W co teraz grasz?

Mi sie wydaje, że 3 im się niezbyt udała. Za, to Colin 2 przejdzie do historii gier. Kiedyś gry robiło się dla klimatu, dziś tylko żeby zbic szybka kasę.
Obrazek
A ja tam bardzo tęsknię za moją kochaną Enemy Territory, niestety z powodu łącza musiałem ją porzucić, a pamięta się czasy kiedy całe dni się krzyczało need a ammo!
Teraz aktualnie pogrywam w Sniper Elite: Berlin 1945

Wyczesana gierka, po prostu cud, miód i orzeszki. Jak na 2005 rok grafika bardzo ładna. Gramy jako snajper podczas oblężenia Berlina. Walczymy głównie karabinem snajperskim, najlepszy jest moment oddania strzału, gdy podążamy za pociskiem do celu, efekt gdy pocisk trafia w np. policzek jest Boski. Oczywiście możemy grac w stylu rambo, ale w tej grze nie ma, to sensu. Cała kwintesencja tkwi w cichym przekradnięciu się na odpowiednią pozycję i oddaniu strzału. Oczywiście pod uwagę trzeba brać wiatr czy puls, który wzmaga szybsze bicie serca, co za tym idzie niespokojną rękę. Polecam grę.

Obrazek

Piękny Head Shot

http://pl.youtube.com/watch?v=d5qnADzSy ... re=related
Obrazek
a ja to gram oczywiście w Mafię, troche w NFS: Most Wanted i Carbon i Trackmania Nations Forever.

PS.
Jak ktoś ma Trackmanie NF to moge zagrać na necie.
Obrazek
Obecnie przycinam od czasu do czasu w 18WOS: Long Haul.

Czekam z wytęsknieniem na koniec września, w tedy powinienem mieć już całą kasę na nowego kompa, na razie odłożone mam na jakieś 4 GB ram, tyle chce mieć docelowo. A w tedy już na pewno w mafię 2 pogram :-) Poza tym chciałbym w końcu zagrać w gothica 3.
Obrazek
Ja teraz gram w mafie i w gta san andreas
Mafia i SA-MP

Czasami NFS Pro Street ;x
MAFIA II
Czekam na premierę...
A ja gram tylko w Mafię :-D (reszta jest już dla mnie nudna :-/ ) albo na internecie, tzn. nie gram, a tylko go przeglądam...
Ja obecnie gram w Unreal Tournament 2004.

Oczywiście przez neta bo reszta jest dla mnie banalna.
muore il bandito, la mafia vive
A ja teraz "łupie" w Medal of Honor: Airborne i Test Drive Unlimited ;)
O Medal of honor.
Podobno bardzo fajna gra. Ja osobiście nie grałem :-?
muore il bandito, la mafia vive
Ja grałem na PS2 i były tylko 3 misje :mrgreen: , które i tak się czasem zacinały... ale niezły był ten 3-ci poziom, gdzie psy odrzucały granaty :-) . To była pierwsza wersja tej gry...
Airborne - świetna część Medal of Honor. Mam tam operacje takie jak np. Market Garden lub Neptun. No i jak sama nazwa wskazuje jesteśmy jednym ze spadochroniarzy/ Fajne są efekty jeśli Twój samolot zostaje trafiony albo coś innego ;)
Ja ostatnio gralem w CoD4: Modern Warfare, a poza tym to trzaskam czasy w wyścigu w Mafii. Jak narazie nie spotkałem jeszcze nikogo szybszego ode mnie;) (tak skromnie mowiac) ;]

aaa no i jeszcze oczywiście Oblivion, ktory caly czas pomimo dwoch lat grania potrafi mnie mile zaskoczyc;)
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Stary ja znam kolesia z pewnej zagranicznej strony co bije wszystkich na łeb.
muore il bandito, la mafia vive
cron