W co teraz grasz?

wawrzus napisał(a):
przechodzilem ta misje przez 4 dni i wkoncu zebralem 4010 (trzeba bylo zebrac 4000 pkt.)


A ja musiałem zdobyć tylko 2700pkt. :-/
A może po prostu wersja PC różni się od tej na PS? (Wawrzuś gra na PS) ;)
Grałem u kumpla na ps2, z automatycznym celowaniem łatwiej ;-) , fajny jest tryb dla 2 graczy, który w wersji na PC znikną :shock: ale modderzy się o to postarali ;-)
Gram na w wersje na PS i jak dla mnie jest trudniejsza. bo w niektorych misjach musimy strzelac jako pasarzer, wtedy nie mamy juz automatycznego celowania i trzeba analogiem jakos na niego najechac. Jak dla mnie jest to dosc trudne :-)
Murphy był optymistą.
Ja teraz zagrywam w Assassin's Creed ;) Spoko gierka! Arsenał niezbyt duży, ale wystarczający. No i ten parkour ;D
Teraz gram w Hitmana Blood Money, gra świetna, czytałem kiedyś że jest świetna ale nie wiedziałem że aż tak :-D
Extreme napisał(a):
Teraz gram w Hitmana Blood Money, gra świetna, czytałem kiedyś że jest świetna ale nie wiedziałem że aż tak :-D


Ze dwa tygodnie temu ukończyłem, gra jest zajebista, ostatnia misja jest czymś niezwykłym, zanim zaczaiłem, że mogę tam cokolwiek robić minęło parę minut.
Obrazek
Grisha napisał(a):
zanim zaczaiłem, że mogę tam cokolwiek robić minęło parę minut.
Miałem to samo w misji na osiedlu, tam gdzie jest ten dom wypełniony ochroniarzami. :mrgreen:
Extreme napisał(a):
Grisha napisał(a):
zanim zaczaiłem, że mogę tam cokolwiek robić minęło parę minut.
Miałem to samo w misji na osiedlu, tam gdzie jest ten dom wypełniony ochroniarzami. :mrgreen:


Ale wiesz to jest zwykła misja, a ja mówię o ostatniej, o epilogu. Pierwszy raz w grze chyba zastosowali coś takiego. Z reszta sam się przekonasz.
Obrazek
Grisha napisał(a):
ostatnia misja jest czymś niezwykłym, zanim zaczaiłem, że mogę tam cokolwiek robić minęło parę minut.


A wiesz, że zanim ja się skapowałem to minął tydzień xD? Myślałem, że to koniec gry, potem się dopiero skapowałem, że jak wciskasz klawisze ruchu to pojawia się wskaźnik życia, itd. :shock:
A ja sobie gram teraz w:
  1. Spore:Fabryka Stworów :mrgreen:
  2. Speedball 2
  3. Toribash 3 :D


Teraz zamierzam sobie kupić coś mniej, hmmm..."dziecinnego" niż gry powyżej, choć Speedball nie jest taka dziecinna ;)
Obrazek
Jak mniej to kup Unreal Tournament.
I wracaj wkońcu na moje forum ;-)
muore il bandito, la mafia vive
A ja "łupię" właśnie w najnowszą część wyścigów sygnowanych imieniem i nazwiskiem słynnego rajdowego kierowcy - Colin'a Mcrae ([*]) pod tytułem Dirt! Grafika naprawdę wyczes i wypas! No i te wyścigi ciężarówek :D
Ja w bardzo innowacyjną grę o nazwie Audiosurf.
Od dziś przechodzę Call of Duty 2 w wersji...rosyjskiej ze spolszczonymi napisami :P Znajomy z Białorusi przywiózł tą grę... Najlepsze było moje zdziwienie... Pierwsza kampania była sowiecka, no to rozmawiają po rosyjsku. Druga to oddziały angielskie no i...oni też mówią po rosyjsku, tyle, że z angielskim akcentem :D Na koniec już myślałem, że jeszcze Niemcy będą "pa ruski gawarit" xD
cron