W co teraz grasz?

Ja gram jak narazie w klasyki : Return to Castle Wolfenstein znacie napewno. Świetna gra, misje są genialne, oprawa audiowizualna także gra się z przyjemnością po tylu latach.
No i jakoś wpadło mi w ręce Anno 1602 i mnie wciągnęło :p
Z ciekawości zapytam: przy której jesteś misji w RTCW? Niegdyś przeszedłem całą tą gierkę i mogę powiedzieć, że jest wypasiona ;)
RTCW, świetna gra, bardzo klimatyczna. Pamiętam, że miałem niezłą kupę żeby te potwory na obrazku nie wydostały się ze swoich klatek, pierwszy raz gra sprawiła, że się bałem.

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Kevin napisał(a):
Z ciekawości zapytam: przy której jesteś misji w RTCW?


Misja 4 część druga

quote="Grisha"]pierwszy raz gra sprawiła, że się bałem. [/quote]

Za pierwszym razem to się z przykrością przyznam przechodziłem z kodami ale wtedy lamer byłem, teraz żadnej gry nie zbrukam kodami. To z kodami to był spacerek.

Teraz zaś siadam to tej gry ok godz 23 to naprawdę niekiedy się boję :D, świetna muzyka podgrzewa atmosferę, potwory bardzo zmyślne.

Bardzo podobała mi się misja na lotnisku. Wchodzę po drabince tu spadochroniarze tu niemcy normalnie miód. A i był jeden cały osmolony hanar a tam informacja żeby już nikt nie próbował używać oczyszczacza paliwa do robienia kawy hehehe .

To wszystko sprawia że druga część jest przezemnie bardzo oczekiwaną grą. A z zapowiedzi wynika że będzie miała niezły klimacik.
Potwór na obu obrazkach nazywa się Lopper (przeze mnie nazywany Lepperem :P ) ;) A kiedy ma wyjść druga część?
Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11824
Obrazek
Mnich napisał(a):
Stary ja znam kolesia z pewnej zagranicznej strony co bije wszystkich na łeb.


Pokaż mi tego gościa to może czegoś go naucze 8-)
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
No to nie będzie tak źle :D

http://www.gram.pl/news_8gziGe,8_Sa_wym ... t_War.html
Hmmm...bardzo niskie wymagania jak na taką gierkę ;)
Nooo teraz świrujesz z tym nowym kompem hehe, a składałeś go czy cały kupowałeś?
Podałem komponenty i firma sama złożyła :) No i jeden z pracowników to mój bliski sąsiad ;)
Panowie, mały offtop nam się tu zrobił.
Ja aktualnie gram w GTA vice city, stare dobre czasy się przypominają gdy w to gram :roll:
Obrazek
Ja niedawno stałem się posiadaczem Assassin's Creed. Skończyłem go w ciągu jednego dnia i czuję niedosyt po zakończeniu gry - niewyjaśnione wątki. Słyszałem, że ma być trylogia, ale to już z innej beczki.
Dalej wdycham RCTW delektuję się to grą jak najlepszym winem co dzień po trochu, i właśnie jestem w tej misji skąd Grishna ma screena. Lepery to tam jeszcze jeszcze ale ci super żołnierze to się trzeba pomęczyć.