gry-online:
Call of Juarez to rozbudowana strzelanka pierwszoosobowa (gra akcji/FPS), za której developing odpowiada polska firma Techland. W wielu aspektach przypomina ona Gun. Przenosimy się w niebezpieczny, brutalny oraz bezwzględny świat Dzikiego Zachodu i możemy uczestniczyć w przygodach dwóch grywalnych postaci: Billy’ego, mężczyzny niesłusznie oskarżonego o popełnienie przestępstwa oraz Ray’a, byłego rewolwerowca, a obecnie pastora. Każda z nich jest inna, posiada różne cechy i umiejętności, a także oferuje odmienny przebieg rozgrywki. Ray jest gwarantem licznych pojedynków rewolwerowych „oko w oko”, zaś Billy preferuje dyskretne przekradanie się pod nosami oponentów

Wkrótce ma wyjść kolejna część Call of Juarez: Więzy Krwi, która za to ma nas przenieśc w czasy przed wydarzeniami z pierwszej części.
O tak, świetna gra. Poza fabułą tryb multiplayer jest super! Jak daleko jesteś? ;-)
W sumie to nie gram w to długo a i tak od czasu do czasu. Nie jestem daleko.
Niedawno skończyłem Ojca Chrzestnego 2. Teraz zabrałem się za MDK 2, a wieczorami zagrywam się w multi z Killzone 2.
Obrazek
Obrazek
Ja wróciłem właśnie do Gothic 2 i Nfs ProStreet. I oczywiście pogrywam w Mafie.
Obrazek
U mnie na konsoli najczęściej jest GTA IV (nie rzucajcie kamieniami!) i Ojciec Chrzestny II. Grywam też w Gears of War 2 oraz Fifa 09. To w ostatnim czasie najczęściej grane przeze mnie.
http://www.recenzje-gier.net.pl<--- zabrałem się za gry. Wchodźcie i oceniajcie!
cron