W co teraz grasz?

RTCW to kiedyś był jeden z moich ulubionych tytułów. Na kontynuację również czekam z niecierpliwością, a w między czasie próbuję swoich sił w siecie grając w RtCW: Enemy Territory;)
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Kiedyś to byłem uzależniony od ET w sobotę to grałem w to od 8 rana do jedenastej wieczorem :0, niestety mój dostawca internetu zrypał łącze i już nie mogę grać :/

Wracając to RCTW to twórcy mieli wyobraźnię, lepery, super żołnierze, rytuały okultystyczne heh jestem naprawdę ciekaw co nam zadawkują w dwójce.
A ja pogrywam sobie teraz w Euro Truck Simulator ;)
Kevin napisał(a):
A ja pogrywam sobie teraz w Euro Truck Simulator ;)


Mój brat mnie nęka żebym mu to pobrał....

Jak wasze "wrażenia" po targach w Lipsku. Szkoda że nie powiedzieli nic o RCTW2 ale zapowiedzieli nowe Anno : :-D

// To temat o grach, w które gracie.
Dziś pograłem sobie w demo gry Euro Truck Simulator i powiem szczerze, że już więcej w tą grę nie zagram, pomimo faktu, że lubię tego typu gry.
Graficznie gra jest bardzo dobra, nic nie można jej zarzucić, ale jest tak mocno uboga w inne elementy, że nawet gdyby kosztowała 1.99 to bym jej nie kupił.

PLUSY

- grafika, jezdnia wygląda super
- polska *

MINUSY

- polska* szkoda, że tylko jedno miasto, szkoda, że tylko dwie drogi
- samochody na niemieckich tablicach w warszawie
- skromność na trasie, żadnych rzeczy które przykuwałyby wzrok,
- nuda (przy np. Haulinie nudziłem się dopiero po paru dniach
- ogół gry jest słaby
- Sycylia nie wliczona do Włoch, hmmm
- cena

Niestety, liczyłem na coś więcej, a wyszło słabiutko. Bardzo prawdopodobne, że twórcy zostawili sobie pole do popisu dla przyszłych części serii (nowe kraje, efekty i bajery).


Poza tym dalej pogrywam w Wiedźmina oraz FlatOut 2
Czekam na GTA IV, a w między czasie zakupie sobie chyba Saints Row 2, Driver: Pharel Lines oraz Test Drive: Unlimited. ****** kiedy ja, to przejde?
Obrazek
Hmmm....w pełnej wersji miast jest dużo więcej...a i są po drodze obiekty, które przykuwają wzrok, np. wielkie naziemne anteny satelitarne gdzieś w Niemczech. A co do pojazdów to niestety słabiutko... A ja gram teraz w Wiedźmina, tak jak Grisha, Crysisa oraz właśnie instaluję Stalker: Czyste niebo ;)
Z tym jednym miastem chodziło mi o Polskę, mój błąd.

Słyszałem, że stalker czyste.. jest podobno ostro zabugowany. Pograłbym, ale coś mnie odpycha od tej gry, sam nie wiem co.
Obrazek
Ja się zastanawiam nad zakupem Silent Hilla.
Nie jestem jeszcze pewien :-P Może ktoś z Was w to grał?
muore il bandito, la mafia vive
Nie jestem fanem tej serii gier, ale słyszałem wiele dobrego na temat silent hill'a. Ja bym spróbował zakupić. U mnie podobna sytuacja była z wiedźminem i się opłacało zaryzykować.
Obrazek
Silent Hill - łodzie podwodne, tak? Dobrze kojarzę? Jeśli tak to polecam, grałem kiedyś u kumpla w to i nawet dobra gra :)
Źle myślisz, silent hill - survival horror.
Obrazek
Tak to gra-horror :-)
Lubie takie klimaty.
Słyszałem kiedyś że ta gra bardzo wpływa na psychikę ludzi.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Ja się zastanawiam nad zakupem Silent Hilla.


Grałem chwilkę kiedyś na ps2 i muszę powiedzieć ze gra bardzo klimatyczna, tylko włączyć o 2 w nocy i pykać do rana.
Więc chyba kupie :-)
muore il bandito, la mafia vive
Ostatnio zdobyłem grę MOTORM4X OFFROAD EXTREME. Jeśli ktoś lubi jazdę po terenie to powinien sięgnąć po tą grę ;) Graz za 19,99zł a cieszy. Niestety jest to rzadko spotykane...