Opinie i propozycje zmian

No niech ktoś wreszcie zrobi te rangi :!:
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Co wam tak na tych rangach zależy? Przecież nie one są najważniejszym elementem forum. Może i były fajne, ale musicie się przyzwyczaić do tego, że ich nie ma. Mi osobiście chyba wszystko się podoba.
Może i nie są najważniejszymi elementami, ale jak były to było jakoś tak... kolorowo i przyjemniej (że się tak wyrażę ;-) ).
Obrazek
L.A. - the city of crimes
osunąć rangi :mrgreen: bez obrazków i bez opisów żeby było.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Jak na razie obrazków do rang nie będzie.
Powrót do przeszłości, co nie? :-P
Tyle czasu nie było obrazków do rang i było dobrze. A teraz stękacie jak małe dzieci o cukierki...

Mnie, z kolei, przeszkadza to:
Obrazek

Gdy nie jestem zalogowany, to komentarze newsów nachodzą jeden na drugi i nie idzie odczytać.
Jeżeli to ma jakieś znaczenie, to używam najnowszej Opery...

Naprawione - M.
Dzięki szefie // X
Obrazek
Taki mały drobiażdżek, niby nieistotny, ale ja, jako wzrokowiec go wyłapałem. W tym czerwonym napisie, który informuje o wyborach na Użytkownika/Użytkowniczkę roku 2010, jest mały błąd. Zamiast 'Użytkowniczkę' pisze 'Użykowniczkę' ;-) Taka mała literówka.

Poprawione - M.
Można ,by było zrobić zegar odliczający czas do końca wyboru na "Użytkownika roku 2010"
Chodzi mi o taki zegar jak było: Do Wydania mafii 2 pozostało bla bla bla.
MAFIA II
@Up: Po co? Jak na razie i tak możliwe są tylko propozycje, a poza tym, głosowanie na użytkownika roku zacznie się w połowie grudnia zawsze trwa do końca roku. Nie ma po co wstawiać żadnego licznika ;-)
Obrazek
Mi przeszkadza to: Gdy jestem nie zalogowany to SB jest niepoukładany. Wygląda to tak:
http://img10.imageshack.us/i/31970505.png/
MAFIA II
Potwierdzam ten problem u siebie, wygląda to dosyć niefajnie
Obrazek
Shift+Odśwież kilka razy może pomóc. Pewnie u was w przeglądarkach się jeszcze stare pliki nie podmieniły.
Dzień dobry!
Mi natomiast przeszkadza brak BBCode w ShoutBoxie oraz brak "Szybkiej odpowiedzi". Czy można by dodać te dwie opcje?

Pozdrawiam!
Kanciasty
Pomyśl że w znacznikach jakiś lamus może dodać jakieś duże zdjęcie że aż rozp***li SB, zresztą pogrubianie i ogólne świrowanie z tekstem na SB jak dla mnie nie ma sensu. Chcesz coś napisać to poprostu pisz.
Okej, masz rację. A co z "Szybką odpowiedzią"? ;-)
cron