W co teraz grasz?

Hitman: Blood Money, gra jest wyku@#$sta. Mapki są tak słodkie, że oczu nie można nacieszyć, a możliwości w jakich możemy zabić swoje cele są superanckie. Grałem dotychczas we wszystkie części Hitmana, ale ta mnie zabiła. Gra do kupienia w KK za 20-25zł. Polecam

Jedna z misji, zaczynamy w barze, mamy śledzić gościa z walizką, gośc wychodzi i rozpływa się w tłumie, a znaleźć go trzeba.

Obrazek
Obrazek
Tego Hitmana to ja mam od ok. 2 lata... a kupiłem wtedy za 80zł...

Nie wiem czemu, ale u mnie w dwóch misjach są jakieś błędy :-? . Ja nie wiem... kumpel od mnie pożyczał i wszystko było O.K , a u mnie... np. nie mogę podmienić pistoletów (opera), bo jak zacznie się spektakl to automatycznie wychodzi z gry :evil: . Zaś w 7-ej misji, gdzie mamy chronić polityka, wychodzi mi chyba wtedy, kiedy ten kaczor ma strzelić, a najczęściej to się dzieje tak, po prostu, że ledwo zdoła się przejrzeć mapę :-( . Jakoś sobie z tym poradziłem, ale... trochę mi to zajeło... i nerwów dużo straciłem :evil: .
A je teraz gram w mmo - Metin2.
Acozz napisał(a):
A je teraz gram w mmo - Metin2.


Serio??
Kiedyś w to grałem ale szybko mi się znudziło :-)
Ogólnie nie lubie gier on-line.
Wole szybkie strzelanki typu Unreal Tournament :-P
muore il bandito, la mafia vive
Hitman Blood Money już za mną.

Na przejście czekają Wiedźmin i Just Cause.

Cały czas czekam na GTA IV, oj ten grudzień zapowiada się świetnie.
Obrazek
przechodze GTA SA na PS2. Na padzie jest duzo trudniej niz na klawie i myszce
Murphy był optymistą.
wawrzus napisał(a):
przechodze GTA SA na PS2. Na padzie jest duzo trudniej niz na klawie i myszce


Ja nie moge przejść ostatniej misji w SA :mrgreen:
Jak na coś wpadne to odrazu FAILED.
Ale się wtedy gotuje ze złości :evil:
muore il bandito, la mafia vive
ja mam dopiero 52% ukonczenia gry ;-)
Murphy był optymistą.
Mnich napisał(a):
Ja nie moge przejść ostatniej misji w SA :mrgreen:
Jak na coś wpadne to odrazu FAILED.
Ale się wtedy gotuje ze złości :evil:


Jak miałem kiedyś 254RAM... to próbowałem przejść tą misję... tak się zacinało, że Tempeny nie jechał, a się jakby "teleportował" :-/ Tak czy siak po prostu NIE DAŁO się go dogonić :evil: . Dorobiłem sobie 512RAM (miałem w sumie 768RAM) i dogonienie go, to była łatwizna :-P ŻAL
I wiesz co? Jak przejdziesz całą te część tej misji z zabiciem BSa i dojdziesz do tego, jak Tempeny wsiada do wozu, Sweet się łapie drabiny i musisz ich godzić to... jak przegrasz i pójdziesz 2-gi raz po tą misję na Grove Street to... będzie się zaczynać od tej drógiej części, znaczy się, nie będziesz już musiał zabić BSa i uciekać z tego budynku... no tak jakbyś połowę misji przeszedł :->
Krystian napisał(a):
I wiesz co? Jak przejdziesz całą te część tej misji z zabiciem BSa i dojdziesz do tego, jak Tempeny wsiada do wozu, Sweet się łapie drabiny i musisz ich godzić to... jak przegrasz i pójdziesz 2-gi raz po tą misję na Grove Street to... będzie się zaczynać od tej drógiej części, znaczy się, nie będziesz już musiał zabić BSa i uciekać z tego budynku... no tak jakbyś połowę misji przeszedł


ja tak nie miałem, musiałem od początku :/
Zresztą jak się dobrałem do tego czołgu SWAT to zabiłem sweeta i pojechałem go zapisać do garażu i wtedy się dopiero brałem za misję.
Acozz napisał(a):
Zresztą jak się dobrałem do tego czołgu SWAT to zabiłem sweeta i pojechałem go zapisać do garażu i wtedy się dopiero brałem za misję.


Jak tak też zrobiłem... ale po misji wóz zniknął z garażu :evil:
Ostatnia misja to pikuś. Dla mnie najgorsza misją było wjechanie na motorze do samolotu, na tym pustynnym lotnisku, za nic w świecie nie mogłem dogonić samolotu. Ile nerwów na tym zjadłem. Pomógł kod na spowolnienie.

Kolejna misją była misja lotnicza, gdzie musieliśmy lecieć nisko przez cała mapę i z powrotem żeby nas radary nie wykryły, oj też masakra była.

A na koniec ze świetej trójcy najtrudniejszych misji, dałbym misję także lotnicza gdzie musieliśmy w powietrzu wkraść sie do drugiego samolotu, musieliśmy wlecieć mu w takie kółko, trafienie w to kółko zajęło mi miesiąc.
Obrazek
W tej misji, w której musimy gonić samolot na motorze trzeba szybko wciskać klawisz 'w' , wtedy się przyśpiesza do takiej prędkości, że można dogonić samolot ;) Inny sposób to lecieć równo za samolotem omijając beczki, wtedy też jedziemy szybciej - to jest BARDZO łatwa misja :-P

Ta dróga misja, którą podałeś jest łatwa, jeśli umie się pilotować :roll: Ja potrafię przejść całą szkołę latania za pierwszym razem na wszystkie złote medale, bo po prostu bardzo dużo w SA latam 8-) I to na poważnie :O

A trzecia... trochę się z nią pomęłczyłem, ale chodzi o to, by w dobrym momencie zawrócić i tyle...
Misje z samolotem przeszedłem chyba za 3 razem ;-)

Ale ostatnia to samo zło :evil:
muore il bandito, la mafia vive
z samolotami misje sa dla mnie latwe. wszystkie ktore podaliscie byly dla mnie latwe ;-)
ale jak przechodzilem jedna z pierwszych misji z tanczeniem na palzy zeby ukrasc jakas furgonetke, to myslalem ze pogryze monitor a pada razem z calym PS wyrzuce oknem :evil:

przechodzilem ta misje przez 4 dni i wkoncu zebralem 4010 (trzeba bylo zebrac 4000 pkt.)
Murphy był optymistą.
cron